4

Jeśli nasz zarząd będzie pierwszy raz od dekady dobrze sprzedawał to mamy szanse na naprawdę duże pieniądze za sprzedanych. Rafinha 30-35(Inter w lm) mln
Paco (albo on albo Griezmann)- 30 mln, Munir (trzeba popracować nad kontraktem)- 20 mln, D. Suarez- 15-20 mln, Arda- 15 mln, Deulofeu- 20 mln (myśle, że to co pokazał przed kontuzją wystarczy aby ktoś połasił się na jego klauzule), Vidal 10 mln (pozycja Dembele), Gomes 20-30 mln, Vermaelen 4-9 mln, Arnaiz (tj Paco)- 10 mln + klauzula wykupu, Marlon (Mina oraz Costas nie zawodzą)- 5mln + klauzula wykupu, Douglas (dopłata ;). Oczywiście cena może sie zmienić diametralnie (priorytety klubu, forma zawodników, rynek Chiński), wyceny podlegają mojej subiektywnej opinii (uwzględniłem transfer Griezmana który nie musi sie udać). Mamy szanse na prawie 200 mln ze sprzedaży, warunek to nie być frajerami (Perez sprzedałby za 300 xD). Mam nadzieje również, że kilku zawodników awansuje do 1 drużyny np. Costas, Aleña, Palencia (jeśli ustabilizuje forme). Cały post to abstrakcja, więc proszę bez spin ;)

0

Nelson Semedo- sztuk 1 oraz Paulinho wg mnie jeszcze sie nie spłacili. Pierwszy ma jeszcze czas a 2gi... coraz mniej.

0

Nie

2

Da sie mu więcej hormonu xD

1

Mają już dobrego napastnika w tym samym wieku.
Rozumiem gdyby kupili np Wernera.

0

Być może Ney robi zmyłe, żeby trafić do Realu. Niemożliwe jest to sprawdzić aczkolwiek coś takiego może być. Tu mnie nie chcecie, więc ide tam gdzie o wygranie lm równie łatwo

0

Andresa*

1

Zieliński to kapitalny zawodnik, jednak jest to zatwardziały fan Realu. Napoli nie pusci go ponizej klauzuli ktora wynosi 60 mln. Jesli sam Zielinski bd chcial gdzies odejsc to prawdopodobnie odejdzie.

0

Aktualnie ścisły top po w dodatku bardzo młody :(

0

Marsylia lepsza, aczkolwiek jakieś szanse mają bo fajne kontry wyprowadzają. Thauvin fajny zawodnik ;)

1

La Rambla uczy, bawi, wychowuje ;)

5

W mojej rodzinie wszyscy od dawna za Leicester ,)

0

W wyniku tego polączenia i tak mielibyśmy zawodnika ze słabym przeglądem pola ;)

0

Ale zeza mają nasi xD

0

Polecam ;)

0

Nie jestem pewien czy Odriozola wygryzie Roberto. Jeśli kupimy następnego po do składy z poza rezerw to w mojej opinii już poza klubem musi być w ścisłym topie. Dobrze, że nie kupiliśmy Bellerina ;)

0

A pod wzglęgem prawej obrony chciałbym Nordiego Mukiele, rozgrywa kapitalny sezon, a ma dopiero 20 lat więc mógłby rok lub dwa ogrywać sie w rezerwach i opcjonalnie być powoływany do pierwszego składu. Na Palencie nadszedł czas na pierwszą drużyne lub wypożyczenie.

0

Palacy w trudnych sytuacjach dają rade.

1

United come back ;)

0

Kiedyś sie bardziej interesowałem, ale wiem, że w porównaniu do ostatnich 10 lat wygląda to bardzo blado.

1

Suarez powinien ewidentnie pocwiczyc kontry.

0

Barca dzisiaj swietna w presingu jak i szybkich wznowieniach gry ;)

0

Jaki Luis? Messi wyraźnie faulował! Dobra decyzje sedziego za kopniecie w piszczel.

8

Trzymam Cie za słowo ;)

0

Był lepszy ale odsłonił głowe w parterze, i poddał sie przez trójkąt.

1

Nie znosze typa, na konferencji przed chyba poprzednią galą cały czas zabierał głos pomimo, że nikt go o nic nie pytał. Zabierał głos i cały czas na kogoś nadawał. Wiem, że zawodnicy tak robią, ale on przesadzał i do tego mu to nie wychodziło.

11

Mamed prowadził walke ale przegrał .Narkun skontrował bo Mamed odsłonił głowe i tak mi sie z Barcą skojarzyło. Nie umiem sie pięknie wysławiać jednak nie przejmuje sie tym.

1

Obyśmy jutro (FcBarcelona) nie podzielili losu Mameda

1

Co? xD

13

Ale emocje. Jeszcze serce mi bije. Szkoda, że Mamed nie uciszył Narkuna :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?