Fakt ale 15 bramek i 11 asyst w średniej Romie to i tak dobty wynik. W każdym bądź razie nie wydaje sie być zawodnikiem jednego sezonu i pewnie zdąży jeszcze dużo osiągnąć. Na pewno nie chce, żeby trafił do białych :)
Śledzi ktoś gre Luisa Alberto? Widziałem go w meczu z Dynamo gdzie grał jako środkowy pomocnik i wyglądał znakomicie. Sam fakt, że odnotował 8 kluczowych podań o czymś swiadczy. Miał chyba nawet jakiś epizod w rezerwach Barcelony.
Widzielibyście Emre Cana u nas w zespole? W mojej opinii to świetny zawodnik do rotacji z mocno eksploatowanymi u nas Rakietą i Busim. Zawodnik już doświadczony, rozgrywa dobry sezon a dodatkowo mogący się jeszcze dużo nauczyć z racji na jego wiek.
Ja chciałbym, żebyśmy wreszcie sami odkryli kogoś pokroju francuza. Powoli dołączamy do ekipy PSG i City pod względem transwerów. Być może Artek odpali...
Jesteśmy lepsi, mamy najlepszego piłkarza w historii w składzie, świetną obrone i topowego bramkarza. Trzeba tylko potwierdzić naszą wyższość, jestem pewien wygranej.
No ale specjalnie napisałem Ci, że to na szybko znaleziona randomowa strona, przecież tak samo jest z badaniami które w zależności od koncernu który je zlecił dają odpowiednią teze, która wykazuje pozytywne działania produktu. Ja jednak różnice zauważyłem na sobie, podobną opinie ma Ortega i wielu sportowców.
Kreatyna działa tym lepiej im mniej jest jej w mięśniach. Dlatego prawdopodobnie u początkujących czy wgl ludzi na początku cyklu powinna działać najlepiej wyjątkiem są osoby, które mają jej naturalnie pod dostatkiem.
http://m.sfd.pl/Efekt_zalania_wodą_po_monohydracie_-t239574.html
To randomowa strona, jeśli chodzi o badania to poszukam, ale no to aż widać, że nabicie wodą jest mniejsze przy jabłczanie.
Żaden mit trenuje zapasy i zauważyłem dużą różnicę po zamianie na jabłczan wcześnie dużo traciłem na zwrotności (po 20 monutach), mięśnie się bardzo szybko pompowały.
Jest świetna, tylko nie radze brać za dużo bo sie możesz ze**ć. Należy pamiętać aby wypijać min 1,5 l wody w ciągu dnia (dbanie o nerki na cyklu). Jeśli zależy Ci na długiej jednostce treningowej np walki mma to polecam jabłczan kreatyny, monochydrat zatrzymuje wode w mięśniach.
Jeśli udałoby sie go sprzedać za wyceniane 50, to oczywiście. Nawet poniżej 40 bym zszedł. Zobaczysz za rok ile on będzie warty, to gracz fizyczny i jego najlepsza gra właśnie dobiega końca.
Dybala po lewej stronie boiska czuje sie równie dobrze, myśle, że da sie ich razem z Messi upchnąć w jednej drużynie, 3cim napastnikiem Argentyny mógłby być Aguero.
0
Strzela bramki :) Dużo bramek.
0
Fakt ale 15 bramek i 11 asyst w średniej Romie to i tak dobty wynik. W każdym bądź razie nie wydaje sie być zawodnikiem jednego sezonu i pewnie zdąży jeszcze dużo osiągnąć. Na pewno nie chce, żeby trafił do białych :)
0
W Romie też spoko grał.
0
Śledzi ktoś gre Luisa Alberto? Widziałem go w meczu z Dynamo gdzie grał jako środkowy pomocnik i wyglądał znakomicie. Sam fakt, że odnotował 8 kluczowych podań o czymś swiadczy. Miał chyba nawet jakiś epizod w rezerwach Barcelony.
2
Przyszedł do Lechii piłkarz z Indonezji i przez nowych kibiców z Indonezji Lechia jest najbardziej popularnym klubem z Polski na ig.
A jeśli chodzi o Lecha to były pstryczki słowne kibiców Lecha (w języku Indonezyjskim) w strone Lechii.
https://m.sportowefakty.wp.pl/sportowybar/743236/lech-poznan-zwraca-sie-do-kibicow-lechii-gdansk-po-indonezyjsku
0
Multikonto. Tylko Ciiii... ;)
0
Dziękuje i nawzajem :)
0
Widzielibyście Emre Cana u nas w zespole? W mojej opinii to świetny zawodnik do rotacji z mocno eksploatowanymi u nas Rakietą i Busim. Zawodnik już doświadczony, rozgrywa dobry sezon a dodatkowo mogący się jeszcze dużo nauczyć z racji na jego wiek.
0
Chyba juz nie robia losowania.
0
Ja chciałbym, żebyśmy wreszcie sami odkryli kogoś pokroju francuza. Powoli dołączamy do ekipy PSG i City pod względem transwerów. Być może Artek odpali...
1
Jej też kilka bramek strzelil xD
1
Jesteśmy lepsi, mamy najlepszego piłkarza w historii w składzie, świetną obrone i topowego bramkarza. Trzeba tylko potwierdzić naszą wyższość, jestem pewien wygranej.
0
Posiadanie piłki
0
Ok
0
Ilość strat Dembele będzie kluczowa :(
0
Świetne badania xD Ortega to był przykład, że wielu sportowców czuje różnice.
0
No ale specjalnie napisałem Ci, że to na szybko znaleziona randomowa strona, przecież tak samo jest z badaniami które w zależności od koncernu który je zlecił dają odpowiednią teze, która wykazuje pozytywne działania produktu. Ja jednak różnice zauważyłem na sobie, podobną opinie ma Ortega i wielu sportowców.
0
Kreatyna działa tym lepiej im mniej jest jej w mięśniach. Dlatego prawdopodobnie u początkujących czy wgl ludzi na początku cyklu powinna działać najlepiej wyjątkiem są osoby, które mają jej naturalnie pod dostatkiem.
0
Ale ja nie pisze, że jest gorszy, mało tego na monochudracie są większe przyrosty ja napomniałem o różnicy retencji wody przy obydwu kreatynach.
0
http://m.sfd.pl/Efekt_zalania_wodą_po_monohydracie_-t239574.html
To randomowa strona, jeśli chodzi o badania to poszukam, ale no to aż widać, że nabicie wodą jest mniejsze przy jabłczanie.
0
Żaden mit trenuje zapasy i zauważyłem dużą różnicę po zamianie na jabłczan wcześnie dużo traciłem na zwrotności (po 20 monutach), mięśnie się bardzo szybko pompowały.
0
Jest świetna, tylko nie radze brać za dużo bo sie możesz ze**ć. Należy pamiętać aby wypijać min 1,5 l wody w ciągu dnia (dbanie o nerki na cyklu). Jeśli zależy Ci na długiej jednostce treningowej np walki mma to polecam jabłczan kreatyny, monochydrat zatrzymuje wode w mięśniach.
3
Obawiam sie, że sie mylisz, mało tego z uwagi na taktyke The Bus mam nadzieje, że do tego nie dojdzie.
0
Jeśli udałoby sie go sprzedać za wyceniane 50, to oczywiście. Nawet poniżej 40 bym zszedł. Zobaczysz za rok ile on będzie warty, to gracz fizyczny i jego najlepsza gra właśnie dobiega końca.
1
Ja bym go za te pieniądze sprzedał :)
Chłop ma już 30.
3
Niech będzie 2 gim Neyem 222 mln piechotą nie idzie, niech robi tak często cieszynki po strzelonym golu jak Ronaldo :)
0
Dybala po lewej stronie boiska czuje sie równie dobrze, myśle, że da sie ich razem z Messi upchnąć w jednej drużynie, 3cim napastnikiem Argentyny mógłby być Aguero.
0
De Ligt brameczka :)
0
Bo mamy Mine ora Costasa i potencjalnie chcemy Griezmanna. Verma to żaden pewniak, a tykająca bomba.
0
No ja doliczyłem Arnaiza, Gomesa, Verme, Paco, Marlona, których subiektywnie wyceniam na 70-80 mln.