0

Strzela bramki :) Dużo bramek.

0

Fakt ale 15 bramek i 11 asyst w średniej Romie to i tak dobty wynik. W każdym bądź razie nie wydaje sie być zawodnikiem jednego sezonu i pewnie zdąży jeszcze dużo osiągnąć. Na pewno nie chce, żeby trafił do białych :)

0

W Romie też spoko grał.

0

Śledzi ktoś gre Luisa Alberto? Widziałem go w meczu z Dynamo gdzie grał jako środkowy pomocnik i wyglądał znakomicie. Sam fakt, że odnotował 8 kluczowych podań o czymś swiadczy. Miał chyba nawet jakiś epizod w rezerwach Barcelony.

2

Przyszedł do Lechii piłkarz z Indonezji i przez nowych kibiców z Indonezji Lechia jest najbardziej popularnym klubem z Polski na ig.
A jeśli chodzi o Lecha to były pstryczki słowne kibiców Lecha (w języku Indonezyjskim) w strone Lechii.
https://m.sportowefakty.wp.pl/sportowybar/743236/lech-poznan-zwraca-sie-do-kibicow-lechii-gdansk-po-indonezyjsku

0

Multikonto. Tylko Ciiii... ;)

0

Dziękuje i nawzajem :)

0

Widzielibyście Emre Cana u nas w zespole? W mojej opinii to świetny zawodnik do rotacji z mocno eksploatowanymi u nas Rakietą i Busim. Zawodnik już doświadczony, rozgrywa dobry sezon a dodatkowo mogący się jeszcze dużo nauczyć z racji na jego wiek.

0

Chyba juz nie robia losowania.

0

Ja chciałbym, żebyśmy wreszcie sami odkryli kogoś pokroju francuza. Powoli dołączamy do ekipy PSG i City pod względem transwerów. Być może Artek odpali...

1

Jej też kilka bramek strzelil xD

1

Jesteśmy lepsi, mamy najlepszego piłkarza w historii w składzie, świetną obrone i topowego bramkarza. Trzeba tylko potwierdzić naszą wyższość, jestem pewien wygranej.

0

Posiadanie piłki

0

Ok

0

Ilość strat Dembele będzie kluczowa :(

0

Świetne badania xD Ortega to był przykład, że wielu sportowców czuje różnice.

0

No ale specjalnie napisałem Ci, że to na szybko znaleziona randomowa strona, przecież tak samo jest z badaniami które w zależności od koncernu który je zlecił dają odpowiednią teze, która wykazuje pozytywne działania produktu. Ja jednak różnice zauważyłem na sobie, podobną opinie ma Ortega i wielu sportowców.

0

Kreatyna działa tym lepiej im mniej jest jej w mięśniach. Dlatego prawdopodobnie u początkujących czy wgl ludzi na początku cyklu powinna działać najlepiej wyjątkiem są osoby, które mają jej naturalnie pod dostatkiem.

0

Ale ja nie pisze, że jest gorszy, mało tego na monochudracie są większe przyrosty ja napomniałem o różnicy retencji wody przy obydwu kreatynach.

0

http://m.sfd.pl/Efekt_zalania_wodą_po_monohydracie_-t239574.html
To randomowa strona, jeśli chodzi o badania to poszukam, ale no to aż widać, że nabicie wodą jest mniejsze przy jabłczanie.

0

Żaden mit trenuje zapasy i zauważyłem dużą różnicę po zamianie na jabłczan wcześnie dużo traciłem na zwrotności (po 20 monutach), mięśnie się bardzo szybko pompowały.

0

Jest świetna, tylko nie radze brać za dużo bo sie możesz ze**ć. Należy pamiętać aby wypijać min 1,5 l wody w ciągu dnia (dbanie o nerki na cyklu). Jeśli zależy Ci na długiej jednostce treningowej np walki mma to polecam jabłczan kreatyny, monochydrat zatrzymuje wode w mięśniach.

3

Obawiam sie, że sie mylisz, mało tego z uwagi na taktyke The Bus mam nadzieje, że do tego nie dojdzie.

0

Jeśli udałoby sie go sprzedać za wyceniane 50, to oczywiście. Nawet poniżej 40 bym zszedł. Zobaczysz za rok ile on będzie warty, to gracz fizyczny i jego najlepsza gra właśnie dobiega końca.

1

Ja bym go za te pieniądze sprzedał :)
Chłop ma już 30.

3

Niech będzie 2 gim Neyem 222 mln piechotą nie idzie, niech robi tak często cieszynki po strzelonym golu jak Ronaldo :)

0

Dybala po lewej stronie boiska czuje sie równie dobrze, myśle, że da sie ich razem z Messi upchnąć w jednej drużynie, 3cim napastnikiem Argentyny mógłby być Aguero.

0

De Ligt brameczka :)

0

Bo mamy Mine ora Costasa i potencjalnie chcemy Griezmanna. Verma to żaden pewniak, a tykająca bomba.

0

No ja doliczyłem Arnaiza, Gomesa, Verme, Paco, Marlona, których subiektywnie wyceniam na 70-80 mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?