Chłopie to jest nic, a ile ma no look passów :p
Wgl to Neymar kozak 7.2 (67%) udanych dryblingów i przy tym tylko 2.9 strat. Mimo, że wielu go nie docenia, fakt jest taki, że w Ligue rządzi i dzieli. Gdyby nie kontuzja to nie wiadomo jak by było ze złotym butem.
Staty z ligi
Salah
Podania celne na mecz 20.9 (73%)
Bramki 32
Asysty 10
Strzały 3.1
Stw. okazje 13
Przechwyty 0.1
Udane dryblingi 2.2 (63%)
Wygrane pojedynki 3.7 (39%)
Straty 2.6
Ronaldo
Podania celne na mecz 22.6 (79%)
Bramki 25
Asysty 5
Strzały 5.2
Stw. okazje 9
Przechwyty 0.2
Udane dryblingi 1.2 (63%)
Wygrane pojedynki 3.4 (49%)
Straty 1.0 (mało)
Messi
Podania celne na mecz 43.6 (80%)
Bramki 34
Asysty 12
Strzały 4.3
Stw. okazje 34 (kosmos)
Przechwyty 0.2
Udane dryblingi 5.2 (72%) (kosmos)
Wygrane pojedynki 9.2(56%)
Straty 3.1
Jeszcze Neymar by tu dobrze wypadł, ale nie chce mi sie przepisywać stat z francuskiej xD
Przepisywałem statystyki z SofaScore
Mój skład to całkowita abstrakcja ;)
Gdzie by chłopie Sampaoli takie roszady przed mundialem zrobił xD A szkoda bo Pan Dybała nawet po wejściu z ławki potrafi uratować zespół.
https://www.futbin.com/18/squad/5181546
Gdyby Sampaoli potrafił ich poustawiać na boisku, byliby naprawdę groźni. Guardiola raczej poradziłby sobie z tak ofensywną ekipą.
Teraz to już oczywiście powinniśmy bić sie o ten rekord największymi armatami, ale mi chodzi o fakt, że brak rotacji i to jak wkomponowują sie młodzi do naszej podstawy budzi obawy. Taki Asensio okazał sie być kluczowy dla białych w kilku meczach w lidze i w fazie zasadniczej Lm.
A poza tym dla MNIE Lm>La Liga :D
Czasami trzeba przegrać, poprawić błedy, żeby móc wygrać kilka następnych spotkań. Lige i tak przegrali a takie mecze zdarzają sie nawet podstawie Realu.
I tak szanuje Real za to, że potrafi czasami poświęcić wyniki w i tak przegranej lidze na rzecz rozwoju młodych rezerwowych oraz nie nadwyręża kręgosłupa drużyny przed kluczowym meczem w lm.
Dembele, Mina, Digne powinni ogrywać sie do końca sezonu (Semedo dzięki sędziemu ma raczej zalatwione minuty) Dziś było widać, że zawodnicy czują sie bardziej zorientowani w grze kiedy gramy 433.
1
W nastepnym meczu.
0
Moze Digne za Mine?
0
Oby w następnym było lepiej xD
0
Juz nie będe wypominał Valverde, ze nie rotuje :(
0
Nie można rozmawiać o banie. Już klikam zgłoś i ban leci xDDD
Lece do płokutałuły
1
Spokojnie :( On sie dopiero rozkręca
0
Neymar dobry grajek
Skila nie kupisz? A jednak xD
0
Chłopie to jest nic, a ile ma no look passów :p
Wgl to Neymar kozak 7.2 (67%) udanych dryblingów i przy tym tylko 2.9 strat. Mimo, że wielu go nie docenia, fakt jest taki, że w Ligue rządzi i dzieli. Gdyby nie kontuzja to nie wiadomo jak by było ze złotym butem.
17
Staty z ligi
Salah
Podania celne na mecz 20.9 (73%)
Bramki 32
Asysty 10
Strzały 3.1
Stw. okazje 13
Przechwyty 0.1
Udane dryblingi 2.2 (63%)
Wygrane pojedynki 3.7 (39%)
Straty 2.6
Ronaldo
Podania celne na mecz 22.6 (79%)
Bramki 25
Asysty 5
Strzały 5.2
Stw. okazje 9
Przechwyty 0.2
Udane dryblingi 1.2 (63%)
Wygrane pojedynki 3.4 (49%)
Straty 1.0 (mało)
Messi
Podania celne na mecz 43.6 (80%)
Bramki 34
Asysty 12
Strzały 4.3
Stw. okazje 34 (kosmos)
Przechwyty 0.2
Udane dryblingi 5.2 (72%) (kosmos)
Wygrane pojedynki 9.2(56%)
Straty 3.1
Jeszcze Neymar by tu dobrze wypadł, ale nie chce mi sie przepisywać stat z francuskiej xD
Przepisywałem statystyki z SofaScore
2
Zieliński, Ilicic, Alberto, Ljalic i pewnie jeszcze kilku lepszych od Rafy.
1
Tylko Polska! :D
0
Mój skład to całkowita abstrakcja ;)
Gdzie by chłopie Sampaoli takie roszady przed mundialem zrobił xD A szkoda bo Pan Dybała nawet po wejściu z ławki potrafi uratować zespół.
0
Tak naprawde dużo zależy od nastawienia takiego Dybali czy Angela. Chodzi mi o pomoc w defensywie.
2
Rozsądkiem. Dembele ma chłonąć styl Barcy, a nie odchodzić na bezsensowne wypożyczenia.
0
Paredes gra świetnie u Ruskich, a szefuncio w Chinach, więc ja bym stawiał na młodego, na szczęście nie jestem selekcjonerem ;)
2
Newsy? Prosze Cie, czym Ty sie sugerujesz?
6
https://www.futbin.com/18/squad/5181546
Gdyby Sampaoli potrafił ich poustawiać na boisku, byliby naprawdę groźni. Guardiola raczej poradziłby sobie z tak ofensywną ekipą.
2
To był żart :(
3
Będzie następcą Roberto na prawej. :D
3
Jak na obrońce... to Ramos dzisiaj 2 bramki i jeszcze karnego zmarnował. Kosmos (tam gdzies jego piłka leci) :D
0
Aha xD
0
?
0
Teraz to już oczywiście powinniśmy bić sie o ten rekord największymi armatami, ale mi chodzi o fakt, że brak rotacji i to jak wkomponowują sie młodzi do naszej podstawy budzi obawy. Taki Asensio okazał sie być kluczowy dla białych w kilku meczach w lidze i w fazie zasadniczej Lm.
A poza tym dla MNIE Lm>La Liga :D
0
Czasami trzeba przegrać, poprawić błedy, żeby móc wygrać kilka następnych spotkań. Lige i tak przegrali a takie mecze zdarzają sie nawet podstawie Realu.
0
I tak szanuje Real za to, że potrafi czasami poświęcić wyniki w i tak przegranej lidze na rzecz rozwoju młodych rezerwowych oraz nie nadwyręża kręgosłupa drużyny przed kluczowym meczem w lm.
1
Wciąż nie mogę uwierzyć w rajd Rakiety :D
1
Dembele, Mina, Digne powinni ogrywać sie do końca sezonu (Semedo dzięki sędziemu ma raczej zalatwione minuty) Dziś było widać, że zawodnicy czują sie bardziej zorientowani w grze kiedy gramy 433.
0
Dobrze, że nie Pinto xD
0
Jednak czasami mam odczucia, że głowa nie nadąża za nogami, ale to kwestia czasu... ;)
3
"Szrotu" też mamy troche na sprzedaż ;)