3

Gra

0

Maroco jest dla mnie najbardziej ofensywną drużyną na mundialu.

7

Oo skauci Barcy wypatrzyli Milinkovica xD
Dobrze, że zrobili to tak wcześnie. Za pare lat będą wołać za niego po 100 milionów. xD

0

Jak nie Higuain w finale to ten Kabajero czy jak tam w grupie.

1

Nie mam słów na Sampailiego. Ma tylu grajków, których można wystawić choćby na bramce, w pomocy czy Dybala na ławce. Nie wierze, że dublują sie z Messim. Przecież Dybala w Juve grał też na lewym skrzydle. To Sampaoli nie umie ich poustawiać.
Ps Pisze to pod wpływem tej bramki :(

1

Ani im nie jest potrzebny Gomes, ani my w obliczu Cou nie mamy miejsca dla Eriksena.

20

Życie byłoby zbyt piękne, żeby Iran miał wygrać z Portugalią :(.

0

A kij w to. Nawet masz racje jak i kolega wyżej.
Natomiast wkurza mnie brak Mierzejewskiego w składzie :( Mógłby coś pokręcić dzisiaj, jakieś otwierające podanie stworzyć :(

0

Wszystko to co piszesz jest w mojej opinii wynikiem 1 bramki która padła po rykoszecie. Do tamtego czasu mecz był conajmniej wyrównany.
Ale tak jak pisałem, jeśli uda nam sie szybko strzelić bramke Kolumbii to wyjście z grupy stoi otworem.

10

I ja dorzuce swoje 3 grosze.

Wg mnie zagraliśmy lepiej niż Senegalczycy. Byliśmy zdecydowanie dłużej przy piłce, oddaliśmy więcej strzałów (w tym celnych). Fizycznie też im nie ustępowaliśmy (m.in. tyle samo wygranych główek).

Jednak pech to pech. 1 bramka to wypadek, a 2 była powiązana z 1szą, bo chcieliśmy za wszelką cene wyrównać rozluźniając sie w obronie.
Kolumbia nie jest taka mocna, są do ogrania, a Japonia klase niżej, tylko udało im sie szybko ustalić mecz przez czerwo. Szanse są duże. Jak los zabrał to i może dać :)

0

A ja nie nazywam sie 6847. Wybaczcie :(.

0

Jednak jak rozwinął by sie talent Pele w dzisiejszych czasach? Wg mnie nie dominowałby tak jak wtedy, ale Pele był dosyć wszechstronnym zawodnikiem i mógłby bić sie o ZP.

6

Cheryshew>Pele
Zieliński>Messi
Grosicki>Ronaldo
Zieliński>>>>>>Pele xD

1

Wszerz tak. Narządy też sie powiększą. Wzwyż nie.

1

Tigera Woodsa, Pudzianowskiego, Ediego Halla i Maradone.

0

Robert Lewandowski, chyba nie musze Wam mówić dlaczego.

2

Ogólnie bardzo fizyczny mecz jakich dużo w dolnej strefie bpl.

4

W 11 Korei tylko 2 zawodników ma poniżej 180 cm. Prawo skrzydłowy i Lewy obrońca. Kolejno 177 cm i 176 cm.
Nie sądziłem, że mają tak wysokich zawodników. Napastnik ma 196 cm

1

On ogólnie w tym sezonie był jednym z lepszych w Holenderskiej.

4

Mogliby mnie Meksykanie zabrać w roli Peszki chociaż :(

11

Niestety mało bramek na mistrzostwach :( Jedynie Hiszpania-Portugalia nie rozczarowała pod tym względem.

2

Onion xD Fajny nick.

0

Nie widze sensu, przez te pół roku może zrobić progres grając regularnie, a następne pół roku wykorzystać na aklimatyzacje w Barcy.

0

Chicharito wreszcie sie wypłacze.

1

Layun w stylu Milika dzisiaj troche xD

0

Grał kiedyś w Realu, a tam dostają karne zawsze xD

2

Teraz Meksykanom będzie jeszcze łatwiej grać z kontry. Oby nie spuchli bo jest duża szansa.

3

Kurła dobrze tak Niemcą. 1939, pamiętamy! xD

Nie chciał Niemiec Ter Stegena to ma... xD

12

Chicharito fajnie wychodzi do piłek ale z resztą już gorzej. Szkoda bo mogliby zagrozić ekipie Górnika.

0

Nie wiem jak sie nazywa ale wiem, że to nie jest Twój kolega. Nie ma za co ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?