Nie mam słów na Sampailiego. Ma tylu grajków, których można wystawić choćby na bramce, w pomocy czy Dybala na ławce. Nie wierze, że dublują sie z Messim. Przecież Dybala w Juve grał też na lewym skrzydle. To Sampaoli nie umie ich poustawiać.
Ps Pisze to pod wpływem tej bramki :(
A kij w to. Nawet masz racje jak i kolega wyżej.
Natomiast wkurza mnie brak Mierzejewskiego w składzie :( Mógłby coś pokręcić dzisiaj, jakieś otwierające podanie stworzyć :(
Wszystko to co piszesz jest w mojej opinii wynikiem 1 bramki która padła po rykoszecie. Do tamtego czasu mecz był conajmniej wyrównany.
Ale tak jak pisałem, jeśli uda nam sie szybko strzelić bramke Kolumbii to wyjście z grupy stoi otworem.
Wg mnie zagraliśmy lepiej niż Senegalczycy. Byliśmy zdecydowanie dłużej przy piłce, oddaliśmy więcej strzałów (w tym celnych). Fizycznie też im nie ustępowaliśmy (m.in. tyle samo wygranych główek).
Jednak pech to pech. 1 bramka to wypadek, a 2 była powiązana z 1szą, bo chcieliśmy za wszelką cene wyrównać rozluźniając sie w obronie. Kolumbia nie jest taka mocna, są do ogrania, a Japonia klase niżej, tylko udało im sie szybko ustalić mecz przez czerwo. Szanse są duże. Jak los zabrał to i może dać :)
Jednak jak rozwinął by sie talent Pele w dzisiejszych czasach? Wg mnie nie dominowałby tak jak wtedy, ale Pele był dosyć wszechstronnym zawodnikiem i mógłby bić sie o ZP.
W 11 Korei tylko 2 zawodników ma poniżej 180 cm. Prawo skrzydłowy i Lewy obrońca. Kolejno 177 cm i 176 cm.
Nie sądziłem, że mają tak wysokich zawodników. Napastnik ma 196 cm
3
Gra
0
Maroco jest dla mnie najbardziej ofensywną drużyną na mundialu.
7
Oo skauci Barcy wypatrzyli Milinkovica xD
Dobrze, że zrobili to tak wcześnie. Za pare lat będą wołać za niego po 100 milionów. xD
0
Jak nie Higuain w finale to ten Kabajero czy jak tam w grupie.
1
Nie mam słów na Sampailiego. Ma tylu grajków, których można wystawić choćby na bramce, w pomocy czy Dybala na ławce. Nie wierze, że dublują sie z Messim. Przecież Dybala w Juve grał też na lewym skrzydle. To Sampaoli nie umie ich poustawiać.
Ps Pisze to pod wpływem tej bramki :(
1
Ani im nie jest potrzebny Gomes, ani my w obliczu Cou nie mamy miejsca dla Eriksena.
20
Życie byłoby zbyt piękne, żeby Iran miał wygrać z Portugalią :(.
0
A kij w to. Nawet masz racje jak i kolega wyżej.
Natomiast wkurza mnie brak Mierzejewskiego w składzie :( Mógłby coś pokręcić dzisiaj, jakieś otwierające podanie stworzyć :(
0
Wszystko to co piszesz jest w mojej opinii wynikiem 1 bramki która padła po rykoszecie. Do tamtego czasu mecz był conajmniej wyrównany.
Ale tak jak pisałem, jeśli uda nam sie szybko strzelić bramke Kolumbii to wyjście z grupy stoi otworem.
10
I ja dorzuce swoje 3 grosze.
Wg mnie zagraliśmy lepiej niż Senegalczycy. Byliśmy zdecydowanie dłużej przy piłce, oddaliśmy więcej strzałów (w tym celnych). Fizycznie też im nie ustępowaliśmy (m.in. tyle samo wygranych główek).
Jednak pech to pech. 1 bramka to wypadek, a 2 była powiązana z 1szą, bo chcieliśmy za wszelką cene wyrównać rozluźniając sie w obronie.
Kolumbia nie jest taka mocna, są do ogrania, a Japonia klase niżej, tylko udało im sie szybko ustalić mecz przez czerwo. Szanse są duże. Jak los zabrał to i może dać :)
0
A ja nie nazywam sie 6847. Wybaczcie :(.
0
Jednak jak rozwinął by sie talent Pele w dzisiejszych czasach? Wg mnie nie dominowałby tak jak wtedy, ale Pele był dosyć wszechstronnym zawodnikiem i mógłby bić sie o ZP.
6
Cheryshew>Pele
Zieliński>Messi
Grosicki>Ronaldo
Zieliński>>>>>>Pele xD
1
Wszerz tak. Narządy też sie powiększą. Wzwyż nie.
1
Tigera Woodsa, Pudzianowskiego, Ediego Halla i Maradone.
0
Robert Lewandowski, chyba nie musze Wam mówić dlaczego.
2
Ogólnie bardzo fizyczny mecz jakich dużo w dolnej strefie bpl.
4
W 11 Korei tylko 2 zawodników ma poniżej 180 cm. Prawo skrzydłowy i Lewy obrońca. Kolejno 177 cm i 176 cm.
Nie sądziłem, że mają tak wysokich zawodników. Napastnik ma 196 cm
1
On ogólnie w tym sezonie był jednym z lepszych w Holenderskiej.
4
Mogliby mnie Meksykanie zabrać w roli Peszki chociaż :(
11
Niestety mało bramek na mistrzostwach :( Jedynie Hiszpania-Portugalia nie rozczarowała pod tym względem.
2
Onion xD Fajny nick.
0
Nie widze sensu, przez te pół roku może zrobić progres grając regularnie, a następne pół roku wykorzystać na aklimatyzacje w Barcy.
0
Chicharito wreszcie sie wypłacze.
1
Layun w stylu Milika dzisiaj troche xD
0
Grał kiedyś w Realu, a tam dostają karne zawsze xD
2
Teraz Meksykanom będzie jeszcze łatwiej grać z kontry. Oby nie spuchli bo jest duża szansa.
3
Kurła dobrze tak Niemcą. 1939, pamiętamy! xD
Nie chciał Niemiec Ter Stegena to ma... xD
12
Chicharito fajnie wychodzi do piłek ale z resztą już gorzej. Szkoda bo mogliby zagrozić ekipie Górnika.
0
Nie wiem jak sie nazywa ale wiem, że to nie jest Twój kolega. Nie ma za co ;)