1

Ja chciałbym widzieć w Barcy grajków którzy marzą o grze w tym klubie i są gotowi poświęcić sie dla niego. Jeśli Griezmann chce wygórowanej pensji i jemu wszystko jedno czy da mu więcej Barca czy Atleti to niech tam zostaje. Nie mam pojęcia jak jest naprawdę, ale nie chce, żeby Abidal ściągał go za wszelką cene.

Sam zamiast Francuza wolałbym Thiago lub Pjanica (napewno nie Eriksena, bo razem z Cou nie mogą grać w pomocy- są zbyt ofensywni, szczególnie Eriksen.), oraz Luisa Alberto, jednego z najlepszych graczy Serie A w tym sezonie (np na Sofascore najlepszy ;) występującego w tym sezonie jako cofnięty napastnik. Luis jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem, oprócz swojej nominalnej pozycji rozegrał wiele meczów jako lewoskrzydłowy i ofensywny pomocnik. W tym sezonie widziałem jego świetny mecz w Lidze Europy gdzie występował jako środkowy pomocnik. Alberto grał już kiedyś w Barcy B ;), jest Hiszpanem, 25 lat, 183cm wzrostu, świetna technika, kreatywność, 11 bramek, 14 asyst, 22 stworzone okazje w samej Serie A! Przede wszystkim nie powinien być zbyt drogi. Sam nie rozumiem czemu mówi się tyle o Milinkovicu o nim była tylko raz plota, że ma być nowym Iniestą (choć sam widze go w ataku). Myśle, że dopiero w Barcy pokazałby pazur ;)

1

Sam Busi nie da rady bronić xD

17

To jest żart? Chyba nie zrozumiałem :(

2

C. Ze względu na sugerowaną cene, role na boisku i status wychowanka ,). Wada: kontuzje.

0

Przed tym sezonem nie mówiło sie o 65 mln za Zielińskiego. Poza tym rozegrał w tym sezonie prawie 2500 min ;)

1

https://www.meczyki.pl/newsy/sarri-jednak-nie-obejmie-chelsea-takich-ludzi-nie-powinno-byc-w-futbolu-to-rasista/83042-n
Mam nadzieje, że Real nie zacznie sie interesować Sarrim. W mojej opinii świetny trener, zdecydowanie lepszy niż Pochettino. Napoli w tym roku grało piękną piłke. Zieliński i kilku innych grajków rozkwitło pod jego okiem.

2

Thiago Alcantara wg Transfermarkt rozegrał w karierze 16 meczów jako defensywny pomocnik z czego 10 w ciągu ostatnich 2 lat. Nie jest to dużo ale znaczy, że potrafi sie odnaleźć w grze jako bardziej cofnięty pomocnik.

2

Na przykład ja uważam, że nie jest wcale wybitnym taktykiem, a drużyna zawdzięcza mu to jak potrafi ich zmotywować.

5

Nie wiem co jest takiego w tym Milinkoviciu, żeby dawać za niego 120 baniek. Taki dobry ale nie wybitny, coś jak nie wystraszony Gomes xD. Widziałem w tym sezonie kilka meczów Lazio i zdecydowanie bardziej wyróżniał sie tam Luis Alberto.

9

Czasami chora poprawność polityczna mnie przeraża. Nawet gdyby Xavi stwierdził to publicznie to fajnie... Po co sie bawić w głaskanie Bartka, który zmienił piękny wizerunek naszego klubu? Pare rzeczy mu sie udało, ale ten gościu prowadzi Barce, gdzie powinni pracować najlepsi.

0

Tylko nie wiem czy byłby tańszy od Griezmanna

0

Alberto w tym sezonie jeden z najlepszych grajków Serie A. 11 bramek, 14 asyst i 22 stworzone okazje. Nieźle.

0

Z Alberto się zgodzę, Luis w tym sezonie oprócz cofniętego napastnika rozegrał kilka Dobrych meczy na szpicy i pomocy.

36

Nie zmieniajmy na siłe zależności między popytem i podażą na talent sportowy czy intelektualny), poza tym wydaje mi sie, że Cris do najgłupszych nie należy. A w tej wypowiedzi był luźny i zabawny...

0

Z tego co wiem to tak ;)
Chłopak może mieć tryplet xD

3

Mamy pomoc na lata ;)

1

Dzięki ;)

0

Faktem jest, że w powietrzu Barca czuje sie dziś co najmniej solidnie ;)

4

Dembele dzisiaj bardzo groźny :) Mimo, że zdarzyło mu sie kilka strat, widać, że chce zrobić coś produktywnego, dodatkowo świetnie funkcjonuje u nas wgl prawa strona, czarni złapali ze sobą wspólny język. Z kolei Mina jak dla mnie bardzo dobry w rozegraniu i tak samo słaby motorycznie. Tutaj ma dużu do nadrobienia, na tą chwile nie widze go atakowanego przez Marcelo na el Clasico.

0

Mnie zarówno jego nick jak i awatar w żaden sposób nie obraża. Poza tym jego komenarz jest bardzo przyjacielski no nie ma powodu do spiny...
Poza tym Marcelo kozak zawodnik, sam lubie jego styl gry i nie widziałbym sprzeciwu, żeby mieć podobny awatar ;)

0

Real kupuje młodszych zawodników, którym daje dłuższe kontrakty bez głupich klauzul. Stąd ta rozbieżność.

0

"Według mnie bardzo dobry poziom pokazuje również Brozović, jednak od kiedy przyszedł Rafinha do Interu ten siedzi na ławce."
Chłopie nie wprowadzaj ludzi w błąd bo Brozović to w tym sezenie najlepszy pomocnik Interu i jeden z lepszych w tym sezonie w Serie A. Poza tym w Interze rozegrał 30 meczów w lidze, na innej pozycji niż Rafinha. Rafinha gra tam jako ofensywny pomocnik, a Brozović jako defensywny. Marcelo jest w tym sezonie klase wyżej niż Rafa.

2

Najlepiej byłoby zrobić z jakimś biedniejszym klubem z La ligi. Lepsza liga i język Hiszpański.

0

Kante, Bakayoko, Tolisso...

0

To teraz czekamy w trzech :(
Nie mogę sie doczekać :(

0

Oby :(

0

Nie wiem :(

1

W dużej mierze przez Barcelone kariera Songa potoczyła sie tak, a nie inaczej :(

0

Tutaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?