Szkoda bo Ligue jest coraz mocniejsza, w tamtym sezonie oglądałem dużo Lyonu, Marsylii i np takie pojedynki jak Malcom vs Psg lub Malcom vs Fekir (gdzie lepiej pokazał sie Malcom :).
2gie miejsce w Pl to wcale nie tak słabo, poza tym mają w swoim składzie młodych kozaków, którzy mogą gromić po odejściu Mou... Pogba, Rashford, Martial, Lukaku...
Bailey wyceniony na 50 mln (i ma to niby być zaporowa cena, do negocjacji). Bayer nie chce narazie sprzedawać swojej największej gwiazdy. A gdyby tak go kupić i wypożyczyć na 2 lata... Bayer zadowolony bo Leon daje im jakość, której na tą chwile nie mogą stracić, a nam ogrywałby sie kozak. Ktoś powie, że mamy skrzydła obsadzone na lata, ale w mojej opinii z tego gracza wyrośnie Pan Piłkarz i będzie wart sporo więcej. Wg Bilda Bailey był najlepszym graczem Bundesligi rundy wiosennej, w kilku innych dziennikach był w najlepszej 11ce sezonu. 20 lat, lewa pomoc, lewy napad, szybki jak typowy sportowiec z Jamajki :D.
Viniciusy i inne Rodrygo umywają sie przy nim.
A tu cyk Bartek kupuje Kimmicha za 80 mln albo Semedo + 50 mln ;). Pomarzyć zawsze można. Ten chłopak ma 23 lata i jest aktualnie chyba najlepszym po na świecie.
Atleti ma już teraz mocną pake, a z nim to mają na wojowanie w Lm :) Swoją drogą we Włoskiej w tym okienku przeprowadza sie naprawde ciekawe transfery.
20-25 mln za Arturo Vidala (wypożyczenie z opcją wykupu) to dość tania kwota. Gość jest wiekowy ale aktualnie w topce śp, jeden z największych walczaków. Nie ma ryzyka, że sie np wypali ze względu na opcje wykupu. Ciekawa opcja, niekoniecznie dla Barcy ale może jednak... taki nowy Paulinho xD
Zaplacili za niego wg transfermarkt 75 mln. Bayern za wyp. zaplacil 13 mln. Wg Marki Bayern moze go wykupic za 60 mln (slyszalem tez o 42 mln). Strata 2 mln (nawet jesli troche wiecej to nie ma tragedii). Sam James w 1 sezonie byl najlepszym graczem Królewskich, natomiast teraz nie wyklucza, że po odejściu Zizu zdecyduje sie na powrót. A teraz porównajmy to do Gomesa...
Żadna współczesna polska wokalistka nie ma tyle niewymuszonego polotu i oryginalniści co Kora.
Dla mnie zmarła legenda, top wszechczasów polskiej sceny muzycznej.
0
Domyśl sie :(
1
Cooo? Roberto jest zwyczajnie dłużej w zespole (dodatkowo wychowanek) dlatego ma kapitana. xD
0
Żeby był w rytmie meczowym.
2
Tylko internety: fb, oficjalna Barcy i yt.
0
Raczej kanał o herbacie ale jest tam też dużo o yerbie i kawie mianowicie Czajnikowy.pl
0
Szkoda bo Ligue jest coraz mocniejsza, w tamtym sezonie oglądałem dużo Lyonu, Marsylii i np takie pojedynki jak Malcom vs Psg lub Malcom vs Fekir (gdzie lepiej pokazał sie Malcom :).
0
Faktycznie Mina ma coś z Araba, takie pozytywne twarze.
2
2gie miejsce w Pl to wcale nie tak słabo, poza tym mają w swoim składzie młodych kozaków, którzy mogą gromić po odejściu Mou... Pogba, Rashford, Martial, Lukaku...
3
Żeby po wypożyczeniach nie odszedł za free.
1
Dokładnie ktoś tam sie pokaże, a Leon będzie szedł za 120 mln do United :)
0
Bailey wyceniony na 50 mln (i ma to niby być zaporowa cena, do negocjacji). Bayer nie chce narazie sprzedawać swojej największej gwiazdy. A gdyby tak go kupić i wypożyczyć na 2 lata... Bayer zadowolony bo Leon daje im jakość, której na tą chwile nie mogą stracić, a nam ogrywałby sie kozak. Ktoś powie, że mamy skrzydła obsadzone na lata, ale w mojej opinii z tego gracza wyrośnie Pan Piłkarz i będzie wart sporo więcej. Wg Bilda Bailey był najlepszym graczem Bundesligi rundy wiosennej, w kilku innych dziennikach był w najlepszej 11ce sezonu. 20 lat, lewa pomoc, lewy napad, szybki jak typowy sportowiec z Jamajki :D.
Viniciusy i inne Rodrygo umywają sie przy nim.
1
Kimmich bo to najlepszy PO i ma dopiero 23 lata ;)
0
Perez by sie nie zgodził, jeszcze Coutinho by trzeba dorzucić.
2
Haha 100 mln + Messi. Kimmich>Giroud>Messi xD
0
A tu cyk Bartek kupuje Kimmicha za 80 mln albo Semedo + 50 mln ;). Pomarzyć zawsze można. Ten chłopak ma 23 lata i jest aktualnie chyba najlepszym po na świecie.
0
Został wybrany najlepszym filmem 2009 gdzie ten rok obfitował w takie kozackie produkcie jak Gran Torino ;)
8
Avatar oraz ostatnio modny Contratiempo- dla mnie dobry ale do obiadu xD i wgl strasznie czytelny.
0
Zobaczymy ;)
0
Mam obawy co do formy Suareza w przyszłym sezonie, sprzydałby sie mu solidny i perspektywistyczny zmiennik.
2
Gdy Arda dostał prawdziwą szanse (w obliczu kontuzji Neymara) to grał kozacko. Nwm dlaczego potem tak go odrzucono.
2
Kto niewłaściwy został usunięty z zarządu? Segura i Bartek dalej siedzą.
0
Już chciałeś hejtować Ty niedobry człowieku :D
0
Atleti ma już teraz mocną pake, a z nim to mają na wojowanie w Lm :) Swoją drogą we Włoskiej w tym okienku przeprowadza sie naprawde ciekawe transfery.
0
20-25 mln za Arturo Vidala (wypożyczenie z opcją wykupu) to dość tania kwota. Gość jest wiekowy ale aktualnie w topce śp, jeden z największych walczaków. Nie ma ryzyka, że sie np wypali ze względu na opcje wykupu. Ciekawa opcja, niekoniecznie dla Barcy ale może jednak... taki nowy Paulinho xD
0
Zaplacili za niego wg transfermarkt 75 mln. Bayern za wyp. zaplacil 13 mln. Wg Marki Bayern moze go wykupic za 60 mln (slyszalem tez o 42 mln). Strata 2 mln (nawet jesli troche wiecej to nie ma tragedii). Sam James w 1 sezonie byl najlepszym graczem Królewskich, natomiast teraz nie wyklucza, że po odejściu Zizu zdecyduje sie na powrót. A teraz porównajmy to do Gomesa...
0
Np. Zlatan za Eto ;)
0
W mojej opinii z 15 mln, gdyby sprzedawał Perez to byłoby to z 30 baniek ;)
0
Nie ma szans. Następny sezon jest Live xD
0
I wygra Arsenal po wielkim powrocie do klubu Żwiru.
20
Żadna współczesna polska wokalistka nie ma tyle niewymuszonego polotu i oryginalniści co Kora.
Dla mnie zmarła legenda, top wszechczasów polskiej sceny muzycznej.