0

Domyśl sie :(

1

Cooo? Roberto jest zwyczajnie dłużej w zespole (dodatkowo wychowanek) dlatego ma kapitana. xD

0

Żeby był w rytmie meczowym.

2

Tylko internety: fb, oficjalna Barcy i yt.

0

Raczej kanał o herbacie ale jest tam też dużo o yerbie i kawie mianowicie Czajnikowy.pl

0

Szkoda bo Ligue jest coraz mocniejsza, w tamtym sezonie oglądałem dużo Lyonu, Marsylii i np takie pojedynki jak Malcom vs Psg lub Malcom vs Fekir (gdzie lepiej pokazał sie Malcom :).

0

Faktycznie Mina ma coś z Araba, takie pozytywne twarze.

2

2gie miejsce w Pl to wcale nie tak słabo, poza tym mają w swoim składzie młodych kozaków, którzy mogą gromić po odejściu Mou... Pogba, Rashford, Martial, Lukaku...

3

Żeby po wypożyczeniach nie odszedł za free.

1

Dokładnie ktoś tam sie pokaże, a Leon będzie szedł za 120 mln do United :)

0

Bailey wyceniony na 50 mln (i ma to niby być zaporowa cena, do negocjacji). Bayer nie chce narazie sprzedawać swojej największej gwiazdy. A gdyby tak go kupić i wypożyczyć na 2 lata... Bayer zadowolony bo Leon daje im jakość, której na tą chwile nie mogą stracić, a nam ogrywałby sie kozak. Ktoś powie, że mamy skrzydła obsadzone na lata, ale w mojej opinii z tego gracza wyrośnie Pan Piłkarz i będzie wart sporo więcej. Wg Bilda Bailey był najlepszym graczem Bundesligi rundy wiosennej, w kilku innych dziennikach był w najlepszej 11ce sezonu. 20 lat, lewa pomoc, lewy napad, szybki jak typowy sportowiec z Jamajki :D.
Viniciusy i inne Rodrygo umywają sie przy nim.

1

Kimmich bo to najlepszy PO i ma dopiero 23 lata ;)

0

Perez by sie nie zgodził, jeszcze Coutinho by trzeba dorzucić.

2

Haha 100 mln + Messi. Kimmich>Giroud>Messi xD

0

A tu cyk Bartek kupuje Kimmicha za 80 mln albo Semedo + 50 mln ;). Pomarzyć zawsze można. Ten chłopak ma 23 lata i jest aktualnie chyba najlepszym po na świecie.

0

Został wybrany najlepszym filmem 2009 gdzie ten rok obfitował w takie kozackie produkcie jak Gran Torino ;)

8

Avatar oraz ostatnio modny Contratiempo- dla mnie dobry ale do obiadu xD i wgl strasznie czytelny.

0

Zobaczymy ;)

0

Mam obawy co do formy Suareza w przyszłym sezonie, sprzydałby sie mu solidny i perspektywistyczny zmiennik.

2

Gdy Arda dostał prawdziwą szanse (w obliczu kontuzji Neymara) to grał kozacko. Nwm dlaczego potem tak go odrzucono.

2

Kto niewłaściwy został usunięty z zarządu? Segura i Bartek dalej siedzą.

0

Już chciałeś hejtować Ty niedobry człowieku :D

0

Atleti ma już teraz mocną pake, a z nim to mają na wojowanie w Lm :) Swoją drogą we Włoskiej w tym okienku przeprowadza sie naprawde ciekawe transfery.

0

20-25 mln za Arturo Vidala (wypożyczenie z opcją wykupu) to dość tania kwota. Gość jest wiekowy ale aktualnie w topce śp, jeden z największych walczaków. Nie ma ryzyka, że sie np wypali ze względu na opcje wykupu. Ciekawa opcja, niekoniecznie dla Barcy ale może jednak... taki nowy Paulinho xD

0

Zaplacili za niego wg transfermarkt 75 mln. Bayern za wyp. zaplacil 13 mln. Wg Marki Bayern moze go wykupic za 60 mln (slyszalem tez o 42 mln). Strata 2 mln (nawet jesli troche wiecej to nie ma tragedii). Sam James w 1 sezonie byl najlepszym graczem Królewskich, natomiast teraz nie wyklucza, że po odejściu Zizu zdecyduje sie na powrót. A teraz porównajmy to do Gomesa...

0

Np. Zlatan za Eto ;)

0

W mojej opinii z 15 mln, gdyby sprzedawał Perez to byłoby to z 30 baniek ;)

0

Nie ma szans. Następny sezon jest Live xD

0

I wygra Arsenal po wielkim powrocie do klubu Żwiru.

20

Żadna współczesna polska wokalistka nie ma tyle niewymuszonego polotu i oryginalniści co Kora.
Dla mnie zmarła legenda, top wszechczasów polskiej sceny muzycznej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?