Z topowymi Po to jest wgl problem aktualnie na rynku transferowym, lepiej kupić kogoś do Barcy B na tą pozycje, Palencie ogrywać, a Semedo dać sie wykazać.
W Barcy powinni grać Ci którzy naprawdę chcą dla niej grać. Barca płaci najwięcej, ale jeśli sie chce nie wiadomo ile to droga wolna. Gdyby Griezmann chciał to by zaraz po aktywowaniu klauzuli sie do nas zgłosił.
Mam nadzieje, że ktoś w zarządzie rozpatrzy Luisa Alberto.
To już moja subiektywna opinia. Nie jestem zadowolony z faktu, że obok Cou i Busiego mamy Rakiete lub Paulinho. Nawet nie zależy mi tak na wynikach jak na starej klepie ;)
Zdecydowana większość z nas jest zadowolona z zakupu Paulinho do naszego zespołu. Silny, z ciągiem na bramke, niekontuzjogenny zawodnik. Zgadzam sie, jednak daliśmy 40 baniek za zawodnika blisko 30ki na ławe. Co z tego, że nie ma tylu kontuzji skoro i tak nie jest to zawodnik podstawowej 11. Thiago to klasa sama w sobie, a przecież mamy kim go zastąpić w razie kontuzji. Jest Rakieta, jest Paulina. De Jong i Arthur fajne grajki, ale wole jednego Thiago i kogoś ze szkółki za nich.
1
A ja oddałbym wszystkie teksty za jeden Magika.
0
No odpali Rakiete xD
4
Ciekawy faul Midricia xD
4
Tulipana chyba
1
Piłkarze mogli wiedzieć wcześniej, ale reszta juź nie.. .
0
A idź pan w ch...
1
Typowy CR7. Dublet, karny i babol. Czekam jeszcze na przewrotke.
0
Z topowymi Po to jest wgl problem aktualnie na rynku transferowym, lepiej kupić kogoś do Barcy B na tą pozycje, Palencie ogrywać, a Semedo dać sie wykazać.
0
W Barcy powinni grać Ci którzy naprawdę chcą dla niej grać. Barca płaci najwięcej, ale jeśli sie chce nie wiadomo ile to droga wolna. Gdyby Griezmann chciał to by zaraz po aktywowaniu klauzuli sie do nas zgłosił.
Mam nadzieje, że ktoś w zarządzie rozpatrzy Luisa Alberto.
0
Omg Golovin
0
Byłem blisko :(
0
A i ta klepka kuleje xD
1
Dobra, dobra Ruscy 3:0 starczy.
8
Jak pisałem o Golovinie to sie wszyscy śmiali, że to noname. Obstawiłem 3:0 ; ) Fajnie sie zaczyna mundial.
4
O Ty! Wara od Leo xD
1
To już moja subiektywna opinia. Nie jestem zadowolony z faktu, że obok Cou i Busiego mamy Rakiete lub Paulinho. Nawet nie zależy mi tak na wynikach jak na starej klepie ;)
2
Już nie bd zmieniać ;)
1
A czym dla Ciebie jest: "Coś szczególnego"? W mojej opinii poprostu świetnie grał (rozgrywał i BRONIŁ) oraz idealnie pasuje na 6 w naszym klubie.
7
Zdecydowana większość z nas jest zadowolona z zakupu Paulinho do naszego zespołu. Silny, z ciągiem na bramke, niekontuzjogenny zawodnik. Zgadzam sie, jednak daliśmy 40 baniek za zawodnika blisko 30ki na ławe. Co z tego, że nie ma tylu kontuzji skoro i tak nie jest to zawodnik podstawowej 11. Thiago to klasa sama w sobie, a przecież mamy kim go zastąpić w razie kontuzji. Jest Rakieta, jest Paulina. De Jong i Arthur fajne grajki, ale wole jednego Thiago i kogoś ze szkółki za nich.
1
Koulibaly lub Van Dijk byli w tym sezonie lepsi od Ramosa, zastanowiłbym sie jeszcze nad Skriniarem.
2
Ja może i zaskocze ale podobają mi sie podania Teodorczyka
Team Teo# xD
0
Mam nadzieję, że Milik jak już będzie grał na mistrzostwach, to po wejściach z ławki.
0
Ale ta Litwa ogóry, w defensywie to już wgl jazda.
1
Zobaczymy ;)
1
Faktem jest, że za Douglasa Barca dominowała :(
4
Wg mnie nie przejdzie, za dużo wydajemy na pensie.
2
...Peszko.
4
Hitler też nie napadł na Polske tylko wyzwalał Niemiecką mniejszość narodową i musiął ocalić świat przed Żydami.
16
Dobra kolego, więc dlaczego Rabiot bardziej przypomina Xaviego?
2
Reszty nie znam ale Alireza to kozak w Holenderskiej xD