0

Dopiero odpalam. Jak gra Gomes? Na Sofascore 6.8 ale to Sofascore.

1

Na efortunie. Nawet dają kase na start. Ale zgodze sie z kolegą wyżej xD

1

3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Też spoko. Jakość + rotacje.

0

Najlepszy rezerwowy dla Coutinho jakiego moge sobie wyobrazić. Oby nie.

0

Pochettino, Simeone i Guardiola lub Sarri.

0

Faktycznie, jeszcze sie nie wyleczył

0

Ach... gdyby Gomes powrócił do formy z Valencji xD

1

https://www.futhead.com/18/squads/3195043/
Co myślicie o tym składzie na Leganes? Zbyt rezerwowy? W sumie mógłby Alba grać a Umtiti odpocząć. Niewątpliwie najtrudniej zastąpić Rakiete i Busiego ale oni najbardziej potrzebują odpoczynku.

11

Mam nadzieje, ze Semedo dostanie szanse na Leganes.

0

Dokładnie ;)

0

Dokładnie. Myśle, że dla Dembele jeszcze za wcześnie na takie mecze (chodzi o zgranie a nie umiejętności) wobec tego co może zaoferować Roberto w pomocy. Mam nadzieje, że Semedo po kontuzji nie zawiedzie, ale będzie miał łatwiejsze zadanie od Roberto bo ten na Chelsea miał przed sobą Dembele i Messiego.

0

Możesz pokombinować na Aliez

6

Busi teoretycznie otrzymał zielone światło, a Messi już grał. Powinni wystąpić na 99%.

1

Jabulani najlepiej broni Suarez xD

4

Ale orginalna jest droga a podroba raczej bedzie inaczej sie zachowywac.

1

Prawdopodobnie będziesz normalnie widział jak ktos do Cb dzwoni wszystko jedno na którą karte. Ja tak mialem przy wszystkich dual sim.

0

Juz predzej uwierzylbym, ze do Ekstraklasy xD

0

Napoli...Napli...kupon....
No jeszcze mają czas :(

0

Wiem, nie neguje tego, a nawet podkreślam, aczkolwiek zobaczymy za dwa lata, może rok :)

1

Jak widać Paulinho jest w formie, można powiedzieć życiowej. Ja paradoksalnie chciałbym, żeby Barca go sprzedała. Ten piłkarz nie jest i nie będzie filarem naszej drużyny, a to ostatnia chwila, żeby jego transfer się co najmniej zwrócił w gotówce. Mimo wszystko jestem zadowolony z jego przybycia, pomógł nam zdobyć ważne bramki (być może jego ciąg na bramke pomoże nam w Lm) np z Realem. Piłkarz o charakterystyce tak fizycznej jak Paulinho prawdopodobnie po 30 dużo straci na jakości.

1

Dziwi mnie, że Sampaoli praktycznie nie próbuje pogodzić razem na boisku Messiego i Dybali. Przecież wiele zespołów gra w ustawieniu z 2ma skrzydłowymi-ofensywnymi pomocnikami np. Totenham, tym bardziej, że Dybala w tym sezonie grał ważne mecze w Juve na lewym skrzydle.

0

Czy klub piłkarski może kupić inny klub piłkarski? :)

0

Słabo. Nie pokazywał sie do gry, liczyłem na coś więcej. Bodajże 5 podań w 65 min, słabo nawet jak na napastnika.

1

De Jong wygrywa u mnie swoją wszechstronnością, potrafi grać na pozycjach gdzie u nas w zależności od taktyki gra od 5 do 6 zawodników. Z kilkoma takimi zawodnikami plaga kontuzji nie straszna.

9

Gdyby poszedł do United (w co wątpie) to okazałoby się, że to właśnie United jest klubem któremu kibicował od dziecka :)

16

Wreszcie Barca B przełamała passe remisów

5

Ja tam nie jestem zadowolony z powodu jego kupna. Wiem, to ulubieniec La Rambli ale mam swoje zdanie.
Masz racje nie warto za wcześnie skreślać grajków tym bardziej tak przebojowych jak Adama ;)

1

Ale Adama Traore złapał forme. Co prawda to tylko Champinship ale pokazuje, że ma umiejętności na większy klub. Na Barcelone raczej już za późno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?