https://www.futhead.com/18/squads/3195043/
Co myślicie o tym składzie na Leganes? Zbyt rezerwowy? W sumie mógłby Alba grać a Umtiti odpocząć. Niewątpliwie najtrudniej zastąpić Rakiete i Busiego ale oni najbardziej potrzebują odpoczynku.
Dokładnie. Myśle, że dla Dembele jeszcze za wcześnie na takie mecze (chodzi o zgranie a nie umiejętności) wobec tego co może zaoferować Roberto w pomocy. Mam nadzieje, że Semedo po kontuzji nie zawiedzie, ale będzie miał łatwiejsze zadanie od Roberto bo ten na Chelsea miał przed sobą Dembele i Messiego.
Jak widać Paulinho jest w formie, można powiedzieć życiowej. Ja paradoksalnie chciałbym, żeby Barca go sprzedała. Ten piłkarz nie jest i nie będzie filarem naszej drużyny, a to ostatnia chwila, żeby jego transfer się co najmniej zwrócił w gotówce. Mimo wszystko jestem zadowolony z jego przybycia, pomógł nam zdobyć ważne bramki (być może jego ciąg na bramke pomoże nam w Lm) np z Realem. Piłkarz o charakterystyce tak fizycznej jak Paulinho prawdopodobnie po 30 dużo straci na jakości.
Dziwi mnie, że Sampaoli praktycznie nie próbuje pogodzić razem na boisku Messiego i Dybali. Przecież wiele zespołów gra w ustawieniu z 2ma skrzydłowymi-ofensywnymi pomocnikami np. Totenham, tym bardziej, że Dybala w tym sezonie grał ważne mecze w Juve na lewym skrzydle.
De Jong wygrywa u mnie swoją wszechstronnością, potrafi grać na pozycjach gdzie u nas w zależności od taktyki gra od 5 do 6 zawodników. Z kilkoma takimi zawodnikami plaga kontuzji nie straszna.
Ja tam nie jestem zadowolony z powodu jego kupna. Wiem, to ulubieniec La Rambli ale mam swoje zdanie.
Masz racje nie warto za wcześnie skreślać grajków tym bardziej tak przebojowych jak Adama ;)
0
Dopiero odpalam. Jak gra Gomes? Na Sofascore 6.8 ale to Sofascore.
1
Na efortunie. Nawet dają kase na start. Ale zgodze sie z kolegą wyżej xD
1
3
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Też spoko. Jakość + rotacje.
0
Najlepszy rezerwowy dla Coutinho jakiego moge sobie wyobrazić. Oby nie.
0
Pochettino, Simeone i Guardiola lub Sarri.
0
Faktycznie, jeszcze sie nie wyleczył
0
Ach... gdyby Gomes powrócił do formy z Valencji xD
1
https://www.futhead.com/18/squads/3195043/
Co myślicie o tym składzie na Leganes? Zbyt rezerwowy? W sumie mógłby Alba grać a Umtiti odpocząć. Niewątpliwie najtrudniej zastąpić Rakiete i Busiego ale oni najbardziej potrzebują odpoczynku.
11
Mam nadzieje, ze Semedo dostanie szanse na Leganes.
0
Dokładnie ;)
0
Dokładnie. Myśle, że dla Dembele jeszcze za wcześnie na takie mecze (chodzi o zgranie a nie umiejętności) wobec tego co może zaoferować Roberto w pomocy. Mam nadzieje, że Semedo po kontuzji nie zawiedzie, ale będzie miał łatwiejsze zadanie od Roberto bo ten na Chelsea miał przed sobą Dembele i Messiego.
0
Możesz pokombinować na Aliez
6
Busi teoretycznie otrzymał zielone światło, a Messi już grał. Powinni wystąpić na 99%.
1
Jabulani najlepiej broni Suarez xD
4
Ale orginalna jest droga a podroba raczej bedzie inaczej sie zachowywac.
1
Prawdopodobnie będziesz normalnie widział jak ktos do Cb dzwoni wszystko jedno na którą karte. Ja tak mialem przy wszystkich dual sim.
0
Juz predzej uwierzylbym, ze do Ekstraklasy xD
0
Napoli...Napli...kupon....
No jeszcze mają czas :(
0
Wiem, nie neguje tego, a nawet podkreślam, aczkolwiek zobaczymy za dwa lata, może rok :)
1
Jak widać Paulinho jest w formie, można powiedzieć życiowej. Ja paradoksalnie chciałbym, żeby Barca go sprzedała. Ten piłkarz nie jest i nie będzie filarem naszej drużyny, a to ostatnia chwila, żeby jego transfer się co najmniej zwrócił w gotówce. Mimo wszystko jestem zadowolony z jego przybycia, pomógł nam zdobyć ważne bramki (być może jego ciąg na bramke pomoże nam w Lm) np z Realem. Piłkarz o charakterystyce tak fizycznej jak Paulinho prawdopodobnie po 30 dużo straci na jakości.
1
Dziwi mnie, że Sampaoli praktycznie nie próbuje pogodzić razem na boisku Messiego i Dybali. Przecież wiele zespołów gra w ustawieniu z 2ma skrzydłowymi-ofensywnymi pomocnikami np. Totenham, tym bardziej, że Dybala w tym sezonie grał ważne mecze w Juve na lewym skrzydle.
0
Czy klub piłkarski może kupić inny klub piłkarski? :)
0
Słabo. Nie pokazywał sie do gry, liczyłem na coś więcej. Bodajże 5 podań w 65 min, słabo nawet jak na napastnika.
1
De Jong wygrywa u mnie swoją wszechstronnością, potrafi grać na pozycjach gdzie u nas w zależności od taktyki gra od 5 do 6 zawodników. Z kilkoma takimi zawodnikami plaga kontuzji nie straszna.
9
Gdyby poszedł do United (w co wątpie) to okazałoby się, że to właśnie United jest klubem któremu kibicował od dziecka :)
16
Wreszcie Barca B przełamała passe remisów
5
Ja tam nie jestem zadowolony z powodu jego kupna. Wiem, to ulubieniec La Rambli ale mam swoje zdanie.
Masz racje nie warto za wcześnie skreślać grajków tym bardziej tak przebojowych jak Adama ;)
1
Ale Adama Traore złapał forme. Co prawda to tylko Champinship ale pokazuje, że ma umiejętności na większy klub. Na Barcelone raczej już za późno.