0

De Bruyne, Asensio, Mbappe.

0

W takim razie szkoda :(

0

Dla Griezmanna też teoretycznie nie ma miejsca, ale to jeden z najlepszych na swojej pozycji w okazyjnej cenie. Taką samą opinie mam na temat Holendra.

0

Zgadłeś. Wole de Vrija i nie ukrywam, że ze względu na wiek i podatność na kontuzje. Szkoda tylko faktu, że stracilibyśmy lewonożnego śo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Są ploty, że Barca zainteresowana de Vrijem. W mojej opinii idealny zawodnik do sprawiedliwej rotacji z mocno eksploatowanymi Pique i Umtitim. Klasowy ledwo 26letni obrońca do wzięcia za darmo (za podpis pewnie coś by chciał). Mówi się, iż najbliżej mu do Interu, ale Inter to przecież zespół klase niżej od nas. Ciekawa opcja, fajnie byłoby też powalczyć o Emre Cana.

1

Nie krzycz
Zmieniam

1

Szkoda, że im sie nie udało :)

1

Czekaj... Czy wg Ciebie osoby o liberalnych poglądach to lewacy?
"Jesteś lewakiem to jesteś idiotą ( xd to oczywiście sarkazm, chociaz z całym szacunkiem do osób o liberalnych poglądach, ale zjawisko hipokryzji jest najczęściej związane z lewactwem".

0

Widzieliście nowe wyceny na transfermarkt? Roberto, Ter stegen, Umtiti, Alba 60 mln. Coutinho 100 mln.
Jak było to sorki

0

Denis też jest za słaby ;)

0

Gra raczej jako ofensywny pomocnik. Radzi sobie dobrze, świetnie rozgrywa piłke, jest waleczny choć szybko się męczy i pod koniec meczu jest do zmiany. W obliczu dokonanych u nas zmian w składzie nie widze sensu, żeby Rafa wrócił na ławe kiedy można za niego mieć w miare rozsądne pieniądze.

0

Mecz gwiazd Ligi Angielskiej vs Hiszpańskiej byłby spoko, oraz ewentualny finał z drużyną złożoną z zawodników z reszty lig.

1

Cebula z smalcem mmmm xD

10

Wszystkiego najlepszego dla przyszłego zawodnika Fc Barcelony Antoine Griezmanna. Mam nadzieje, że przybędziesz na lewe skrzydło, tam w Sociedad rozegrałeś wiele meczy :) Oby przyszedł...

0

No tak, częściej niski wzrost ogranicza niż pomaga.

0

;)

0

Jeździectwo jest chyba najbardziej szczególne, dżokeje powyżej 180 mają praktycznie skreślone kariery. A wyjątki jak wszędzie, zdażają się np Tyson.

0

Trójbój siłowy w kategoriach wagowych do 80 kg, szczególnie wyciskanie sztangi, gdzie osoby z krótszymi rękami mają krótszy pełen wektor ruchu.

1

Trochę racji masz, ale to nie dziwota, że Brytole są bogatsi (o przyczynach nie warto pisać). Gdyby u nas ceny były proporcjonalnie niższe w stosunku do zarobków zwyczajnie nie bylibyśmy biedniejsi ;)

0

Taktyczny

0

Ndombele z Lyonu, jeśli dalej będzie sie rozwijać to będzie kozak. Ewentualnie Torreira lub De Jong. A taki gotowy kozak to Naby Keita (23l).

1

I wtedy odpala sie bodajże ta wyższa klauzula 35 mln. Fajnie byłoby te pieniądze zainwestować w talent Ndombele do rotacji z Busim i Rakietą.

0

Wow, nadrobił niesamowicie

0

O Deulo też tak mówili.

3

Nawet jak Inter nie wykupi Rafy to i tak znajdzie sie na niego nabywca. Oby omijały go kontuzje.

0

Icardi już ma 2 bramki mniej od Messiego w lidze

2

Icardi nabija staty z sezonu xD 4 bramka

0

De Jong świetnie sobie radzi jako środkowy obrońca, naprawde bardzo elastyczny zawodnik.

0

Dlatego obydwoje są wielcy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?