0

Mimo wszystko jest możliwe aby rozsądnie te minuty rozdzielić, bo taki Rakitic jest niezbędny w meczach z drużynami z topu jednak ze średniakami la liga gra tak jakby mu sie nie chciało.

0

Neymar kontuzja.

1

Arsenallllll!

0

Obecnie nasza repka jest na takim poziomie, że nawet ta grupa może dla nas być konkurencyjna. Dla tego niech lepiej Lewy strzela tym ogórkom jak najwięcej.

0

Kto jest lepszy na rynku do 25 lat?

0

Idealny następca Suareza :(

1

Nawet Real zrobił lepszy deal z Jamesem niż my z Paco :(

0

Jaki jest waszym zdaniem aktualny top 5 grajków? Nie obchodzą mnie tytuły oraz sympatie, tak typowo za gre.

0

Sarriego

0

Godin, Koulibaly, Van Dijk, Chiellini, Bonucci

1

Santi Cazorla
Xabi Alonso
Cannavaro
Pirlo
Roberto Carlos

0

Nie do końca typ pasujący do Barcy, ale jak mu sie skończy kontrakt to mógłby coś tam wnieść na Camp Nou.

3

Podejście godne kibica

0

Wg mnie Vidal za Arthura. Jak pomoc nie zacznie pomagać w defwnsywie to na 2 bramkach sie nie skonczy. Wgl te przestrzenie między formacjami to masakra. Oby prawe skrzydło też coś ruszyło, bo mecz trwa na całym boisku...

1

Środek pola należy do Betisu.

0

Może jego gra Ci sie nie podobać, ale jakie staty on wykręca to głowa mała, przy tym nie zostawia luk w tyle jak Marcelo.

1

Moim zdaniem Barcelona powinna wydać fortune na Kimmicha. Ten grajek rozpoczyna 2gi sezon jako najlepszy po świata, a ma 23 lata. Wart każdych pieniędzy. Coś jak Alba (chodzi o jakość) ale dużo młodszy.

0

W nazwisku Samuela błąd.
Messi po tej przerwie będzie niszczył :)

0

Jak grał Martial?

1

M9że uwzględniali też miesiące?

0

Tak właśnie przeczuwałem :)

1

https://getthelabel.com.pl/pl/p/Nike-Air-Jordan-4-Czarne/6849


To podróby? I czy wie ktoś czy bezpiecznie kupować na tej stronie?

0

Moim zdaniem piłkarzem o podobnym potencjale jest Paco, a jak już mamy szukać następcy gryzonia to licze na nazwiska pokroju: Mbappe, Jesus lub ktoś kto wypali ale będzie kosztował mniej niz 150 baniek :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Tez tak uważam. A wgl kiedy jak nie teraz ma grac Puig czy Alena.

0

Suarez fizycznie na ten moment jest kozakiem, a trzeba mieć na uwadze, że juz niedlugo 32 urodziny.

0

Vidal.

1

Byćmoże przez instrukcje Valverde. W mojej opinii dobrze mu idzie kiedy jest przyczajony z tyłu.

0

Rafinha to taki nasz Giroud.

1

Ale mnie wkurzają takie komentarze :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?