Mimo wszystko jest możliwe aby rozsądnie te minuty rozdzielić, bo taki Rakitic jest niezbędny w meczach z drużynami z topu jednak ze średniakami la liga gra tak jakby mu sie nie chciało.
Obecnie nasza repka jest na takim poziomie, że nawet ta grupa może dla nas być konkurencyjna. Dla tego niech lepiej Lewy strzela tym ogórkom jak najwięcej.
Wg mnie Vidal za Arthura. Jak pomoc nie zacznie pomagać w defwnsywie to na 2 bramkach sie nie skonczy. Wgl te przestrzenie między formacjami to masakra. Oby prawe skrzydło też coś ruszyło, bo mecz trwa na całym boisku...
Moim zdaniem Barcelona powinna wydać fortune na Kimmicha. Ten grajek rozpoczyna 2gi sezon jako najlepszy po świata, a ma 23 lata. Wart każdych pieniędzy. Coś jak Alba (chodzi o jakość) ale dużo młodszy.
Moim zdaniem piłkarzem o podobnym potencjale jest Paco, a jak już mamy szukać następcy gryzonia to licze na nazwiska pokroju: Mbappe, Jesus lub ktoś kto wypali ale będzie kosztował mniej niz 150 baniek :)
0
Mimo wszystko jest możliwe aby rozsądnie te minuty rozdzielić, bo taki Rakitic jest niezbędny w meczach z drużynami z topu jednak ze średniakami la liga gra tak jakby mu sie nie chciało.
0
Neymar kontuzja.
1
Arsenallllll!
0
Obecnie nasza repka jest na takim poziomie, że nawet ta grupa może dla nas być konkurencyjna. Dla tego niech lepiej Lewy strzela tym ogórkom jak najwięcej.
0
Kto jest lepszy na rynku do 25 lat?
0
Idealny następca Suareza :(
1
Nawet Real zrobił lepszy deal z Jamesem niż my z Paco :(
0
Jaki jest waszym zdaniem aktualny top 5 grajków? Nie obchodzą mnie tytuły oraz sympatie, tak typowo za gre.
0
Sarriego
0
Godin, Koulibaly, Van Dijk, Chiellini, Bonucci
1
Santi Cazorla
Xabi Alonso
Cannavaro
Pirlo
Roberto Carlos
0
Nie do końca typ pasujący do Barcy, ale jak mu sie skończy kontrakt to mógłby coś tam wnieść na Camp Nou.
3
Podejście godne kibica
0
Wg mnie Vidal za Arthura. Jak pomoc nie zacznie pomagać w defwnsywie to na 2 bramkach sie nie skonczy. Wgl te przestrzenie między formacjami to masakra. Oby prawe skrzydło też coś ruszyło, bo mecz trwa na całym boisku...
1
Środek pola należy do Betisu.
0
Może jego gra Ci sie nie podobać, ale jakie staty on wykręca to głowa mała, przy tym nie zostawia luk w tyle jak Marcelo.
1
Moim zdaniem Barcelona powinna wydać fortune na Kimmicha. Ten grajek rozpoczyna 2gi sezon jako najlepszy po świata, a ma 23 lata. Wart każdych pieniędzy. Coś jak Alba (chodzi o jakość) ale dużo młodszy.
0
W nazwisku Samuela błąd.
Messi po tej przerwie będzie niszczył :)
0
Jak grał Martial?
1
M9że uwzględniali też miesiące?
0
Tak właśnie przeczuwałem :)
1
https://getthelabel.com.pl/pl/p/Nike-Air-Jordan-4-Czarne/6849
To podróby? I czy wie ktoś czy bezpiecznie kupować na tej stronie?
0
Moim zdaniem piłkarzem o podobnym potencjale jest Paco, a jak już mamy szukać następcy gryzonia to licze na nazwiska pokroju: Mbappe, Jesus lub ktoś kto wypali ale będzie kosztował mniej niz 150 baniek :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Tez tak uważam. A wgl kiedy jak nie teraz ma grac Puig czy Alena.
0
Suarez fizycznie na ten moment jest kozakiem, a trzeba mieć na uwadze, że juz niedlugo 32 urodziny.
0
Vidal.
1
Byćmoże przez instrukcje Valverde. W mojej opinii dobrze mu idzie kiedy jest przyczajony z tyłu.
0
Rafinha to taki nasz Giroud.
1
Ale mnie wkurzają takie komentarze :(