0

Mimo wszystko najlepszą opcją dla Arnaiza i Barcy byłaby jego sprzedaż z prawem pierwokupu. Na wypożyczonych kluby nie koniecznie stawiają, a w Barcy mało prawdopodobne, że dostanie dużo minut.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Rafinha nie odszedł za 35 mln

1

No tak ;)

1

Nie ma, bd musieli dodać 3 mln w razie awansu do klauzuli wykupu.

0

Deportivo zadymka...fiu, fiu... xD

0

Może latem go opchniemy za przyzwoite pieniądze ;)

1

Słyszałem coś o niskich klauzulach niektórych młodych piłkarzy Bayeru Leverkusen obowiązujących od lata. Coś słyszałem o Tahu, Baileyu i Brandtcie, wie ktoś ile one wynoszą?

0

Ta... słabych, jeszcze będziemy żałować tego pierwokupu.

0

Trzon naszego zespołu :(

3

xD

0

Da się, ale będzie wymagało to dużo chęci aby znaleść w sieci ćwiczenia i stworzyć urozmaicony trening. Radziłbym łączyć to z bieganiem w miare możliwości.

2

Być może i Enrique i Valverde go nie chcą, ale klub nie chce puścić go za bazcen, to nabijają mu wartość rynkową przez gre na boisku... ;)
A, że Andre gra słabo to im sie nie udaje xD

7

Mylisz sie.

0

Ja kibicuje Valencji, żeby skończyła na 3cim miejscu Real to Real oni mogą szybko odzyskać forme, a 4 miejsce to dla nich porażka.

0

Jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić :)

1

Jak mam ich zniszczyć piłkarsko?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ty śmieszku... ;)

39

Hehehehe

Dobre, że punkty, temperatura

0

Spox

0

Paulinho w La Liga ma 7 bramek czyli co 131 min strzela

1

Hazard jest ich fanem, a na szpice Icardi to ciekawa opcja :) Bale gra dobrze

9

Przecież Mine zdecydowana większość chce

0

Jakich 2 meczach?

0

Rodrigo Hernandez kolejny świetny mecz. 21 lat, 190cm, świetny przegląd pola, szykuje sie niezły dm.

0

Valverde fajnie myśli co do szerokości kadry. Około 20 zawodników w 1 drużynie, a w razie potrzeby korzystać z rezerw. Dlatego fajnie jest mieć silne rezerwy (czasami wydaje mi sie, że nasi skauci mają zbyt bezstresową prace ;). Zawodnicy z rezerw w przeciwieństwie do stałych bywalców trybun jak Deulofeu są w rytmie meczowym.
Ps. O ffp w ogóle nie musimy sie obawiać, nasz klub generuje chyba najwyższe zyski.

0

Z uwagi na owocne zimowe okienko oraz jakość naszej kadry wątpię, że latem dokonamy równie kosztownych transferów. Jednak latem za niewielkie pieniądze będzie można wyciągnąć kilku perspektywistycznych grajków.
De Vrij, Bailey, Tah, Rodrigo Hernandez, Brandt to przykłady. Fajnie gdyby którymś zainteresowała sie Barca. Uważam, że należy kontynuować odmładzanie kadry.

0

W tym sezonie zaoszczędzimy część pensji, a w następnych okienkach można go sprzedać. Arda umiejętności ma, o ile będzie chciało mu sie grać to możemy mieć za niego jakieś pieniądze :)

0

Rafy na pewno nie sprzedamy za tyle ile jest warty. To w mojej opinii gracz o podobnym potencjale do brata, dobrze pamiętam jak grał trudanych meczach ( choćby 2:1 z Atleti). Jak już to wypożyczyć do średniaka la liga (jedyny piłkarz Barcy którego chciałbym wypożyczyć), albo zostawić na rezerwę, słaby nie jest a narzekać na brak minut nie powinien.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?