0

PSG ma dosyć słabą pomoc, ale z Cou...

0

Tego czy nie chce grać nie wiemy, narazie jest w Live w życiowej formie.

0

No właśnie jest popyt na dobrych zawodników, w footbolu dochody są coraz większe, więc czemu piłkarze mieliby kosztować tyle samo? Nadal nie rozumiem po co wprowadzać ograniczenia.
Ps. Niech Arabusy pompują kase na europejski rynek :)

0

Wiem :) To tylko moje przemyślenia odnośnie kariery Leona

0

Na jego miejscu też bym sie przeniósł. W Bayernie walczyłby o skład z Vidalem, Jamesem, Tolisso i Thiago z czego tylko o Vidalu można powiedzieć, że jest stary, a w Barcy wiek naszej podstawowej pomocy wiadomo jaki jest...

7

Nie przesadzajmy z tym szrotem :)

0

Zobaczymy po konferencji.
Wiem stare i wgl xD

0

Ja rozumiem chore bo duże, ale czemu wprowadzać kolejne ograniczenia. Jest popyt? Jest i podaż.

5

Z rezerwowych PSG nie obraziłbym się gdyby negocjowali Draxlera :)
Niby śmieszne i nie za bardzo możliwe, ale młody, fajny LEWOSKRZYDŁOWY, a nie kolejny prawy :(, w mojej opinii lepiej dopłacić i mieć kogoś porządnego na lata. Ciekawe jak tam morale Draxlera, za dużo nie gra oraz kombinują z nim jako środkowy pomocnik.

0

Paulinho :)

0

Na Transfermarkt wreszcie docenili Roberto, ale i nie tylko Ter Stegen, Alba, Paulinho, Umtiti wzrost do 40 mln. Ale z resztą sami możecie sprawdzić ;)

3

Widze, nowe wyceny na transfermatkt ;)
Messi najdroższy 180, Dembele, Busi 80 ;) Chyba ogolnie La Liga. Oj Barca tam zdrozala.

0

Barca musi odmładzać skład, a faktu, że nie wspomniałem o transferze 4 stopera jakim prawdopodobnie będzie Mina nie musisz mi wypominać (nie chciałem tam ująć wszystkich transferów, dodałem tylko sugestie), zwykłe czepialstwo z Twojej strony. Poza tym bardziej ufam 3 obrońcom z De Vrijem, niż 4 z jakimś wynalazkiem i Vermą, szklanką potrafiącą sie zepsuć w każdej chwili.

0

W mojej opinii Dembele jest idealny do tego co teraz gramy, czyli 442 jako prawy pomocnik. A co do transferów to na pewno brakuje nam w tym ustawieniu kreatywnego lewego pomocnika (z uwagi na wiek Iniesty, sprzydałby sie ktoś), idealny byłby Cou, ale nie wiem czy Barce stać na niego, a zimą to już wgl odejście od rzeczywistości w świat fify. Na środek obrony fajnie byłoby sprowadzić kogoś potrafiącego walczyć o 1 skład, moją sugestią jes De Vrij młody, klasowy obrońca paradoksalnie nie powinien być drogi ze względu na jego umowe z Lazio do Lata, w zamian pasowałoby do Lazio oddać np Verme. Mam nadzieje, że Barca wreszcie zabierze sie za odmładzanie pierwszej jedynastki, bo wynalazków nam tu nie potrzeba.

0

Dla Mesuta to raczej okazja, trofea i pieniądze, ale co do Arsenalu sie zgodzę, że raczej go nie puszczą, ale fajnie gdyby Bartek spróbował.

0

W mojej opinii jeśli chcemy mieć bardzo realne szanse na wygranie Lm w tym sezonie tzn mieć konkurencyjny zespół w porównaniu do City czy PSG warto byłoby zakontraktować Özila. Wiem, że narażam sie na hejt (bo on lubi człapać), ale to jedyny w miare łatwy do wyciągnięcia zawodnik mogący grać w Lm, zawodnik klasowy, w mojej opinii jeden z najlepszych w lidze angielskiej, myśle, że w meczu z takim City nie człapałby. Warunkiem jego transferu musiałby być w miare niski kontrakt max 2 lata, ponieważ na pewno nie będzie chciał mało zarabiać.

10

Zrzuć go ze schodów ;)

4

Teraz Valverde może rotować na meczach z zespołami z dolnej połowy tabeli.

3

Zaraz do tych Popków, Strachów i Szpilek Małysz wyskoczy, troche trash talku, hejtu na niego a potem Adam wykończy ich kondycyjnie i będzie po nich skakać.

0

Taki kupon mi nie siadł :( Stary dziad rozłożył popka, kabat a nie mma :(

0

O której zaczynają sie walki ksw?

0

Jeszcze niech Villareal wygra
Można będzie rotacje w lidze robić :) Juz 1:0 z Valencią

0

Swoje zarabia, fajnie gdybyśmy ogrywali np. Taha który nie powinien płakać, że siedzi na ławie, a byłby jednocześnie bardzo perspektywistycznym zawodnikiem.

0

Zna ktoś albo ma linka do kolejności walk na ksw 41?

0

Mimo wszystko wkurzała mnie przez większość meczu inicjatywa po stronie Realu, nie ma co ukrywać chwilami cisneli nas. Pewnie wynikało to z sytuacji w tabeli i dostosowanej do tego taktyki Valverde. W każdym bądź razie wszystko pykło i jestem zadowolony :)

0

Suarez nawet mi sie podoba po 1 połowie.

0

Możemy być spokojni, mamy Paulinho ;)

0

:) to nieźle

0

Myśle, że lepszą opcją od Arthura byłby Tielemans, aktualny kreator gry w Monaco. Wiadomo droższy, ale za to..no... wiadome. Ciekawą opcją jest też Sergej Savic z Lazio, chłopak trzyma forme, ciekawe jak by go Lazio wyceniło. Te opcje są zamiast Arthura, bo większość z nas jako głowne wzmocnienie liczy na Brazylijczyka z Live :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?