No właśnie jest popyt na dobrych zawodników, w footbolu dochody są coraz większe, więc czemu piłkarze mieliby kosztować tyle samo? Nadal nie rozumiem po co wprowadzać ograniczenia.
Ps. Niech Arabusy pompują kase na europejski rynek :)
Na jego miejscu też bym sie przeniósł. W Bayernie walczyłby o skład z Vidalem, Jamesem, Tolisso i Thiago z czego tylko o Vidalu można powiedzieć, że jest stary, a w Barcy wiek naszej podstawowej pomocy wiadomo jaki jest...
Z rezerwowych PSG nie obraziłbym się gdyby negocjowali Draxlera :)
Niby śmieszne i nie za bardzo możliwe, ale młody, fajny LEWOSKRZYDŁOWY, a nie kolejny prawy :(, w mojej opinii lepiej dopłacić i mieć kogoś porządnego na lata. Ciekawe jak tam morale Draxlera, za dużo nie gra oraz kombinują z nim jako środkowy pomocnik.
Na Transfermarkt wreszcie docenili Roberto, ale i nie tylko Ter Stegen, Alba, Paulinho, Umtiti wzrost do 40 mln. Ale z resztą sami możecie sprawdzić ;)
Barca musi odmładzać skład, a faktu, że nie wspomniałem o transferze 4 stopera jakim prawdopodobnie będzie Mina nie musisz mi wypominać (nie chciałem tam ująć wszystkich transferów, dodałem tylko sugestie), zwykłe czepialstwo z Twojej strony. Poza tym bardziej ufam 3 obrońcom z De Vrijem, niż 4 z jakimś wynalazkiem i Vermą, szklanką potrafiącą sie zepsuć w każdej chwili.
W mojej opinii Dembele jest idealny do tego co teraz gramy, czyli 442 jako prawy pomocnik. A co do transferów to na pewno brakuje nam w tym ustawieniu kreatywnego lewego pomocnika (z uwagi na wiek Iniesty, sprzydałby sie ktoś), idealny byłby Cou, ale nie wiem czy Barce stać na niego, a zimą to już wgl odejście od rzeczywistości w świat fify. Na środek obrony fajnie byłoby sprowadzić kogoś potrafiącego walczyć o 1 skład, moją sugestią jes De Vrij młody, klasowy obrońca paradoksalnie nie powinien być drogi ze względu na jego umowe z Lazio do Lata, w zamian pasowałoby do Lazio oddać np Verme. Mam nadzieje, że Barca wreszcie zabierze sie za odmładzanie pierwszej jedynastki, bo wynalazków nam tu nie potrzeba.
W mojej opinii jeśli chcemy mieć bardzo realne szanse na wygranie Lm w tym sezonie tzn mieć konkurencyjny zespół w porównaniu do City czy PSG warto byłoby zakontraktować Özila. Wiem, że narażam sie na hejt (bo on lubi człapać), ale to jedyny w miare łatwy do wyciągnięcia zawodnik mogący grać w Lm, zawodnik klasowy, w mojej opinii jeden z najlepszych w lidze angielskiej, myśle, że w meczu z takim City nie człapałby. Warunkiem jego transferu musiałby być w miare niski kontrakt max 2 lata, ponieważ na pewno nie będzie chciał mało zarabiać.
Zaraz do tych Popków, Strachów i Szpilek Małysz wyskoczy, troche trash talku, hejtu na niego a potem Adam wykończy ich kondycyjnie i będzie po nich skakać.
Swoje zarabia, fajnie gdybyśmy ogrywali np. Taha który nie powinien płakać, że siedzi na ławie, a byłby jednocześnie bardzo perspektywistycznym zawodnikiem.
Mimo wszystko wkurzała mnie przez większość meczu inicjatywa po stronie Realu, nie ma co ukrywać chwilami cisneli nas. Pewnie wynikało to z sytuacji w tabeli i dostosowanej do tego taktyki Valverde. W każdym bądź razie wszystko pykło i jestem zadowolony :)
Myśle, że lepszą opcją od Arthura byłby Tielemans, aktualny kreator gry w Monaco. Wiadomo droższy, ale za to..no... wiadome. Ciekawą opcją jest też Sergej Savic z Lazio, chłopak trzyma forme, ciekawe jak by go Lazio wyceniło. Te opcje są zamiast Arthura, bo większość z nas jako głowne wzmocnienie liczy na Brazylijczyka z Live :).
0
PSG ma dosyć słabą pomoc, ale z Cou...
0
Tego czy nie chce grać nie wiemy, narazie jest w Live w życiowej formie.
0
https://paczaizm.pl/halina-chodz-kabarety-zobacz-nie-wytrzymam-ze-smiechu-chlop-sie-za-babe-przebral-typowy-polak-nosacz-malpa/
0
No właśnie jest popyt na dobrych zawodników, w footbolu dochody są coraz większe, więc czemu piłkarze mieliby kosztować tyle samo? Nadal nie rozumiem po co wprowadzać ograniczenia.
Ps. Niech Arabusy pompują kase na europejski rynek :)
0
Wiem :) To tylko moje przemyślenia odnośnie kariery Leona
0
Na jego miejscu też bym sie przeniósł. W Bayernie walczyłby o skład z Vidalem, Jamesem, Tolisso i Thiago z czego tylko o Vidalu można powiedzieć, że jest stary, a w Barcy wiek naszej podstawowej pomocy wiadomo jaki jest...
7
Nie przesadzajmy z tym szrotem :)
0
Zobaczymy po konferencji.
Wiem stare i wgl xD
0
Ja rozumiem chore bo duże, ale czemu wprowadzać kolejne ograniczenia. Jest popyt? Jest i podaż.
5
Z rezerwowych PSG nie obraziłbym się gdyby negocjowali Draxlera :)
Niby śmieszne i nie za bardzo możliwe, ale młody, fajny LEWOSKRZYDŁOWY, a nie kolejny prawy :(, w mojej opinii lepiej dopłacić i mieć kogoś porządnego na lata. Ciekawe jak tam morale Draxlera, za dużo nie gra oraz kombinują z nim jako środkowy pomocnik.
0
Paulinho :)
0
Na Transfermarkt wreszcie docenili Roberto, ale i nie tylko Ter Stegen, Alba, Paulinho, Umtiti wzrost do 40 mln. Ale z resztą sami możecie sprawdzić ;)
3
Widze, nowe wyceny na transfermatkt ;)
Messi najdroższy 180, Dembele, Busi 80 ;) Chyba ogolnie La Liga. Oj Barca tam zdrozala.
0
Barca musi odmładzać skład, a faktu, że nie wspomniałem o transferze 4 stopera jakim prawdopodobnie będzie Mina nie musisz mi wypominać (nie chciałem tam ująć wszystkich transferów, dodałem tylko sugestie), zwykłe czepialstwo z Twojej strony. Poza tym bardziej ufam 3 obrońcom z De Vrijem, niż 4 z jakimś wynalazkiem i Vermą, szklanką potrafiącą sie zepsuć w każdej chwili.
0
W mojej opinii Dembele jest idealny do tego co teraz gramy, czyli 442 jako prawy pomocnik. A co do transferów to na pewno brakuje nam w tym ustawieniu kreatywnego lewego pomocnika (z uwagi na wiek Iniesty, sprzydałby sie ktoś), idealny byłby Cou, ale nie wiem czy Barce stać na niego, a zimą to już wgl odejście od rzeczywistości w świat fify. Na środek obrony fajnie byłoby sprowadzić kogoś potrafiącego walczyć o 1 skład, moją sugestią jes De Vrij młody, klasowy obrońca paradoksalnie nie powinien być drogi ze względu na jego umowe z Lazio do Lata, w zamian pasowałoby do Lazio oddać np Verme. Mam nadzieje, że Barca wreszcie zabierze sie za odmładzanie pierwszej jedynastki, bo wynalazków nam tu nie potrzeba.
0
Dla Mesuta to raczej okazja, trofea i pieniądze, ale co do Arsenalu sie zgodzę, że raczej go nie puszczą, ale fajnie gdyby Bartek spróbował.
0
W mojej opinii jeśli chcemy mieć bardzo realne szanse na wygranie Lm w tym sezonie tzn mieć konkurencyjny zespół w porównaniu do City czy PSG warto byłoby zakontraktować Özila. Wiem, że narażam sie na hejt (bo on lubi człapać), ale to jedyny w miare łatwy do wyciągnięcia zawodnik mogący grać w Lm, zawodnik klasowy, w mojej opinii jeden z najlepszych w lidze angielskiej, myśle, że w meczu z takim City nie człapałby. Warunkiem jego transferu musiałby być w miare niski kontrakt max 2 lata, ponieważ na pewno nie będzie chciał mało zarabiać.
10
Zrzuć go ze schodów ;)
4
Teraz Valverde może rotować na meczach z zespołami z dolnej połowy tabeli.
3
Zaraz do tych Popków, Strachów i Szpilek Małysz wyskoczy, troche trash talku, hejtu na niego a potem Adam wykończy ich kondycyjnie i będzie po nich skakać.
0
Taki kupon mi nie siadł :( Stary dziad rozłożył popka, kabat a nie mma :(
0
O której zaczynają sie walki ksw?
0
Jeszcze niech Villareal wygra
Można będzie rotacje w lidze robić :) Juz 1:0 z Valencią
0
Swoje zarabia, fajnie gdybyśmy ogrywali np. Taha który nie powinien płakać, że siedzi na ławie, a byłby jednocześnie bardzo perspektywistycznym zawodnikiem.
0
Zna ktoś albo ma linka do kolejności walk na ksw 41?
0
Mimo wszystko wkurzała mnie przez większość meczu inicjatywa po stronie Realu, nie ma co ukrywać chwilami cisneli nas. Pewnie wynikało to z sytuacji w tabeli i dostosowanej do tego taktyki Valverde. W każdym bądź razie wszystko pykło i jestem zadowolony :)
0
Suarez nawet mi sie podoba po 1 połowie.
0
Możemy być spokojni, mamy Paulinho ;)
0
:) to nieźle
0
Myśle, że lepszą opcją od Arthura byłby Tielemans, aktualny kreator gry w Monaco. Wiadomo droższy, ale za to..no... wiadome. Ciekawą opcją jest też Sergej Savic z Lazio, chłopak trzyma forme, ciekawe jak by go Lazio wyceniło. Te opcje są zamiast Arthura, bo większość z nas jako głowne wzmocnienie liczy na Brazylijczyka z Live :).