Świetnie, że transfer odbył się zimą. W obecnej sytuacji w lidze nowi piłkarze mogą liczyć na relatywnie dużą ilość minut na boisku, żeby się ograć, przetrawić ten trudny proces adaptacji w naszym klubie.
W sumie remis eksperymentalnego składu na wyjeździe wobec tak zmotywowanej Celty to naprawde dobry wynik. W każdym bądź razie u siebie nie należy lekceważyć rywala. W Celcie gra paru fajnych grajków Wass, Sisto, Aspas, Lobotka a mówią, że La liga taka oczywista ;)
https://www.transfermarkt.pl/spieler-statistik/wertvollstemannschaften/marktwertetop
Barca warta prawie miliard i zdystansowała reszte z Realem na czele co umożliwił transfer Cou.
Fajnie gdybyśmy powoli zaczęli odmładzać skład wypatrując okazje jak robił to Real do tej pory. Moją sugestią jest De Vrij oraz kilku młodzików z Holenderskiej. Jeśli udałoby się ściągnąć Fekira do 60 mln (o ile jest kasa) to mielibyśmy młodego rezerwowego o klasie wg mnie Isco na skrzydła, szpice oraz pomoc. Sam zawodnik raczej ma umiejętności na podstawe. Nasz ofensywny potencjał przypominałby City, gdzie gra 7 klasowych ofensywnych graczy. To oczywiście luźne sugestie fajnie gdyby udało się ściągnąć któregoś z nich, nie każdy chce do Barcy, jednak wole jakieś odkrycie niż Griezmanna (w mojej opinii za dużo gwiazd i wydatków na pensie).
Ps. Ciekawe czy Bartek wreszcie przestanie sprzedawać jak frajer ;)
Szkoda, że zarząd Barcy rzadko dogaduje sie z zawodnikami tak jak Bayern. To znaczy np pół roku wcześniej. Jeśli De Vrij rzeczywiście chce do Barcy, to ja bym sie nie zastanawiał, to jest zawodnik o podobnym potencjale co Dijk.
Z nim i Miną nasza obrona byłaby kompletna. 3 zawodników bojących się o gre w podstawie, oraz Brazylijczyk prezentujący już gre na w miare przyzwoitym poziomie, mogący się jeszcze bardzo rozwinąć. Za obydwa transfery zapłacilibyśmy nie wiele, a ich wypłaty wątpie, że byłyby wyższe niż Mascherano i Vermy. Wreszcie Barca by wyszarpała okazje za rynku transferowym.
Nie wiadomo jak by sie w tym odnalazł Dembele tzn na lewym skrzydle. W lidze jest spokój, z Cou czy bez Valverde to poukłada, choć na tą chwile ma raczej nie mały ból głowy :) Dla mnie wszystko jest nie jasne 442 czy wracamy do 433, gdzie Osmane w tym wszystkim skoro bez niego nie gramy źle xD Dodatkowo Roberto to obecnie jeden z najlepszych po na świecie.
Z człapającym Messim wątpie, że to sie uda. W każdym bądź razie piłkarz może nieco zmienić swoją gre jak np. Rakitic który był ofensywnym pomocnikiem, a teraz zapieprza w destrukcji ataków przeciwnika.
Zdecydowanie zbyt ofensywnie Cou to ofensywny pomocnik mogący grać na skrzydle, a Dembele najlepsze staty wykręcał na prawym skrzydle. Preferowałbym 442 Osmane na prawej pomocy, Cou na lewej, na środku 2 defensywnych pomocników np Busi i Rakieta. Ważną rolę odgrywałby w tym zestawieniu prawy obrońca, wiadome czemu, trener powinien wtedy zadbać aby Dembele pomagał w defensywie.
Na forum Lfc już sie pogodzili z odejściem Cou, nawet wydaje mi sie, że bardziej wierzą w to niż my.
Ja jak ten Tomasz (nie mylić z Tomaset czy jakos tak), dopóki nie zobaczę, nie uwierze.
Co jak co ale w naszym 442 wraz z Dembele na prawym skrzydle idealnie by sie wpasował Arda na lewym. Oczywiście mówie tu o tym Leonidasie w formie, osobiście żałuje, że no nie zgrali sie z Valverde :/
0
Wydaje mi się, że masz wirusa :(
0
Świetnie, że transfer odbył się zimą. W obecnej sytuacji w lidze nowi piłkarze mogą liczyć na relatywnie dużą ilość minut na boisku, żeby się ograć, przetrawić ten trudny proces adaptacji w naszym klubie.
0
A on nie jest aby zaklepany na lato?
1
W sumie remis eksperymentalnego składu na wyjeździe wobec tak zmotywowanej Celty to naprawde dobry wynik. W każdym bądź razie u siebie nie należy lekceważyć rywala. W Celcie gra paru fajnych grajków Wass, Sisto, Aspas, Lobotka a mówią, że La liga taka oczywista ;)
10
+ Kane :)
0
W La liga też chyba nie można wydawać na pensie ile sie chce ale nie pamiętam jaki jest limit.
0
Transfermarkt jest z tego znany, że na aktualizacje wycen trzeba troche poczekać. Jak już aktualizują to przeważnie hurtem całą lige.
2
https://www.transfermarkt.pl/spieler-statistik/wertvollstemannschaften/marktwertetop
Barca warta prawie miliard i zdystansowała reszte z Realem na czele co umożliwił transfer Cou.
Fajnie gdybyśmy powoli zaczęli odmładzać skład wypatrując okazje jak robił to Real do tej pory. Moją sugestią jest De Vrij oraz kilku młodzików z Holenderskiej. Jeśli udałoby się ściągnąć Fekira do 60 mln (o ile jest kasa) to mielibyśmy młodego rezerwowego o klasie wg mnie Isco na skrzydła, szpice oraz pomoc. Sam zawodnik raczej ma umiejętności na podstawe. Nasz ofensywny potencjał przypominałby City, gdzie gra 7 klasowych ofensywnych graczy. To oczywiście luźne sugestie fajnie gdyby udało się ściągnąć któregoś z nich, nie każdy chce do Barcy, jednak wole jakieś odkrycie niż Griezmanna (w mojej opinii za dużo gwiazd i wydatków na pensie).
Ps. Ciekawe czy Bartek wreszcie przestanie sprzedawać jak frajer ;)
0
Dokładnie. Ilu jest piłkarzy a ilu młociarzy? :)
6
I Barca B do tego prowadzi xD
Stoch, Cou i jeszcze to
0
Fajną opcją mogła by być wspólna gra z Munirem.
11
Costa xD Mecz w jego stylu.
0
Dopiero było znowu ten Rakitic... nie lepiej niech sie ogrywa Denis? gorzej nie zagra.
0
Czyli nie będzie mógł ;)
0
Nie sądze. Myśle, że Turek przy regularnych występach odzyskałby dawną forme.
0
Ja pisałem o sprowadzeniu latem De Vrija oraz Miny.
10
Szkoda, że zarząd Barcy rzadko dogaduje sie z zawodnikami tak jak Bayern. To znaczy np pół roku wcześniej. Jeśli De Vrij rzeczywiście chce do Barcy, to ja bym sie nie zastanawiał, to jest zawodnik o podobnym potencjale co Dijk.
Z nim i Miną nasza obrona byłaby kompletna. 3 zawodników bojących się o gre w podstawie, oraz Brazylijczyk prezentujący już gre na w miare przyzwoitym poziomie, mogący się jeszcze bardzo rozwinąć. Za obydwa transfery zapłacilibyśmy nie wiele, a ich wypłaty wątpie, że byłyby wyższe niż Mascherano i Vermy. Wreszcie Barca by wyszarpała okazje za rynku transferowym.
0
Myśle, że mógłby sie odbudować razem z Munirem w Deportivo.
0
W pogoni za szczęściem
0
Myślałem, że odpowie mi ktoś kto np. niedawno zamawiał. Ale nie...
Ps. Więc ide poszukać na stronie poczty :)
0
Ile kosztuje przesyłka pobraniowa w poczcie polskiej? Waga i gabaryty to jak telefon komórkowy.
Wiem, że jak bym szukał to bym znalazł...
0
Jeśli Diabły rzeczywiście chcą Gomesa, to fajnie byłoby się wymienić za dopłatą za Martiala :)
0
A Van Dijk w Lfc?
0
Nie wiadomo jak by sie w tym odnalazł Dembele tzn na lewym skrzydle. W lidze jest spokój, z Cou czy bez Valverde to poukłada, choć na tą chwile ma raczej nie mały ból głowy :) Dla mnie wszystko jest nie jasne 442 czy wracamy do 433, gdzie Osmane w tym wszystkim skoro bez niego nie gramy źle xD
Dodatkowo Roberto to obecnie jeden z najlepszych po na świecie.
0
Z człapającym Messim wątpie, że to sie uda. W każdym bądź razie piłkarz może nieco zmienić swoją gre jak np. Rakitic który był ofensywnym pomocnikiem, a teraz zapieprza w destrukcji ataków przeciwnika.
0
Zdecydowanie zbyt ofensywnie Cou to ofensywny pomocnik mogący grać na skrzydle, a Dembele najlepsze staty wykręcał na prawym skrzydle. Preferowałbym 442 Osmane na prawej pomocy, Cou na lewej, na środku 2 defensywnych pomocników np Busi i Rakieta. Ważną rolę odgrywałby w tym zestawieniu prawy obrońca, wiadome czemu, trener powinien wtedy zadbać aby Dembele pomagał w defensywie.
3
Na forum Lfc już sie pogodzili z odejściem Cou, nawet wydaje mi sie, że bardziej wierzą w to niż my.
Ja jak ten Tomasz (nie mylić z Tomaset czy jakos tak), dopóki nie zobaczę, nie uwierze.
0
A Kurski do niego: Noo nikt Ci zdjęć nie będzie robił, spokojnie ;)
8
Co jak co ale w naszym 442 wraz z Dembele na prawym skrzydle idealnie by sie wpasował Arda na lewym. Oczywiście mówie tu o tym Leonidasie w formie, osobiście żałuje, że no nie zgrali sie z Valverde :/
0
Masz linka do tego?
Ps. Jeśli tak jest to fajnie :)