0

Wydaje mi się, że masz wirusa :(

0

Świetnie, że transfer odbył się zimą. W obecnej sytuacji w lidze nowi piłkarze mogą liczyć na relatywnie dużą ilość minut na boisku, żeby się ograć, przetrawić ten trudny proces adaptacji w naszym klubie.

0

A on nie jest aby zaklepany na lato?

1

W sumie remis eksperymentalnego składu na wyjeździe wobec tak zmotywowanej Celty to naprawde dobry wynik. W każdym bądź razie u siebie nie należy lekceważyć rywala. W Celcie gra paru fajnych grajków Wass, Sisto, Aspas, Lobotka a mówią, że La liga taka oczywista ;)

10

+ Kane :)

0

W La liga też chyba nie można wydawać na pensie ile sie chce ale nie pamiętam jaki jest limit.

0

Transfermarkt jest z tego znany, że na aktualizacje wycen trzeba troche poczekać. Jak już aktualizują to przeważnie hurtem całą lige.

2

https://www.transfermarkt.pl/spieler-statistik/wertvollstemannschaften/marktwertetop
Barca warta prawie miliard i zdystansowała reszte z Realem na czele co umożliwił transfer Cou.
Fajnie gdybyśmy powoli zaczęli odmładzać skład wypatrując okazje jak robił to Real do tej pory. Moją sugestią jest De Vrij oraz kilku młodzików z Holenderskiej. Jeśli udałoby się ściągnąć Fekira do 60 mln (o ile jest kasa) to mielibyśmy młodego rezerwowego o klasie wg mnie Isco na skrzydła, szpice oraz pomoc. Sam zawodnik raczej ma umiejętności na podstawe. Nasz ofensywny potencjał przypominałby City, gdzie gra 7 klasowych ofensywnych graczy. To oczywiście luźne sugestie fajnie gdyby udało się ściągnąć któregoś z nich, nie każdy chce do Barcy, jednak wole jakieś odkrycie niż Griezmanna (w mojej opinii za dużo gwiazd i wydatków na pensie).
Ps. Ciekawe czy Bartek wreszcie przestanie sprzedawać jak frajer ;)

0

Dokładnie. Ilu jest piłkarzy a ilu młociarzy? :)

6

I Barca B do tego prowadzi xD
Stoch, Cou i jeszcze to

0

Fajną opcją mogła by być wspólna gra z Munirem.

11

Costa xD Mecz w jego stylu.

0

Dopiero było znowu ten Rakitic... nie lepiej niech sie ogrywa Denis? gorzej nie zagra.

0

Czyli nie będzie mógł ;)

0

Nie sądze. Myśle, że Turek przy regularnych występach odzyskałby dawną forme.

0

Ja pisałem o sprowadzeniu latem De Vrija oraz Miny.

10

Szkoda, że zarząd Barcy rzadko dogaduje sie z zawodnikami tak jak Bayern. To znaczy np pół roku wcześniej. Jeśli De Vrij rzeczywiście chce do Barcy, to ja bym sie nie zastanawiał, to jest zawodnik o podobnym potencjale co Dijk.
Z nim i Miną nasza obrona byłaby kompletna. 3 zawodników bojących się o gre w podstawie, oraz Brazylijczyk prezentujący już gre na w miare przyzwoitym poziomie, mogący się jeszcze bardzo rozwinąć. Za obydwa transfery zapłacilibyśmy nie wiele, a ich wypłaty wątpie, że byłyby wyższe niż Mascherano i Vermy. Wreszcie Barca by wyszarpała okazje za rynku transferowym.

0

Myśle, że mógłby sie odbudować razem z Munirem w Deportivo.

0

W pogoni za szczęściem

0

Myślałem, że odpowie mi ktoś kto np. niedawno zamawiał. Ale nie...
Ps. Więc ide poszukać na stronie poczty :)

0

Ile kosztuje przesyłka pobraniowa w poczcie polskiej? Waga i gabaryty to jak telefon komórkowy.
Wiem, że jak bym szukał to bym znalazł...

0

Jeśli Diabły rzeczywiście chcą Gomesa, to fajnie byłoby się wymienić za dopłatą za Martiala :)

0

A Van Dijk w Lfc?

0

Nie wiadomo jak by sie w tym odnalazł Dembele tzn na lewym skrzydle. W lidze jest spokój, z Cou czy bez Valverde to poukłada, choć na tą chwile ma raczej nie mały ból głowy :) Dla mnie wszystko jest nie jasne 442 czy wracamy do 433, gdzie Osmane w tym wszystkim skoro bez niego nie gramy źle xD
Dodatkowo Roberto to obecnie jeden z najlepszych po na świecie.

0

Z człapającym Messim wątpie, że to sie uda. W każdym bądź razie piłkarz może nieco zmienić swoją gre jak np. Rakitic który był ofensywnym pomocnikiem, a teraz zapieprza w destrukcji ataków przeciwnika.

0

Zdecydowanie zbyt ofensywnie Cou to ofensywny pomocnik mogący grać na skrzydle, a Dembele najlepsze staty wykręcał na prawym skrzydle. Preferowałbym 442 Osmane na prawej pomocy, Cou na lewej, na środku 2 defensywnych pomocników np Busi i Rakieta. Ważną rolę odgrywałby w tym zestawieniu prawy obrońca, wiadome czemu, trener powinien wtedy zadbać aby Dembele pomagał w defensywie.

3

Na forum Lfc już sie pogodzili z odejściem Cou, nawet wydaje mi sie, że bardziej wierzą w to niż my.
Ja jak ten Tomasz (nie mylić z Tomaset czy jakos tak), dopóki nie zobaczę, nie uwierze.

0

A Kurski do niego: Noo nikt Ci zdjęć nie będzie robił, spokojnie ;)

8

Co jak co ale w naszym 442 wraz z Dembele na prawym skrzydle idealnie by sie wpasował Arda na lewym. Oczywiście mówie tu o tym Leonidasie w formie, osobiście żałuje, że no nie zgrali sie z Valverde :/

0

Masz linka do tego?
Ps. Jeśli tak jest to fajnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?