@Comentateiro Zobaczymy jak będzie grał w wieku 30 lat. Poza tym gra w najmocniejszej kadrowo reprezentacji, oraz w klubie który jest hegemonem w dużo słabszej lidze.
@Deeespacito To też zależy od $$$, ew prowizji dla taty i roli w zespole. PSG i Argentyna ma zdecydowanie więcej traktorów w zespole, żeby zapełnić luke w obronie po Messim.
Ale mi szkoda, że Auba odszedł. Był bardzo pewny siebie w grze podczas pobytu w Barcy, jego wejścia w meczach jak z Bayernem mogłyby bardzo pomóc bo nawet Roberdzikowi zdarzają sie mecze, że nie chce wejść, a nasze pozostałe "9ki" nie nadają sie do gry na tej pozycji nawet z Elche, więc Robert będzie grał od deski do deski, a jest to bardzo ryzykowne. Teraz na Robercie niestety polegamy jak na Messim w zeszłych sezonach. Pewnie gdyby Pjanic wcześniej określił sie co do odejścia to Gabończyk by został.
2
Ciekawy byłby taki mecz 6 vs 6.
2
Imo Ter Stegen lepiej wyglądał z zakolami, ew jakoś za dużo mu tych włosów przeszczepili.
6
@Comentateiro Zobaczymy jak będzie grał w wieku 30 lat. Poza tym gra w najmocniejszej kadrowo reprezentacji, oraz w klubie który jest hegemonem w dużo słabszej lidze.
1
@John_Doe Wyraziłem swoją.
1
@John_Doe Jego wybór. Mnie brzydzi to, że ktoś sie oburza.
3
Polska wyglądała jak jakieś San Marino w el do mistrzostw europy xD
2
@szymon6847 A tak serio to odkąd Lewy jest w fcb to podwójnie kibicuje naszej repce.
0
Oby udało nam sie dzisiaj wygrać z
Polską xD
0
@agrad0 Niemieckiego xD
0
@pacior95 Raphinha też niema najlepszego wykończenia.
13
Oby nie złapał poważnej kontuzji w tym sezonie, kiedyś to był dzik.
1
@fart Teraz już tak :D
Ja prawde mówiąc liczyłem na dużo więcej w lm, troche pecha też mieliśmy, kontuzje i sędziowanie...
1
@DaPidejpi Jak można Gaviego nie lubić, naszego buldoga.
0
@FC1899Barca Jedyny który stwarzał pozory zagrożenia pod bramką Interu.
0
@Deeespacito To też zależy od $$$, ew prowizji dla taty i roli w zespole. PSG i Argentyna ma zdecydowanie więcej traktorów w zespole, żeby zapełnić luke w obronie po Messim.
0
Musze miec karte pojazdu jak chce sprzedac auto? Bo cos mi sie obiło o uszy, ze juz ich nie wydają a moja gdzies zgineła.
4
@Pawel13sz Czuameniego, już iest świetny grając na tak wymagającej pozycji, obstawiam, że będzie topem. Niby 80 baniek ale warto było.
0
@Explode Ale od finansów już Auba był zależny.
2
Ale mi szkoda, że Auba odszedł. Był bardzo pewny siebie w grze podczas pobytu w Barcy, jego wejścia w meczach jak z Bayernem mogłyby bardzo pomóc bo nawet Roberdzikowi zdarzają sie mecze, że nie chce wejść, a nasze pozostałe "9ki" nie nadają sie do gry na tej pozycji nawet z Elche, więc Robert będzie grał od deski do deski, a jest to bardzo ryzykowne. Teraz na Robercie niestety polegamy jak na Messim w zeszłych sezonach.
Pewnie gdyby Pjanic wcześniej określił sie co do odejścia to Gabończyk by został.
0
@betonito Bartomeu powinien siedzieć.
1
Było dobrze, byleby wyjść z grupy to możemy wygrać z każdym.
0
Alonso 0 stresu, kompletnie nie spodziewałem sie, że będzie grał jak typowy obrońca. Pożegnanie sie z pensją Alby coraz bliżej.
0
@Corr Bez Busiego będzie bieda w rozegraniu, do tego dobrze asekuruje w obronie.
4
@tomek256 Nie wystarczy Ci telefon do LaRambli?
0
@Przemek2323 Jak przeżyć za 2500zł netto, gdzie wynajem kawalerki w większym mieście to 1500-2000zł.
0
@PanAgenda2030 Alonso też w obronie nie jest wybitny
1
@T^L Nie widział gościa i go drasnął przypadkowo. Nic ciekawego
0
@masq @koziar Depay co prawda nie zawsze potrzebnie ale też był bardzo aktywny ostatnio.
1
@Janiama 2-1 Barca po męczarniach.
0
Nico po tym meczy pewnie dalej będzie musiał walczyć o miejsce w 11ce.