3

Nie, mam katar :)

0

Real wygrał Ligę Mistrzów?

0

Ligii Mistrzyń.

8

Ja teraz mam przerwę śniadaniową :)

1

Całą noc nie będę spał. Trzeba zarabiać pieniążki na chlebek :)

0

Ja już dawno się rejestrowałwmem i też milczą:)

0

Nie ma czego :)

0

Akurat u mnie słońce świeci :P

2

Co z tego, że mają jedną z najlepszych kadr, skoro nie ma drużyny?

0

Wrócę z roboty, zobaczę czy telewizor działa czy nie, bo coś szwankuje, jak nie działa to pozostaje internet...

3

Danie w mordę.

0

Połowa weekendu już minęła. Jeszcze jutro wolne i w sobotę do roboty :)

0

Dpd, ups, siódemka.

0

Weekend mam od wczoraj. Za to w sobotę i niedzielę do roboty:)

0

Ręka go boli :)

1

Jedno co bym chciał tego pana to majątek :)

0

Dziś ostatnia nocka i weekend :)

4

Oprócz bramkarza :)

1

Ja jutro zrywam noc, bo idę do roboty.

0

Nie bardzo. Zresztą jak każda reklama :)

0

A przy słuchaniu muzyki czy oglądaniu filmów jak one się sprawują?:)

1

Powodem takiej sytuacji jest brak interpunkcji w wypowiedzi Wojtka :)

0

Pierwszy kwietnia to najważniejszy dzień w roku. Obchodzę wtedy urodziny. Pozdrowienia dla wszystkich primaapriliowców.

0

Xperia Z3 jeśli znajdziesz, jak nie to Z2

0

Wiem, ale chodziło mi o to, jak wszyscy będą mogli grać.

0

Umtiti i Pique.

1

Coś się zbliża do ogniska. Czy ja dobrze słyszę? Duch przerywa nocy ciszę.

1

Nieprawda, śpimy tak ssmo długo z tym, że na zegarku będzie wcześniejsza godzina :)

2

Wolę iść na nockę niż na rano :)

2

Nie no, Malaga mogła by wygrać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?