tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie, mam katar :)
0
Real wygrał Ligę Mistrzów?
0
Ligii Mistrzyń.
8
Ja teraz mam przerwę śniadaniową :)
1
Całą noc nie będę spał. Trzeba zarabiać pieniążki na chlebek :)
0
Ja już dawno się rejestrowałwmem i też milczą:)
0
Nie ma czego :)
0
Akurat u mnie słońce świeci :P
2
Co z tego, że mają jedną z najlepszych kadr, skoro nie ma drużyny?
0
Wrócę z roboty, zobaczę czy telewizor działa czy nie, bo coś szwankuje, jak nie działa to pozostaje internet...
3
Danie w mordę.
0
Połowa weekendu już minęła. Jeszcze jutro wolne i w sobotę do roboty :)
0
Dpd, ups, siódemka.
0
Weekend mam od wczoraj. Za to w sobotę i niedzielę do roboty:)
0
Ręka go boli :)
1
Jedno co bym chciał tego pana to majątek :)
0
Dziś ostatnia nocka i weekend :)
4
Oprócz bramkarza :)
1
Ja jutro zrywam noc, bo idę do roboty.
0
Nie bardzo. Zresztą jak każda reklama :)
0
A przy słuchaniu muzyki czy oglądaniu filmów jak one się sprawują?:)
1
Powodem takiej sytuacji jest brak interpunkcji w wypowiedzi Wojtka :)
0
Pierwszy kwietnia to najważniejszy dzień w roku. Obchodzę wtedy urodziny. Pozdrowienia dla wszystkich primaapriliowców.
0
Xperia Z3 jeśli znajdziesz, jak nie to Z2
0
Wiem, ale chodziło mi o to, jak wszyscy będą mogli grać.
0
Umtiti i Pique.
1
Coś się zbliża do ogniska. Czy ja dobrze słyszę? Duch przerywa nocy ciszę.
1
Nieprawda, śpimy tak ssmo długo z tym, że na zegarku będzie wcześniejsza godzina :)
2
Wolę iść na nockę niż na rano :)
2
Nie no, Malaga mogła by wygrać :)