tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Umtiti i Pique.
1
Coś się zbliża do ogniska. Czy ja dobrze słyszę? Duch przerywa nocy ciszę.
1
Nieprawda, śpimy tak ssmo długo z tym, że na zegarku będzie wcześniejsza godzina :)
2
Wolę iść na nockę niż na rano :)
2
Nie no, Malaga mogła by wygrać :)
0
O 15 zaczynam., a jutro jeszcze na nockę.:)
0
Ta, jutro o 23:00 kończę robotę :)
0
Bede grał w grę.
0
Mega rzut, Fifa 16 UT, Milionerzy, Ski jump, Flapping online.
0
Kiedyś, kiedyś też tak było, ale zdarzało się, że dwie ekipy spotykały się w jeden dzień, a innym razem żadnej nie było :)
0
Mi tam obojętne jakiś jest dzień, bo chodzę na czterobrygadówkę, tj. dwa razy pierwsza zmiana, dwa razy druga, dwa razy trzecia, dwa dni wolnego i tak w koło Macieju :) Czasami też nie wiem jaki jest dzień :)
2
Żyjesz w wielkim będzie. Samego Dzikiego Gona przeszedłem pięć razy. Gdzie poprzednie części? Dla porównania w Herosów grałem tylko raz, już bardziej wolę Super Mario Bross na Pegasusa :) Gothic powstał też coś około 15 lat temu i to jest klasyka gatunku.
1
No dobra, dlaczego jest to pierwsza część Wiedźmina, ewentualnie druga odsłona Gothica?
4
No dobra, gry, gry, jeszcze raz gry. Jaka gra jest najlepsza i dlaczego jest to Wiedźmin 3: Dziki Gon?
0
Bo ja wiem... Mam 23 lata, czuję, że mam problem, ale nie mogę temu zaradzić.
0
Pewnie tak.
5
The Walking Dead
http://kwejk.pl/obrazek/2800603/the-walking-dead.html
10
Finał Ligii Mistrzów Barca- Live, coś pięknego!
0
Ja nigdy nie trzeźwieje :)
5
To był moment... jak żółwie uciekły z zoo...
5
Piwo z rana jak śmietana :)
0
Po drodze będą też ciekawe filmy, ale teraz chyba nie przytoczę tytułów bo mam lekko wypite :)
3
O kurczę faja! Za rok wychodzi "Naznaczony 4", życie znów nabrało sensu.
0
Wszyscy błędnie zerknęli. United nie gra z United :P
0
Akurat to było łatwe do przewidzenia :)
0
Nie wiem, chciałbym pomóc no, ale nie mogę, poczytaj w internecie.
1
Nie pożyłaby długo w takiej temperaturze :)
0
Prawdopodobnie hard reset pomoże, a czy istnieje inny sposób to nie mam pojęcia.
27
Mam nadzieję, że Obywatele.
4
Tak, możesz, ale linku nie podam, bo dostałem już ostrzeżenie.