0

Umtiti i Pique.

1

Coś się zbliża do ogniska. Czy ja dobrze słyszę? Duch przerywa nocy ciszę.

1

Nieprawda, śpimy tak ssmo długo z tym, że na zegarku będzie wcześniejsza godzina :)

2

Wolę iść na nockę niż na rano :)

2

Nie no, Malaga mogła by wygrać :)

0

O 15 zaczynam., a jutro jeszcze na nockę.:)

0

Ta, jutro o 23:00 kończę robotę :)

0

Bede grał w grę.

0

Mega rzut, Fifa 16 UT, Milionerzy, Ski jump, Flapping online.

0

Kiedyś, kiedyś też tak było, ale zdarzało się, że dwie ekipy spotykały się w jeden dzień, a innym razem żadnej nie było :)

0

Mi tam obojętne jakiś jest dzień, bo chodzę na czterobrygadówkę, tj. dwa razy pierwsza zmiana, dwa razy druga, dwa razy trzecia, dwa dni wolnego i tak w koło Macieju :) Czasami też nie wiem jaki jest dzień :)

2

Żyjesz w wielkim będzie. Samego Dzikiego Gona przeszedłem pięć razy. Gdzie poprzednie części? Dla porównania w Herosów grałem tylko raz, już bardziej wolę Super Mario Bross na Pegasusa :) Gothic powstał też coś około 15 lat temu i to jest klasyka gatunku.

1

No dobra, dlaczego jest to pierwsza część Wiedźmina, ewentualnie druga odsłona Gothica?

4

No dobra, gry, gry, jeszcze raz gry. Jaka gra jest najlepsza i dlaczego jest to Wiedźmin 3: Dziki Gon?

0

Bo ja wiem... Mam 23 lata, czuję, że mam problem, ale nie mogę temu zaradzić.

0

Pewnie tak.

5

10

Finał Ligii Mistrzów Barca- Live, coś pięknego!

0

Ja nigdy nie trzeźwieje :)

5

To był moment... jak żółwie uciekły z zoo...

5

Piwo z rana jak śmietana :)

0

Po drodze będą też ciekawe filmy, ale teraz chyba nie przytoczę tytułów bo mam lekko wypite :)

3

O kurczę faja! Za rok wychodzi "Naznaczony 4", życie znów nabrało sensu.

0

Wszyscy błędnie zerknęli. United nie gra z United :P

0

Akurat to było łatwe do przewidzenia :)

0

Nie wiem, chciałbym pomóc no, ale nie mogę, poczytaj w internecie.

1

Nie pożyłaby długo w takiej temperaturze :)

0

Prawdopodobnie hard reset pomoże, a czy istnieje inny sposób to nie mam pojęcia.

27

Mam nadzieję, że Obywatele.

4

Tak, możesz, ale linku nie podam, bo dostałem już ostrzeżenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?