tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
The Walking Dead.
0
Kiosk Ruchu.
1
Mogę prosić o link do meczu Barcelony na androida?
1
Poproszę o link do meczu Barcy na androida.
0
Marek Zaton.
3
Kung Fury.
0
Ignoruję BarxaInfo, bo deneerwijs mnie ststysjyki, które wrzuca, a do konkretnej rozmowy może coś ciekawego wnieść.
0
Zgłaszam błąd!
Po naciśnięciu przycisku "pokaż" przy komentarzu ignorowanego zmienia się napis na "ukryj", ale komentarz się nie pojawia, jest tylko informacja, że ignoruję użytkownika i tak dalej. Przed wprowadzeniem zmian nie było tego problemu.
Edit. Nie działa ta opcja tylko wtedy gdy użytkownik odpowiedział na komentarz. Jak sam zaczał rozmowę to działa dobrze.
1
Tak.
28
Przeszczep sobie zrobił?
1
Ma, ale tylko na Krew i Wino, co prawda minimalne, ale ma.
0
Bo słaba jakość obrazu, słaby dźwięk, jak chcę obejrzeć coś przez smart tv to nie raz muszę się z pół godziny męczyć, a na dodatek drogie są te telewizory.
0
Każdy telewizor obecnie sprzedawany musi odbierać cyfrową telewizję naziemną, jeśli tak nie jest sprzedawca musi poinformować o tym klienta. Mam LG, jeżeli będę kupował telewizor to z całą pewnością kupię odbiornik innej firmy.
1
Kung Fury.
0
Stoch trzeci, Żyła i Kot w dziesiątce, ale miejsc nie pamiętam. Kubacki jedenasty.
Edit, jeden z użytkowników podał wyniki http://www.skijumping.pl/wyniki.php?id_zawodow=3562
0
Kung Fury.
0
Poproszę o link do kwalifikacji do skoków w Willingen na androida.
0
Ja dostałem dostęp, ale niezbyt mi się podoba.
1
Jeden z najlepszych seriali.
0
W mixie jest zarejestrowany "z urzędu."
0
Jaki jest ten budżet?
2
Kiedyś było inne jedzenie, teraz faszerują nas samą chemią.
0
Mogą być warunki dla wszystkich idebtyzve, jeśli skocznia będzie wybudowana na hali.
0
Nie podam w kolejności, bo tak się nie da. Gladiator, Władca pierścieni, Hobbit, Terminator, Dzień Niepodległości, Harry Potter, X-MEN, Interstelar, Planeta Małp, Jumanji, Egzorcyzmy Emilly Rose. Wszystkie części tych filmów (jeżeli jest kilka) i pewnie o kilku tytulach nie pamiętam.
0
A ja się dziwię tym, którzy przegrywają a dalej grają.
2
Setkę cytrynówki.
1
Władca pierścieni i Hobbit, ale pewnie już je widziałeś:)
1
Harry Potter nigdy się nie nudzi, czego nie można powiedzieć o pewnym świątecznym, polsatowskim "hicie"
0
Mi z kolei odradzano Huawei, znajomi je mają i nardekaja, a polecono Xiaomi mi5s plus. Mam go od niedawna. Jak narazie nie narzekam na niego.
3
Najgorszy jest wiatr...