tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak.
1
Dobrze napisane...
0
Moim skromnym zdaniem słabsza forma Stocha spowodowana jest niewyleczoną do końca kontuzją kolana.
1
Za pół godziny koniec roboty, końcówkę pierwszej serii i całą drugą sobie obejrzę.
0
Ja też nie oglądałem i jakoś tego nie żałuję.
0
Dziękuję bardzo :)
0
Mogę prosić o link do kwalifikacji w skokach?
0
Wrócił, wrócił :)
1
Jeszcze po kropelce, jeszcze po kropelce póki wódka jest w butelce!
0
Słucham!
1
Z całą pewnością żyje, polubił mój ostatni post:)
1
1
Barcelono! Jesteś wielka!
0
Pewnie od uja i ciut ciut :) Przed meczem o ile dobrze pamiętam, było chyba 3,5, wiec jeśli chodzi o twoje zapytanie to pewnie w granicach 15-20 :)
0
Ktoś miał się pomalować na blond, ale nie wiem kto :)
0
Zaraz na canal+ sport 2 będzie :)
2
Obrazek podsumowujący dwumecz: http://www.meczyki.pl/obrazki,58259 że też musiałem przy stanie trzy do jednego jechać zdenerwowany do roboty, ale z drugiej strony jak zobaczyłem wynik to aż miło się pracowało :)
0
Bo najlepszych albo się kocha, albo nienawidzi. Zależy po której stronie barykady się stoi.
0
A no nie śpimy. Pracujemy żebyśmy mieli za co chlebek kupić :)
0
A ja o 7 rano kończę :)
0
Zmień jeszcze tak z trzy razy :)
0
Pizze lubię, ale spaghetti nienawidzę ;)
1
W następnym meczu strzeli plecami :)
0
Z PSG
0
1. Upałów
2. Kierowników.
3. Wina musującego.
3. Znęcania się nad słabszymi, czy to fizycznie czy psychicznie.
4. Wrednych ludzi.
5. Seriali typu "Dlaczego ja", "Sędzia Anna Maria Wesołowska" itp. itd.
6. Psa sąsiadów gdy hałasuje.
7. Spaghetti.
8. Przeziębienia.
9. Przegrywania w różnego rodzaju gry.
10. Rapu.
0
Chyba dla niepoprawnych optymistów, ale wierzyć trzeba.
0
Ja to końcówki nie będę mógł obejrzeć, bo nockę dziś mam. Biednemu zawsze wiatr w oczy.
12
Jeśli nie znasz umiaru, żaden :)
0
Ale dla tych dwóch młodych ludzi i ich rodzin to wielka tragedia. Mam nadzieję, że sprawcy dostaną maksymalny możliwy wyrok.
1
Kwejk.