tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Tak.
3
Ja nie miałem żadnego doświadczenia w składaniu komputerów, z pomocą przyszły filmiki na youtube. Nic prostszego złożyć komputer, ale jak masz jakieś obawy to może faktycznie skorzystaj z opcji montażu przez sklep.
1
Szkoda, że u mnie tak nie jest.
2
Przyganiał kocioł garnkowi, w języku polskim nie ma takiego znaku ".."!
0
Spadaj.
0
Chyba Canal+, ale ręki nie dam sobie uciąć.
0
Obejrzyj od razu następny, bo juz jest od kilku dni dostępny w internecie.
11
Nie, ja nawet nie czuje tego klimatu na Boże Narodzenie.
1
Ale z całą pewnością coś paliłeś :)
62
Żadna gra nie powoduje takiej agresji jak FIFA, przynajmniej w moim przypadku.
0
A dziś Gomes strzeli gola i będzie miał dwie asysty :)
0
Chyba nie.
0
Magia.
0
Moim zdaniem się nie opłaca kupować konsoli dla dwóch gier, no chyba, że masz pieniędzy jak lodu to kupuj.
0
Jutro się kończy :)
1
Ja dziś zacząłem weekend :)
0
Przede wszystkim, o jaki model chodzi?
2
Tak samo jak Legia :)
1
Tylko Lech!
0
O.o, faktycznie :)
0
Wydaję mi się, że Turan zagra za Neymara,
3
Marciniak będzie sędziował mecz Juventus- Barcelona w najbliższym spotkaniu Ligii Mistrzów.
0
Turan wejdzie w jego miejsce i po problemie, zobaczysz.
0
Gomes go śledzi :)
27
50% albo siądą, albo nie.
9
Nie wiem dlaczego tak narzekacie na reklamy na telefonie, sam często korzystam z telefonu żeby poczytać la ramblę, a reklama trafi się raz na ruski rok.
0
A tak w ogóle to jak często będą wychodzić następne odcinki? Co tydzień, dwa i tylko w środy czy może jakoś częściej?
1
Nie oglądałem nowego sezonu Z Archiwum X, tak jakoś pierwsze dwa średnio mi się podobały i sobie odpuściłem dalsze oglądanie, chociaż za dzieciaka bardzo mi się ten serial podobał.
1
Ja też mam mieszane uczucia, ale to dopiero pierwszy odcinek nowego sezonu. Ciekawe czy Michaelowi zrobili pranie mózgu czy ta rozmowa z bratem była częścią planu na ucieczkę z więzienia. Trochę dziwną lokalizację wybrali na to więzienie. Nie lubię Arabów :P
0
W październiku, ale którego nie wiem, pewnie w drugiej połowie.