2

Wróciłem z roboty, umyłem się, a teraz idę po sznurek i strzelę sobie w łeb z pistoletu.

0

Sam to zrobiłem, zajęło kilka minut :D

0

Ja też będę w robocie.

1

Jak to się powtórzy to poszukaj jakiegoś elektryka i niech "rzuci okiem" na to, może to jakaś błahostka.

1

Prawdopodobnie izolacja się gdzieś "przetopiła". Znaczy tak mi się wydaję, bo co innego mogło się stać? Możliwe też, że na przykład w kuchni albo łazience para się skropliła w puszce albo we włączniku i robi zwarcie.

1

Full HD to to nie jest, ale proszę
https://zapodaj.net/fd90a595b8d07.png.html

3

Nie wiem co bierzesz, ale zmniejsz dawkę hehehe

1

Przynajmniej raz strzelił tej albo podobnej maszynie, ktoś już x czasu temu to wstawił, ciekawe jakby ta maszyna się zachowała jakby piłka została leciutko podcięta i zaczęła opadać, czy ten robot poradziłby sobie z takim strzałem.

0

Chodziło mi o to czy ten ktoś, kto przegra od razu spłaci swój dług i od razu dostaniesz nagrodę :D

0

Może wygrasz tyle dóbr, ale czy od razu dług zostanie spłacony? :D

1

Sabaton, Hunter​, Rammstein.

1

Ja szedłem w szermierkę i znaki i dobrze mi się tak grało, teraz próbuje trochę z alchemią się bawić.

1

Nie, dostaniesz go w tym samym momencie jak przedtem.

12

Kurcze blade, co mnie podkusiło, żeby to sprawdzić? I to jeszcze przed snem...

3

Mi raz Płotka pojawiła się na dnie rzeki w Toussaint :D

1

Dodam jeszcze jeden minus, po ubiciu potwora ze zlecenia zmienia się automatycznie trofeum przy Płotce.

0

Ile czasu to ja na PC mogę sprawdzić, ale który raz to tak "na oko", bo już się pogubiłem.

1

Można wybaczyć tak małe nieodpracowanie.

1

W ten dodatek grałem już trzy razy a główną fabułę przechodzę już dziewiąty albo dziesiąty raz :D

13

Jakby nawet ta gra była trzy razy droższa to bez zastanowienia bym ją kupił, toż to mistrzostwo świata. Po dwóch pierwszych częściach wiedziałem, które też były lepsze niż bardzo dobre, że to będzie arcydzieło, a Krew i wino to jest wisienka na torcie.

0

Pique tak ciekawie opowiada, że nasz rodak zasypia.

1

1. Kiedyś Sony, teraz mam Xiaomi.
2. Etui, szkło hartowane.
3. Odzież, elektronika, zabawki do dzieci.
4. Wolę trochę więcej wydać, ale miec pewność, że nie kupię jakiegoś bubla. Kilka razy źle wyszedłem na tanich rzeczach.

0

Uwierz mi, to jest głupsze:

1

Ja polecam Łebę.

0

Tu pewnie pojawią się spojlery, nie wiem czy warto o tym pisać :D

1

Szkoda, że to (prawdopodobnie) ostatni sezon, chociaż ktoś tu wrzucił, że mają pomysły na szósty, kto wie?

0

Ja też nie wiem jak można z mobilnej korzystać :)

1

Zadzwoń na infolinie i się zapytaj o co chodzi.

0

Ale tylko ugryzłeś, a nie zjadłeś:)

1

Ronaldo, Suarez, Higuain, Courtois.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?