tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Niczym się nie różni od siedemnastki.
0
Sorry, wprowadziłem w błąd.
0
Ktoś na la Rambli pisał, ale nie pamiętam dokładnie ile, ale wydaje mi się, że około 7000.
0
Jest.
0
A kto jest kociątkiem?
1
25 to jest moje maksimum :D
1
Latem musi być gorąco (choć tego nie chcę), a zimą musi być zimno i zdecydowanie to bardziej mi odpowiada. Nienawidzę upałów, no chyba, że jestem na wczasach, ale też bez przesady, tak do 25 stopni może być :)
0
A ja o której bym się nie położył spać to i tak cały dzień chodzę jak lunatyk, a jak mam nocki to mogę spać ile chcę. Nie lubię pierwszej zmiany, kolega z którym pracuję też nie lubi. Niektórzy chodzą cały czas na rano, nie wiem jak oni wytrzymują, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia, przecież do szkoły też na rano się chodziło.
0
Lepsza nocka niż pierwsza zmiana.
2
Bo był okres wakacyjny i już wcześniej mówili, że w wakacje będą kręcić nowy serial, w tym przypadku "Wakacje Tadzika", ale od najbliżej soboty będą już "standardowe" odcinki, tj. "zabawne historie", "video dowcipy" i making offy.
1
Kac to kara za przerwę w piciu.
Edit. pora jakieś piwko chlapnąć :P
2
Ja angielskiego nie znam, ale może Tobie coś pomoże
0
Moja koleżanka po ślubie zmieniła nazwisko i nic takiego nie musiała robić. W sobotę siostra zmieniła nazwisko i na razie też nic się nie dzieje.
0
Przed "erą Wiedźmina" moja ulubioną grą był Gothic 2, ale jak zacząłem grać w przygody o Geralcie z Rivii to stwierdziłem, że Gothic jest moją druga ulubioną grą. Polecam jeszcze serię Risen.
2
Jeszcze jakieś choroby by się nabawił.
1
Witam, jak ktoś ma chęci gry w haxballa to zapraszam serdecznie!
Link: http://www.haxball.com/?roomid=~246a693183984bdd09e623bdf84dcae3cb8e5e688eb5e7a47bdcb13910d76c95c
0
Ja na ich miejscu byłbym zirytowany tym spamem.
6
Zgadnij mój...
0
Takie zabawy erotyczne polegające na zadawaniu bólu :)
3
Jestem pierwszy w kolejce.
1
Ktoś tu chyba lewą nogą wstał.
2
Canal plus tylko nie wiem który i ZDF.
0
Medispirant żel i tabletki perspibkock, mi pomagają jak wezmę dwie, ale to zależy indywidualnych potrzeb.
0
Polecam tele-wizja.com
0
Ja na łyso się golę i nie potrzebuję do tego jakieś "motywacji."
1
Michael Jordan.
1
Przecież mistrzostwo kraju ma prawie pewne, w Barcelonie nikt mu tego zagwarantować nie może :)
4
Wersje komputerowe są o niebo lepsze od mobilnych :) a na Chrome działa mi poprawnie.
0
Tak. TVP 1, TVP Sport, BeIN Sport Arabia 2
1
Siema Krystian1899, a co ty tam robisz?