7

Niczym się nie różni od siedemnastki.

0

Sorry, wprowadziłem w błąd.

0

Ktoś na la Rambli pisał, ale nie pamiętam dokładnie ile, ale wydaje mi się, że około 7000.

0

Jest.

0

A kto jest kociątkiem?

1

25 to jest moje maksimum :D

1

Latem musi być gorąco (choć tego nie chcę), a zimą musi być zimno i zdecydowanie to bardziej mi odpowiada. Nienawidzę upałów, no chyba, że jestem na wczasach, ale też bez przesady, tak do 25 stopni może być :)

0

A ja o której bym się nie położył spać to i tak cały dzień chodzę jak lunatyk, a jak mam nocki to mogę spać ile chcę. Nie lubię pierwszej zmiany, kolega z którym pracuję też nie lubi. Niektórzy chodzą cały czas na rano, nie wiem jak oni wytrzymują, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia, przecież do szkoły też na rano się chodziło.

0

Lepsza nocka niż pierwsza zmiana.

2

Bo był okres wakacyjny i już wcześniej mówili, że w wakacje będą kręcić nowy serial, w tym przypadku "Wakacje Tadzika", ale od najbliżej soboty będą już "standardowe" odcinki, tj. "zabawne historie", "video dowcipy" i making offy.

1

Kac to kara za przerwę w piciu.
Edit. pora jakieś piwko chlapnąć :P

2

Ja angielskiego nie znam, ale może Tobie coś pomoże

0

Moja koleżanka po ślubie zmieniła nazwisko i nic takiego nie musiała robić. W sobotę siostra zmieniła nazwisko i na razie też nic się nie dzieje.

0

Przed "erą Wiedźmina" moja ulubioną grą był Gothic 2, ale jak zacząłem grać w przygody o Geralcie z Rivii to stwierdziłem, że Gothic jest moją druga ulubioną grą. Polecam jeszcze serię Risen.

2

Jeszcze jakieś choroby by się nabawił.

1

Witam, jak ktoś ma chęci gry w haxballa to zapraszam serdecznie!
Link: http://www.haxball.com/?roomid=~246a693183984bdd09e623bdf84dcae3cb8e5e688eb5e7a47bdcb13910d76c95c

0

Ja na ich miejscu byłbym zirytowany tym spamem.

6

Zgadnij mój...

0

Takie zabawy erotyczne polegające na zadawaniu bólu :)

3

Jestem pierwszy w kolejce.

1

Ktoś tu chyba lewą nogą wstał.

2

Canal plus tylko nie wiem który i ZDF.

0

Medispirant żel i tabletki perspibkock, mi pomagają jak wezmę dwie, ale to zależy indywidualnych potrzeb.

0

Polecam tele-wizja.com

0

Ja na łyso się golę i nie potrzebuję do tego jakieś "motywacji."

1

Michael Jordan.

1

Przecież mistrzostwo kraju ma prawie pewne, w Barcelonie nikt mu tego zagwarantować nie może :)

4

Wersje komputerowe są o niebo lepsze od mobilnych :) a na Chrome działa mi poprawnie.

0

Tak. TVP 1, TVP Sport, BeIN Sport Arabia 2

1

Siema Krystian1899, a co ty tam robisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?