tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To teraz każdy pójdzie do kierownika, prezesa, dyrektora czy tak do kogoś i powie, że nie będzie pracował w nocy, bo to nie zdrowe.
0
Obojętnie jaki, byle nie był ciekawy, bo przy ciekawym nie uśniesz. Może jakiś romans?
2
Hunter - ŚmierciŚmiech
1
Ja pewnie będę spał do wieczora, bo jestem po nocce, ale jakoś na razie spać mi się nie chce, ale trzeba jeszcze dziś iść stanąć do tej nierównej walki.
0
Powiedzmy, że dziś nawet powiększy przewagę do 20 punktów, żeby taką przewagę stracić to nie musi nawet katastrofalnie skoczyć, wystarczy średnio, zważywszy na to, że Niemiec też bardzo dobrze i daleko skacze.
0
Że co?
7
Sporo wyjątków, Umtiti, Paco, Dine, Semedo.
19
Ja np. mam go w ignorowanych.
2
Konkretne urodziny też :P
9
W lipcu urlop :P
1
Jak ja pracowałem na czterobrygadówce to chodziłem po dwa dni, tzn. dwa razy na pierwszą zmianę, dwa razy na drugą, dwie nocki i dwa dni wolnego z tym, że święta miałem wolne, a zakład oprócz świąt szedł non stop, a niedzielę tylko co czwartą zrobili wolną.
0
Lepsza nocka niż pierwsza zmiana. Ja mam trzy nocki. To w Trzech Króli też idziesz? Ja z tego powodu, że święto wypada w sobotę mam wolne dzisiaj.
0
Odpuść sobie szkołę w tym tygodniu :P
0
Ja dopiero jutro na nockę idę :P
1
Nie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Legia, Real, Manchester United, Espanyol, Chelsea.
7
A czy trzeba spać w domu? Znam kilka osób, które śpią w tramwaju czy pod celą:)
1
Coś ty? Ja nigdy nie sypiam.
0
Zawsze mogą powiedzieć, że idą do słabszego kluby, żeby zrobić z nich potęgę.
0
Zimny browar :P
0
Sprężonym powietrzem odmuchałem.
0
Na elektrodzie tak stwierdzili. Nie działają dwa sloty od pamięci RAM, tzn. działają dwa sloty od strony procesora, a od zewnętrznej nie. Próbowałem nawet przy jednej kości, wynik zawsze taki sam. Gdy mam pamięć podłączoną przynajmniej do jednego z dwóch slotów od brzegu płyty to przy włączaniu komputera słychać cztery piknięcia i nic więcej nie dzieje, tzn. nie ma obrazu na monitorze, ale komputer pracuje. Resetowałem Bios poprzez wyciągnięcie baterii i poprzez zworkę, ale to nic nie dało, dlatego stwierdzili, że płyta jest uszkodzona :)
Edit, zaczęło się tak dziać po czyszczeniu komputera, więc mogłem coś uszkodzić :) Przed czyszczeniem miałem podłączone 4x4gb pamięci, a teraz mam 2x4.
0
Jaka jest różnica między płytą główną ASRock Z97 PRO4 LGA1150 U3/S3, a taką samą tylko, że anniversary? Pytam, bo moja ma już się chyba ku końcowi, ale reszta podzespołów jest w świetnym stanie i nie chcę na razie całego komputera wymieniać :P
0
Skąd to się wzięło to nie wiem, ale dzieciaki mają z tego radochę :)
0
A w Sylwestra nie ma odcinka, trzeba czekać dwa tygodnie.
1
Ważne, że kolory rozróżnia :P
3
Niech Wam gwiazdka pomyślności,
Nigdy nie zagaśnie,
Nigdy nie zagaśnie.
11
Jeśli już to "przynajmniej" :)
0
Trzynasta godzina to nie rano.