0

To teraz każdy pójdzie do kierownika, prezesa, dyrektora czy tak do kogoś i powie, że nie będzie pracował w nocy, bo to nie zdrowe.

0

Obojętnie jaki, byle nie był ciekawy, bo przy ciekawym nie uśniesz. Może jakiś romans?

2

Hunter - ŚmierciŚmiech

1

Ja pewnie będę spał do wieczora, bo jestem po nocce, ale jakoś na razie spać mi się nie chce, ale trzeba jeszcze dziś iść stanąć do tej nierównej walki.

0

Powiedzmy, że dziś nawet powiększy przewagę do 20 punktów, żeby taką przewagę stracić to nie musi nawet katastrofalnie skoczyć, wystarczy średnio, zważywszy na to, że Niemiec też bardzo dobrze i daleko skacze.

0

Że co?

7

Sporo wyjątków, Umtiti, Paco, Dine, Semedo.

19

Ja np. mam go w ignorowanych.

2

Konkretne urodziny też :P

9

W lipcu urlop :P

1

Jak ja pracowałem na czterobrygadówce to chodziłem po dwa dni, tzn. dwa razy na pierwszą zmianę, dwa razy na drugą, dwie nocki i dwa dni wolnego z tym, że święta miałem wolne, a zakład oprócz świąt szedł non stop, a niedzielę tylko co czwartą zrobili wolną.

0

Lepsza nocka niż pierwsza zmiana. Ja mam trzy nocki. To w Trzech Króli też idziesz? Ja z tego powodu, że święto wypada w sobotę mam wolne dzisiaj.

0

Odpuść sobie szkołę w tym tygodniu :P

0

Ja dopiero jutro na nockę idę :P

1

Nie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Legia, Real, Manchester United, Espanyol, Chelsea.

7

A czy trzeba spać w domu? Znam kilka osób, które śpią w tramwaju czy pod celą:)

1

Coś ty? Ja nigdy nie sypiam.

0

Zawsze mogą powiedzieć, że idą do słabszego kluby, żeby zrobić z nich potęgę.

0

Zimny browar :P

0

Sprężonym powietrzem odmuchałem.

0

Na elektrodzie tak stwierdzili. Nie działają dwa sloty od pamięci RAM, tzn. działają dwa sloty od strony procesora, a od zewnętrznej nie. Próbowałem nawet przy jednej kości, wynik zawsze taki sam. Gdy mam pamięć podłączoną przynajmniej do jednego z dwóch slotów od brzegu płyty to przy włączaniu komputera słychać cztery piknięcia i nic więcej nie dzieje, tzn. nie ma obrazu na monitorze, ale komputer pracuje. Resetowałem Bios poprzez wyciągnięcie baterii i poprzez zworkę, ale to nic nie dało, dlatego stwierdzili, że płyta jest uszkodzona :)
Edit, zaczęło się tak dziać po czyszczeniu komputera, więc mogłem coś uszkodzić :) Przed czyszczeniem miałem podłączone 4x4gb pamięci, a teraz mam 2x4.

0

Jaka jest różnica między płytą główną ASRock Z97 PRO4 LGA1150 U3/S3, a taką samą tylko, że anniversary? Pytam, bo moja ma już się chyba ku końcowi, ale reszta podzespołów jest w świetnym stanie i nie chcę na razie całego komputera wymieniać :P

0

Skąd to się wzięło to nie wiem, ale dzieciaki mają z tego radochę :)

0

A w Sylwestra nie ma odcinka, trzeba czekać dwa tygodnie.

1

Ważne, że kolory rozróżnia :P

3

Niech Wam gwiazdka pomyślności,
Nigdy nie zagaśnie,
Nigdy nie zagaśnie.

11

Jeśli już to "przynajmniej" :)

0

Trzynasta godzina to nie rano.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?