tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A ja przy piwku :)
0
Nie wiem jak wczoraj patrzyłem, ale byłem pewny, że skoki o 14 będą, ale patrzę na jedynce leci studio, taka o niespodzianka :D
4
Albo ty dostaniesz za wprowadzenie redakcji w błąd :D
8
Ty akurat do nich się nie zaliczasz.
0
Jak pójdziesz do niej osobiście i zapuksz do drzwi a ona się zapyta: "kto tam?" to sobie odpuść, bo to nie wróżka tylko jakaś chińska podróbka wróżki :)
0
Ja bym dodał jeszcze dodatki do Wiedźmina 3, czyli Serca z Kamienia i Krew i wino :P
0
Ja w to grałem około dziesięciu razy. Więc jeszcze daleka droga przed tobą :D Nigdy nie sądziłem, że to napiszę przy tak wspaniałej grze, ale zaczęła mi się nudzić :D
1
Wolnego nigdy za wiele.
1
Rzut karny to i ja bym jej strzelił :)
5
A potem poznaj taką "dziewczynę" i dowiedz się "po fakcie", że była kiedyś mężczyzną. Toż to obrzydliwe.
8
Jaki dzień? Noc jest.
0
Jeżeli Inter zakwalifikuje się LM to musi go kupić.
1
A może przeprowadzka do innego miasta?
0
Ja pobrałem z Darkwarez.pl.
0
Nie, po prostu korzystam z wersji dla PC.
10
Ja korzystam z telefonu i jakoś reklamy mi nie wyskakują.
1
U mnie w firmie jest jeszcze lepiej, kupili maszynę, która ma pracować zamiast ludzi, ale co chwile się psuje :D Człowieka idzie zastąpić innym człowiekiem, ale maszyny już nie zastąpisz :P
0
Włącz sobie w nocy RMF FM, około 3:30 zaczynają się opowieści z krypty :)
19
Jak mi można zremisować i jednocześnie stracić trzy punkty?
0
To jest niemożliwe, nie ma, nie było i śmiem twierdzić, że nie będze skoczka, który by przez cały sezon dominował, a gdzie dwóch?
6
To później patrzą na trzecie miejsca, a jeśli też by było ich tyle samo to potem na każde kolejne aż któryś miałby ich więcej.
1
Tak.
0
Akurat w moje urodziny...
Wiadomo czy będzie kolejna seria, bo pomysłów na dalszą fabułę może być od groma?
0
Ta autokorekta czasami zadziwia :D
4
Ja twierdzę, ze w końcu śnieg spadł. Zima to musi być zima, tak jak latem nie da się z powodu opałów wytrzymać, tak teraz trochę śniegu i mrozu nie zaszkodzi :)
0
Ja to tak źle się czuję, że dzwoniłem do roboty, że nie przyjdę :P
1
dbpolska.net.
2
Dla fanów DB, bez spojlerów. Odcinek naprawdę zacny :P
1
Z drugiej strony skąd mamy wiedzieć bez przeszywania czy coś nas zainteresuje? :)
0
Ja wczoraj skoki przespałem, a wstałem chwilę po nich, ale tak mi się spać chciało, że położyłem się znowu. Spałem do 2:30, wypiłem dwa piwka, trochę na kompie pograłem i gdzieś około 5 znowu mnie spanie zamuliło, położyłem się i wstałem teraz z pół godziny temu :D