2

A ja przy piwku :)

0

Nie wiem jak wczoraj patrzyłem, ale byłem pewny, że skoki o 14 będą, ale patrzę na jedynce leci studio, taka o niespodzianka :D

4

Albo ty dostaniesz za wprowadzenie redakcji w błąd :D

8

Ty akurat do nich się nie zaliczasz.

0

Jak pójdziesz do niej osobiście i zapuksz do drzwi a ona się zapyta: "kto tam?" to sobie odpuść, bo to nie wróżka tylko jakaś chińska podróbka wróżki :)

0

Ja bym dodał jeszcze dodatki do Wiedźmina 3, czyli Serca z Kamienia i Krew i wino :P

0

Ja w to grałem około dziesięciu razy. Więc jeszcze daleka droga przed tobą :D Nigdy nie sądziłem, że to napiszę przy tak wspaniałej grze, ale zaczęła mi się nudzić :D

1

Wolnego nigdy za wiele.

1

Rzut karny to i ja bym jej strzelił :)

5

A potem poznaj taką "dziewczynę" i dowiedz się "po fakcie", że była kiedyś mężczyzną. Toż to obrzydliwe.

8

Jaki dzień? Noc jest.

0

Jeżeli Inter zakwalifikuje się LM to musi go kupić.

1

A może przeprowadzka do innego miasta?

0

Ja pobrałem z Darkwarez.pl.

0

Nie, po prostu korzystam z wersji dla PC.

10

Ja korzystam z telefonu i jakoś reklamy mi nie wyskakują.

1

U mnie w firmie jest jeszcze lepiej, kupili maszynę, która ma pracować zamiast ludzi, ale co chwile się psuje :D Człowieka idzie zastąpić innym człowiekiem, ale maszyny już nie zastąpisz :P

0

Włącz sobie w nocy RMF FM, około 3:30 zaczynają się opowieści z krypty :)

19

Jak mi można zremisować i jednocześnie stracić trzy punkty?

0

To jest niemożliwe, nie ma, nie było i śmiem twierdzić, że nie będze skoczka, który by przez cały sezon dominował, a gdzie dwóch?

6

To później patrzą na trzecie miejsca, a jeśli też by było ich tyle samo to potem na każde kolejne aż któryś miałby ich więcej.

1

Tak.

0

Akurat w moje urodziny...
Wiadomo czy będzie kolejna seria, bo pomysłów na dalszą fabułę może być od groma?

0

Ta autokorekta czasami zadziwia :D

4

Ja twierdzę, ze w końcu śnieg spadł. Zima to musi być zima, tak jak latem nie da się z powodu opałów wytrzymać, tak teraz trochę śniegu i mrozu nie zaszkodzi :)

0

Ja to tak źle się czuję, że dzwoniłem do roboty, że nie przyjdę :P

1

dbpolska.net.

2

Dla fanów DB, bez spojlerów. Odcinek naprawdę zacny :P

1

Z drugiej strony skąd mamy wiedzieć bez przeszywania czy coś nas zainteresuje? :)

0

Ja wczoraj skoki przespałem, a wstałem chwilę po nich, ale tak mi się spać chciało, że położyłem się znowu. Spałem do 2:30, wypiłem dwa piwka, trochę na kompie pograłem i gdzieś około 5 znowu mnie spanie zamuliło, położyłem się i wstałem teraz z pół godziny temu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?