15

Przecież korzystasz z internetu, więc jak to możliwe, że ci to lotto?

3

A ja nawet nie wiem co to za piosenka ta "Miłość w Zakopanem" :)

1

Ja wolę mróz niż upał, no chyba, że jestem na wczasach to tak około dwadzieścia kilka stopni jest optymalnie.

1

Lepiej wypić i zwymiotować niż nie zwymiotować i nie wypić :)

0

Ja za dwie godziny kończę ;)

0

Nie, co ziemniaki, pierś z kurczaka i surówka bądź buraczki.

0

Zobacz na YouTube lub cda.pl. :)

0

Ja czekam za kurierem.

0

FcBarca fajna sprawa,
pisać posty to zabawa.
Koniec :)

1

BarcaInfo, BarcaInfo, a ja mam go w ignorowanych. Nie wiem kogo nominować, więc wybieram użytkownika Fawrf. Powód: niech się cieszy :D

0

Kolejny hat-trick na jego koncie :)

0

Ja, ale bardziej doczekać się nie mogę premiery Cyberpunka 2077.

0

A ja nie mogę się doczekać Cyberpunka 2077, ale za kilka dni odpalam Elexa :)

0

POLAND
ENGLAND
COSTA RICA
NIGERIA

0

Jak ktoś pracuje na zmiany to w każdym tygodniu o innych godzinach wchodzi. Z resztą zawsze chwila wolnego czasu może się zdarzyć.

0

A nie wiesz może dlaczego nie mogę komentarzy edytować, bo przy zapisywaniu zmian wyskakuje komunikat o znakach?

0

Właśnie doszedłem do tego bo na stornie http://www.strefawalkingdead.pl jest napisane że: Najbliższy odcinek

Odcinek 1 Sezon 8
-
14 października 2017 (USA)
15 października 2017 (PL)
ale dni nie pasują:D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dziś w Ameryce, jutro w Polsce.

1

Jutro o 22:00 na FOX HD.

0

Dlaczego druga i trzecia nagroda jest warta 0.00 złotych?

https://zapodaj.net/5ed0079b5f57b.png.html

Edit. na innej stronie jest napisane, że żadna osoba nie trafiła tylu liczb, ciekwe której teraz wierzyć:D.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Bo mózg zapamiętuje "istotne fakty" dla mnie wtedy był szpital, dla kogoś innego może być zapach pierwszej choinki. Tak samo jest w życiu dorosłym, pamiętasz co jadłeś tydzień temu na obiad? A jakby ci dziewczyna powiedziała, że zostaniesz ojcem to myślał cały czas o tym. Może słabe porównanie, ale mysle, że sens zachowany:)

0

Deja vu się pojawia w sytuacji gdzie masz mózg przypomina sobie daną sytuację, która miała miejsce w przeszłości. A z dzieciństwa moje najwcześniejsze wspomnienie to jak miałem około dwa lata i byłem wtedy w szpitalu po zatruciu, bo zjadłem surowe ciasto :)

0

Istnieje wiele galaktyk, wiele planet, więc dlaczego nie miało by gdzieś indziej istnieć życie niż na naszej planecie, wiedząc, że nasz układ planetarny jest na uboczu "jakieś tam" galaktyki?

0

W sumie to dzisiejszy, ale nie wiem kto komentował.

0

*110# i tam masz sobie poszukaj odpowiedniego pakietu.

0

Król żylety się melduje!

0

Tu masz rację, ale ogólnie pierwsza jest najgorsza.

2

Z całą pewnością lepsza nocka niż pierwsza zmiana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?