tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kiedyś polecono mi dwusetkę cytrynówki, ale nigdy nie próbowałem się tym leczyć.
0
Kiedyś jadłem pizze bardzo pikaną, tak że ledwo mogłem ją do buzi włożyć, ale na siłę udało się dwa kawałki zjeść. Następnego dnia w ubikacji też ciężko było heheh.
0
Spróbuj tej:D
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dragon%27s_Breath
1
Ale z Juve to też liga tyle, że mistrzów :)
0
A u mnie w okolicy jest zakaz wchodzenia do lasów.
0
Lista stacji transmitująca ten mecz: Canal+ , BT Sport Extra , BeIN Sports 3 France , RTP1 , Movistar+ , Sport TV 2 Portugal , SRF 2 , TV3+
0
Bez recepty to pani w aptece poleciła mi Sinulan, ale nic to nie pomogło. Poszedłem potem do lekarza, przepisał mi antybiotyki i również nic nie pomogły. Już jakiś czas wybieram się po skierowanie na płukanie zatok, ale jakoś wybrać się nie mogę:)
0
Ja, szczególnie w takie noce jak dziś gdy jestem w pracy :)
1
Przyganiał kocioł garnkowi. Pozdrów Izoldę :)
0
Mecz oglądałem w domu, ale do końca nie mogłem obejrzeć, bo musiałem jechać do roboty, był wtedy wynik 3:1. Myślę sobie koniec, już po Lidze Mistrzów. W robocie sprawdziłem wynik i od razu lepiej się pracowało.
3
A czy Norek oprócz lunatykowania w nocy się objadał?
32
Nie.
1
Aspiryna, mi zawsze pomaga.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
1. Wiedźmin 3
2. Gothic 2 z dodatkiem Noc Kruka
3. Risen 2
Chociaż musiałbym wymienić wszystkie gry z powyższych serii, oprócz trzeciej części Gothica :P
2
Dobry wieczór :)
0
Jakiś kraj gdzie nie ma nigdy upałów i gdzie jest dostęp do internetu na przynajmniej takim poziomie jak w Polsce.
0
Nie.
0
Ja na krótkie spodenki i w sandałach jeszcze chodzę :P
1
Z szefem nie mam styczności :P tylko z kierownikiem czasami gadam.
0
Na dwa miałem za mało czasu ;)
14
Piję za zdrowie Dembele.
14
Piwo z rana jak śmietana i to jeszcze przed robotą :)
0
Mam tak samo jak ty.
14
Ja dopiero co się urodziłem, a za godzinę robotę zaczynam.
5
Ja ze szwagrem już myślę o Sylwestrze :)
3
https://kwejk.pl/obrazek/2559525/troche-skomplikowana-sytuacja.html
Patrzaj na to :P
0
Nie pomogę, bo nie wiem co i jak :P Ja na razie ściągam.
Edit. Jaką masz kartę graficzną i czy masz sterowniki zaktualizowane?
Edit 2. Mi działa tylko, że menu przewija się się na dół bądź w prawo, a jak już włączę mecz to zawodnicy biegną w prawo...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na Steamie jest.