1

Kiedyś polecono mi dwusetkę cytrynówki, ale nigdy nie próbowałem się tym leczyć.

0

Kiedyś jadłem pizze bardzo pikaną, tak że ledwo mogłem ją do buzi włożyć, ale na siłę udało się dwa kawałki zjeść. Następnego dnia w ubikacji też ciężko było heheh.

0

1

Ale z Juve to też liga tyle, że mistrzów :)

0

A u mnie w okolicy jest zakaz wchodzenia do lasów.

0

Lista stacji transmitująca ten mecz: Canal+ , BT Sport Extra , BeIN Sports 3 France , RTP1 , Movistar+ , Sport TV 2 Portugal , SRF 2 , TV3+

0

Bez recepty to pani w aptece poleciła mi Sinulan, ale nic to nie pomogło. Poszedłem potem do lekarza, przepisał mi antybiotyki i również nic nie pomogły. Już jakiś czas wybieram się po skierowanie na płukanie zatok, ale jakoś wybrać się nie mogę:)

0

Ja, szczególnie w takie noce jak dziś gdy jestem w pracy :)

1

Przyganiał kocioł garnkowi. Pozdrów Izoldę :)

0

Mecz oglądałem w domu, ale do końca nie mogłem obejrzeć, bo musiałem jechać do roboty, był wtedy wynik 3:1. Myślę sobie koniec, już po Lidze Mistrzów. W robocie sprawdziłem wynik i od razu lepiej się pracowało.

3

A czy Norek oprócz lunatykowania w nocy się objadał?

32

Nie.

1

Aspiryna, mi zawsze pomaga.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

1. Wiedźmin 3
2. Gothic 2 z dodatkiem Noc Kruka
3. Risen 2
Chociaż musiałbym wymienić wszystkie gry z powyższych serii, oprócz trzeciej części Gothica :P

2

Dobry wieczór :)

0

Jakiś kraj gdzie nie ma nigdy upałów i gdzie jest dostęp do internetu na przynajmniej takim poziomie jak w Polsce.

0

Nie.

0

Ja na krótkie spodenki i w sandałach jeszcze chodzę :P

1

Z szefem nie mam styczności :P tylko z kierownikiem czasami gadam.

0

Na dwa miałem za mało czasu ;)

14

Piję za zdrowie Dembele.

14

Piwo z rana jak śmietana i to jeszcze przed robotą :)

0

Mam tak samo jak ty.

14

Ja dopiero co się urodziłem, a za godzinę robotę zaczynam.

5

Ja ze szwagrem już myślę o Sylwestrze :)

3

0

Nie pomogę, bo nie wiem co i jak :P Ja na razie ściągam.
Edit. Jaką masz kartę graficzną i czy masz sterowniki zaktualizowane?
Edit 2. Mi działa tylko, że menu przewija się się na dół bądź w prawo, a jak już włączę mecz to zawodnicy biegną w prawo...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na Steamie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?