0

Biskupin ;)

1

Amerykańscy naukowcy zauważyli, że każdy kto kiedykolwiek pił wodę to zmarł :)

1

Właśnie wróciłem od lekarza, a za kilka godzin do roboty :)

1

Mam nadzieję, że dzisiaj też ci się uda wygrać, bo kibicuję Lechowi :)

0

Stare porzekadło mówi żeby nie obstawiać ligii polskiej.

2

Mnie ostatnio wciągnęła "Świt diabła - Stacja Zarya-1"

0

Ja kiedyś z chomika pobierałem, zobacz może nadal są.

0

To nie ma żadnego znaczenia, ja w tygodniu miałem wszystkie trzy zmiany i jeszcze cześć weekendu, bo pracowałem po dwa dni, tzn. dwa dni na rano, dwa dni na drugą zmianę, dwie nocki i dwa dni wolnego, z tym że pierwszy dzień odpoczynku był po drugiej nocce, a więc faktycznie było półtora dnia wolnego. Częściej miałem weekend w środku tygodnia niż faktycznie powinien być.

0

A na pierwszą zmianę nie idzie się wyspać. I nie ma różnicy czy kładziesz się wcześnie czy późno spać.

4

Adam i Ewa mogli być pierwszymi ludźmi, a jakiś czas później w innym miejscu mogli zostać stworzeni inni ludzie.

1

Ja nie byłem, ale znam kogoś kto był i twierdzi, że to jest najlepszy film jaki widział:)

0

Może, ponieważ Jezus jest i Bogiem, i człowiekiem, a więc jako Bóg może stworzyć i podnieść, ale jako człowiek już nie podniesie.

0

Ja wczoraj też w pracy na telefonie oglądałem i powiem ci, że lepiej wyglądało to niż na komputerze jakieś tam streamy. Aplikacja Wp Pilot na androida i ładnie śmiga ;). Na komputerze nie miałem okazji przetestować, ale pewnie jeszcze lepiej działa niż na telefonie, tylko że nie potrzeba aplikacji :)

0

Układanie słów z liter.

0

Perfect - "Autobiografia." A tak serio to może "Ja Ibra."

4

Nawet po przeczytaniu tego artykułu można się pół żartem przyczepić do jego treści, bo mamy dopiero 2017 rok, a UEFA zaprezentowała najlepszą drużynę XXI wieku. Nasze pokolenie prawdopodobnie nie pozna tej najlepszej drużyny hehe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oprogramowania nie trzeba aktualizować :) wystarczy kanały od nowa wyszukać.

0

Ja tu naliczyłem 11 osób. Osobiście dodałbym do tej listy Adama Małysza , Roberta Korzeniowskiego, Anitę Włodarczyk, ale żeby zamienić z kimś powyżej? To się nie godzi, wszyscy byli lub są geniuszami w swojej dyscyplinie.

1

Praca, praca i jeszcze raz robota.

1

Gdzie mieszkasz? Jeśli w Wielkopolsce to polecam Internet od Inea.

15

Przecież korzystasz z internetu, więc jak to możliwe, że ci to lotto?

3

A ja nawet nie wiem co to za piosenka ta "Miłość w Zakopanem" :)

1

Ja wolę mróz niż upał, no chyba, że jestem na wczasach to tak około dwadzieścia kilka stopni jest optymalnie.

1

Lepiej wypić i zwymiotować niż nie zwymiotować i nie wypić :)

0

Ja za dwie godziny kończę ;)

0

Nie, co ziemniaki, pierś z kurczaka i surówka bądź buraczki.

0

Zobacz na YouTube lub cda.pl. :)

0

Ja czekam za kurierem.

0

FcBarca fajna sprawa,
pisać posty to zabawa.
Koniec :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?