tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Biskupin ;)
1
Amerykańscy naukowcy zauważyli, że każdy kto kiedykolwiek pił wodę to zmarł :)
1
Właśnie wróciłem od lekarza, a za kilka godzin do roboty :)
1
Mam nadzieję, że dzisiaj też ci się uda wygrać, bo kibicuję Lechowi :)
0
Stare porzekadło mówi żeby nie obstawiać ligii polskiej.
2
Mnie ostatnio wciągnęła "Świt diabła - Stacja Zarya-1"
0
Ja kiedyś z chomika pobierałem, zobacz może nadal są.
0
To nie ma żadnego znaczenia, ja w tygodniu miałem wszystkie trzy zmiany i jeszcze cześć weekendu, bo pracowałem po dwa dni, tzn. dwa dni na rano, dwa dni na drugą zmianę, dwie nocki i dwa dni wolnego, z tym że pierwszy dzień odpoczynku był po drugiej nocce, a więc faktycznie było półtora dnia wolnego. Częściej miałem weekend w środku tygodnia niż faktycznie powinien być.
0
A na pierwszą zmianę nie idzie się wyspać. I nie ma różnicy czy kładziesz się wcześnie czy późno spać.
4
Adam i Ewa mogli być pierwszymi ludźmi, a jakiś czas później w innym miejscu mogli zostać stworzeni inni ludzie.
1
Ja nie byłem, ale znam kogoś kto był i twierdzi, że to jest najlepszy film jaki widział:)
0
Może, ponieważ Jezus jest i Bogiem, i człowiekiem, a więc jako Bóg może stworzyć i podnieść, ale jako człowiek już nie podniesie.
0
Ja wczoraj też w pracy na telefonie oglądałem i powiem ci, że lepiej wyglądało to niż na komputerze jakieś tam streamy. Aplikacja Wp Pilot na androida i ładnie śmiga ;). Na komputerze nie miałem okazji przetestować, ale pewnie jeszcze lepiej działa niż na telefonie, tylko że nie potrzeba aplikacji :)
0
Układanie słów z liter.
0
Perfect - "Autobiografia." A tak serio to może "Ja Ibra."
4
Nawet po przeczytaniu tego artykułu można się pół żartem przyczepić do jego treści, bo mamy dopiero 2017 rok, a UEFA zaprezentowała najlepszą drużynę XXI wieku. Nasze pokolenie prawdopodobnie nie pozna tej najlepszej drużyny hehe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oprogramowania nie trzeba aktualizować :) wystarczy kanały od nowa wyszukać.
0
Ja tu naliczyłem 11 osób. Osobiście dodałbym do tej listy Adama Małysza , Roberta Korzeniowskiego, Anitę Włodarczyk, ale żeby zamienić z kimś powyżej? To się nie godzi, wszyscy byli lub są geniuszami w swojej dyscyplinie.
1
Praca, praca i jeszcze raz robota.
1
Gdzie mieszkasz? Jeśli w Wielkopolsce to polecam Internet od Inea.
15
Przecież korzystasz z internetu, więc jak to możliwe, że ci to lotto?
3
A ja nawet nie wiem co to za piosenka ta "Miłość w Zakopanem" :)
1
Ja wolę mróz niż upał, no chyba, że jestem na wczasach to tak około dwadzieścia kilka stopni jest optymalnie.
1
Lepiej wypić i zwymiotować niż nie zwymiotować i nie wypić :)
0
Ja za dwie godziny kończę ;)
0
Nie, co ziemniaki, pierś z kurczaka i surówka bądź buraczki.
0
Zobacz na YouTube lub cda.pl. :)
0
Ja czekam za kurierem.
0
FcBarca fajna sprawa,
pisać posty to zabawa.
Koniec :)