0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Papier możesz za darmo z toalety wziąć :D

17

Na stacji benzynowej kupisz zupę chmielową i krupnik :P

0

Stolica? :P

0

Ja też pykam w haxa, ale teraz nie będę grał, bo dopiero z roboty wróciłem i mi się nie chcę;)

0

W kierunku morza czy gór? :D

0

Daleko? :D

0

Do Miłosławia mam około 10 kilometrów :P

0

Od czego? :D

0

Warka, Książ czarny speciał, Żubr, Lech premium i pils.

0

Mogę jeszcze polecić Kung Fury :D jedna z najgłupszych komedii jakie widziałem, ale za to śmieszna. A lektor to wisienka na torcie, Tomasz Knapik. Któż tego głosu nie zna? :P


1

Gladiatora też chyba każdy zna, a polecić można :D

4

Interstellar, jaki gatunek preferujesz czy to bez różnicy? :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Iniestą*

0

Ja tam nie widzę nic nadzwyczajnego w goleniu się na łyso, sam tak przecież robię :D

0

1

Tak.

0

Były.

0

Mam nadzieje, że Lech dziś też remisem nie wtopi :P

1

Ja też już po :P szkoda, że seria pomału dobiega końca.

0

To muszę poczekać za polskimi, bo z angielskimi za wiele nie zrozumiem :D

0

Ja jeszcze leżę, ale jak zaraz wstanę to sobie obejrzę. Polskie napisy już są czy z angielskimi oglądałeś?

8

Nic.

0

Nie, to pytanie nie jest do wszystkich, co prawda kiedyś miałem, ale mi się znudziło i skasowałem konto i jakoś żyję :P

12

Na co ci tak drogi komputer? W codziennym użytku nie będzie się niczym różnił od takiego za 2000 złotych.

6

On ma dopiero cztery lata :P

0

Akurat moja premia nie wiem od czego zależy, ale czy ona jest czy nie ma to nie widzę większej różnicy w wypłacie :)

15

Pierwszy tydzień będziesz zapierniczać, a po miesiącu będziesz sobie myślał: "a mam to gdzieś, niech mnie zwolnią." :D

0

A ja mam tak, że latem narzekam na upał i chcę zimę i jak już przyjdzie to się cieszę :}

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?