tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Papier możesz za darmo z toalety wziąć :D
17
Na stacji benzynowej kupisz zupę chmielową i krupnik :P
0
Stolica? :P
0
Ja też pykam w haxa, ale teraz nie będę grał, bo dopiero z roboty wróciłem i mi się nie chcę;)
0
W kierunku morza czy gór? :D
0
Daleko? :D
0
Do Miłosławia mam około 10 kilometrów :P
0
Od czego? :D
0
Warka, Książ czarny speciał, Żubr, Lech premium i pils.
0
Mogę jeszcze polecić Kung Fury :D jedna z najgłupszych komedii jakie widziałem, ale za to śmieszna. A lektor to wisienka na torcie, Tomasz Knapik. Któż tego głosu nie zna? :P
1
Gladiatora też chyba każdy zna, a polecić można :D
4
Interstellar, jaki gatunek preferujesz czy to bez różnicy? :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Iniestą*
0
Ja tam nie widzę nic nadzwyczajnego w goleniu się na łyso, sam tak przecież robię :D
0
1
Tak.
0
Były.
0
Mam nadzieje, że Lech dziś też remisem nie wtopi :P
1
Ja też już po :P szkoda, że seria pomału dobiega końca.
0
To muszę poczekać za polskimi, bo z angielskimi za wiele nie zrozumiem :D
0
Ja jeszcze leżę, ale jak zaraz wstanę to sobie obejrzę. Polskie napisy już są czy z angielskimi oglądałeś?
8
Nic.
0
Nie, to pytanie nie jest do wszystkich, co prawda kiedyś miałem, ale mi się znudziło i skasowałem konto i jakoś żyję :P
12
Na co ci tak drogi komputer? W codziennym użytku nie będzie się niczym różnił od takiego za 2000 złotych.
6
On ma dopiero cztery lata :P
0
Akurat moja premia nie wiem od czego zależy, ale czy ona jest czy nie ma to nie widzę większej różnicy w wypłacie :)
15
Pierwszy tydzień będziesz zapierniczać, a po miesiącu będziesz sobie myślał: "a mam to gdzieś, niech mnie zwolnią." :D
0
A ja mam tak, że latem narzekam na upał i chcę zimę i jak już przyjdzie to się cieszę :}