tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy ja wiem czy pierwszy. Ktoś mi już napisał, że mój żart się udał :P
0
Wiemy.
20
Panie i Panowie, meczosy powróciły!
0
100 lat i wszystkiego najlepszego primaaprillisowcy. Dziś najważniejszy dzień w roku, nasze urodziny :P
2
O faktycznie te jajka przy śniadaniowym stole jakieś wesołe były :P
0
Jutro ucałuj szwagra przy jajach :D
2
Wiedźmin 1, 2, 3; Gothic, oprócz 3; Risen 1, 2, 3; Fable: Zapominanie Opowieści, 2, 3(potraktujmy to jako jedne gry :P); ; Assassin's Creed: Black Flag.
0
Ja na zatoki cierpię od kilku lat, ale dopiero specjalista mi trochę pomógł, przepisał jakieś krople do nosa (nie pamiętam jakie) i trochę ulżyło, teraz mam skierowanie na prostowanie przegrody nosowej i mam nadzieję, że problem minie. Obecnie używam Buderhin, ale to na obrzęk w nosie, najlepiej udaj się do laryngologa po świętach i lepiej za wczasu to wyleczyć, możesz też stosować środki do płukania zatok, mi co prawda nie pomogły, ale jeśli teraz zaczyna się coś dziać to może akurat tobie pomogą, ja używałem specyfiku o nazwie Fixsin.
0
Jakie gry vr polecacie na androida?
2
A jak wiadomo, ryba lubi pływać
2
No właśnie, ja np. zrobiłem sobie właśnie herbatkę z cytryną! A co se będę żałował? :D
1
Na znanym portalu aukcyjnym są misie 160 cm po 99 złotych, ale trzeba koszt przesyłki jeszcze doliczyć.
1
Niski to znaczy jaki?
0
Poniedziałek wielkanocny to nie Wielkanoc?
0
Ładnie tak wprowadzać ludzi w błąd?
0
Nieprawda, ja mam urodziny 1 kwietnia i jakoś za dzieciaka też Wielkanoc wtedy przypadła.
0
Zimno teraz akurat nie jest. A zimne piwko na świeżym powietrzu można pić cały rok :P
1
U mnie taka pogoda by się przydała, ale żeby ten śnieg od razu nie topniał, mógłby chociaż tydzień, dwa wytrzymać.
9
Płakał nie będę :)
1
Bo takie są przepisy, jak jakiś samochód zatrzyma się, żeby przepuścić pieszego to nadjeżdżający pojazd z naprzeciwka ma obowiązek się zatrzymać.
1
Auta powoli jechały, jakby człowiek czekał to pewnie ten czerwony samochód by się już zatrzymał, a że to pies a nie pieszy to trudno :)
0
A ja zazdroszczę. Lubię śnieg, a raczej szans na niego nie ma, chociaż mam nadzieję, że się mylę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
"Odwaliło", znasz takie pojęcie?
0
W moich okolicach wszystkie osoby, które mają playa to narzekają na zasięg. Niby łapie zasięg wszystkich sieci, ale chyba tylko w teorii. Z kolei ci co posiadają plusa to mają zazwyczaj bardzo dobry zasięg.
1
Atom niby taki mały, ale jest obecnie najbardziej niszczycielską siłą na naszej planecie.
0
Może nic nie będzie. Jeden z drugim odpalą bomby atomowe i koniec :)
42
Ja tam się nie mogę doczekać :)
5
A ja nie, za dużo tych minicykli. Jakby chociaż kwalifikacje się nie liczyły to jeszcze jakoś by uszło, a tak to jest bez sensu.
3
Odpowiem jak większość ludzi odpowiada. Sprawdź sobie ekskluzywne tytuły na obie konsole i sam będziesz wiedział co wybrać :P