0

Sam korzystał to zna tę stronę :P

0

Kiedyś, kiedyś pewna dziewczyna zapytała mi się przez sms'a co bym powiedział jakby mi powiedziała, że się we mnie zakochała. Dodam, że tylko smsy pisaliśmy, nigdy się nie spotkaliśmy :D

1

Nowy klip od pani z lamą :P

0

Równie dobrze można napisać, że obejrzało się kompilacje jakiegoś przeciętniaka z polskiej ligii i napisać, że ten to był świetny zawodnik.

1

Nie, każdy kabel hdmi da taki sam efekt i nie ma czegoś takiego jak kabel hdmi 4k.

0

A napisałeś, że śledziłeś jego karierę czy wspomniałeś tylko o kompilacji? No właśnie.

2

Walnij dwusetkę, żebyś dostał weny twórczej :P

1

Odpaść nawet można by z jakimś polskim klubem byle by po walce, której w meczu z Romą zabrakło.

0

Nie tylko w piłce nożnej teoretycznie słabszy przeciwnik wygrywa:P a tak na marginesie, poradziłeś sobie z laptopem?:)

1

Wyczyść ciasteczka.

2

To włącz sobie Bayern :P

0

Żeby jakiś samobój wpadł :P

0

Niech uda przed komisją czy przed kim to tam się stara o rentę, że ma problemy psychiczne i ją dostatnie. Znam kilka takich osób, a jeden gościu nawet jednego dnia nie przepracował i powiedział kiedyś, że ludzie jeżdżą do roboty i mają mniej kasy od niego. A koleżanka straciła wzrok w jednym oku i renty dostać nie może, a jej brat właśnie udał, że ma z głową i kasę dostaje.

0

Użytkownik fcbarcafan19 napisał, że te nowsze auta firmowe (przynajmniej tak zrozumiałem) mają problemy przy ponad -15 stopniach, a teraz jest o wiele wyższa temperatura od wspomnianych -15 :)

0

Tylko, że teraz jest więcej stopni niż -15, Tobie pewnie chodziło poniżej tej temperatury.

0

To taki rozrabiaka jest :D

0

Jeśli mają problemy przy ponad -15 stopni Celsjusza to jak się zachowują teraz przy tych upałach?

0

Polecam.
A tak na poważnie The Walking Dead i ostatnio zacząłem oglądać mneij doceniany Fear The Walking Dead.

3

Kanalarzu? :D

0

Przedtem wstawiłem Wehikuł Czasu w wykonaniu Metallicii, a teraz Jozin z Bazin :D

0

To w przyszłym roku w finale Pucharu Króla musi strzelić im trzy gole :P

0

Proszę, mi co prawda znalazło inne kanały, ale może coś źle zrobiłem. http://satkurier.pl/news/129811/cyfrowy-polsat-usunal-das-erste-i-zdf-z-list-jak-przywrocic.html

0



Metallica - Wehikuł Czasu, cover

1

Moja pierwsza koszulka to Ronaldo z Interu :)

1

Zimne piwko albo setka cytrynówki :P

1

Nie, skończyłem z piciem :)

0

Chyba Viktoria Pilzno .

0

Albo zagrać rezerwowym składem i wygrać chociaż te 1:0 :)

1

Zrobione :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?