tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sam korzystał to zna tę stronę :P
0
Kiedyś, kiedyś pewna dziewczyna zapytała mi się przez sms'a co bym powiedział jakby mi powiedziała, że się we mnie zakochała. Dodam, że tylko smsy pisaliśmy, nigdy się nie spotkaliśmy :D
1
Nowy klip od pani z lamą :P
0
Równie dobrze można napisać, że obejrzało się kompilacje jakiegoś przeciętniaka z polskiej ligii i napisać, że ten to był świetny zawodnik.
1
Nie, każdy kabel hdmi da taki sam efekt i nie ma czegoś takiego jak kabel hdmi 4k.
0
A napisałeś, że śledziłeś jego karierę czy wspomniałeś tylko o kompilacji? No właśnie.
2
Walnij dwusetkę, żebyś dostał weny twórczej :P
1
Odpaść nawet można by z jakimś polskim klubem byle by po walce, której w meczu z Romą zabrakło.
0
Nie tylko w piłce nożnej teoretycznie słabszy przeciwnik wygrywa:P a tak na marginesie, poradziłeś sobie z laptopem?:)
1
Wyczyść ciasteczka.
2
To włącz sobie Bayern :P
0
Żeby jakiś samobój wpadł :P
0
Niech uda przed komisją czy przed kim to tam się stara o rentę, że ma problemy psychiczne i ją dostatnie. Znam kilka takich osób, a jeden gościu nawet jednego dnia nie przepracował i powiedział kiedyś, że ludzie jeżdżą do roboty i mają mniej kasy od niego. A koleżanka straciła wzrok w jednym oku i renty dostać nie może, a jej brat właśnie udał, że ma z głową i kasę dostaje.
0
Użytkownik fcbarcafan19 napisał, że te nowsze auta firmowe (przynajmniej tak zrozumiałem) mają problemy przy ponad -15 stopniach, a teraz jest o wiele wyższa temperatura od wspomnianych -15 :)
0
Tylko, że teraz jest więcej stopni niż -15, Tobie pewnie chodziło poniżej tej temperatury.
0
To taki rozrabiaka jest :D
0
Jeśli mają problemy przy ponad -15 stopni Celsjusza to jak się zachowują teraz przy tych upałach?
0
Polecam.
A tak na poważnie The Walking Dead i ostatnio zacząłem oglądać mneij doceniany Fear The Walking Dead.
3
Kanalarzu? :D
0
Przedtem wstawiłem Wehikuł Czasu w wykonaniu Metallicii, a teraz Jozin z Bazin :D
0
To w przyszłym roku w finale Pucharu Króla musi strzelić im trzy gole :P
0
Proszę, mi co prawda znalazło inne kanały, ale może coś źle zrobiłem. http://satkurier.pl/news/129811/cyfrowy-polsat-usunal-das-erste-i-zdf-z-list-jak-przywrocic.html
0
Cyfrowy Polsat
http://satkurier.pl/news/129811/cyfrowy-polsat-usunal-das-erste-i-zdf-z-list-jak-przywrocic.html
0
Metallica - Wehikuł Czasu, cover
1
Moja pierwsza koszulka to Ronaldo z Interu :)
1
Zimne piwko albo setka cytrynówki :P
1
Nie, skończyłem z piciem :)
0
Chyba Viktoria Pilzno .
0
Albo zagrać rezerwowym składem i wygrać chociaż te 1:0 :)
1
Zrobione :)