tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Już jestem, całe szczęście Danki nie ma :P
7
Nie, na żartach to ja się akurat znam, ale to co napisałeś jest głupie. Jakbyś mnie znał to byś wiedział, że do sztywniaków nie należę.
7
Z tego co napisałeś wynika, że Zidane jest wyższy a nie większy.
0
Za Karola to trzeba wypić, pozdrów go od Tadka :P
0
Mi najbliżej do Warty, ale będę pamiętał o koledze, jak ma na imię? :P
1
A już miałem się zdrzemnąć przed nocką :D
2
W sumie po prąd byłem w sklepie, kolejny dzień chlania :D
1
Postojowe mają niby płacić :P
36
Wygrałem życie! Kierownik dzwonił, że mam nie przyjeżdżać do pracy, bo prądu nie ma :P
0
To wincyj ode mnie
0
Janusz czy Pjoter masz na imię? :D
1
Znaczy wczoraj wieczorem to już walczyłem o następnego kaca, ale jakoś dziś nie mam :D
0
Ja miałem iść wczoraj na nockę, ale zadzwoniłem po urlop, bo że tak powiem nie najlepiej się czułem :D
0
Było o to niejedno :D
1
Ja wolę żołądki, wątróbki nie bardzo :D
0
Ja mam przez całe życie :P No oprócz komunii czy innego święta rodzinnego :D
0
Nie pamiętam kiedy ostatnio rosół jadłem, a w niedzielę to tym bardziej :D
2
Pytanie tylko po ilu meczach? :D
1
2000 plus, plus za każde uczące się dziecko ma być bodajże 300 plus :P
4
Szkoda tylko, że kobiety mają dostać tę emeryturę. Oboje rodziców powinno mieć taki przywilej :P
7
Wyleczy ta imprezka na koniec sezonu, a nie czekaj kurła, trzy mecze zostały to sam wyzdrowieje. Ech, kiedyś to były czasy, grało się nawet jak ustać na nogach się nie mogło :D
0
Golf jest fajny, gdybym miał tylko okazję spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu to bym nie odmówił :P
1
Tylko czteropak? Ja nie chcę wiedzieć ile wczoraj wychlałem, a jakoś chęci do pracy nie nabrałem :D
0
Neymar urodził się kilka lat za wcześnie i za wcześnie też chciał być liderem drużyny. Szkoda, że nie został.
1
To chociaż w weekend masz trochę wytchnienia :P A plany? Mi upały właśnie przeszkodziły w ich realizacji, miałem trochę roboty do zrobienia, ale na taki skwar to mi się nie chce :D
2
Czasami ktoś zwróci uwagę nie z pretensjami, ale z poczuciem humoru, a odebrane jest jakby się czepiał nie wiadomo czego :P
a więc :D
0
Znałem też dwóch Tadeuszów, którzy jakoś w czasach wojennych lub kilka lat po wojnie się urodzili i jak mogli to chlali równo. To nie może być przypadek, tylko niestety nie ma ich już na tym świecie. Jeden zmarł w tym roku, a drugi kilka lat temu. A razem chlali więcej niż młodzi :D
0
Nie wiem, wczoraj go widziałem jak gdzieś szedł.
4
Żadnego, wszystkimi gardzę :D
1
Modlitwy, alkoholu i kobietom nigdy nie odmawiam, a że piłem z dwoma kobietami to już ewidentnie musiałem :D