3

Już jestem, całe szczęście Danki nie ma :P

7

Nie, na żartach to ja się akurat znam, ale to co napisałeś jest głupie. Jakbyś mnie znał to byś wiedział, że do sztywniaków nie należę.

7

Z tego co napisałeś wynika, że Zidane jest wyższy a nie większy.

0

Za Karola to trzeba wypić, pozdrów go od Tadka :P

0

Mi najbliżej do Warty, ale będę pamiętał o koledze, jak ma na imię? :P

1

A już miałem się zdrzemnąć przed nocką :D

2

W sumie po prąd byłem w sklepie, kolejny dzień chlania :D

1

Postojowe mają niby płacić :P

36

Wygrałem życie! Kierownik dzwonił, że mam nie przyjeżdżać do pracy, bo prądu nie ma :P

0

To wincyj ode mnie

0

Janusz czy Pjoter masz na imię? :D

1

Znaczy wczoraj wieczorem to już walczyłem o następnego kaca, ale jakoś dziś nie mam :D

0

Ja miałem iść wczoraj na nockę, ale zadzwoniłem po urlop, bo że tak powiem nie najlepiej się czułem :D

0

Było o to niejedno :D

1

Ja wolę żołądki, wątróbki nie bardzo :D

0

Ja mam przez całe życie :P No oprócz komunii czy innego święta rodzinnego :D

0

Nie pamiętam kiedy ostatnio rosół jadłem, a w niedzielę to tym bardziej :D

2

Pytanie tylko po ilu meczach? :D

1

2000 plus, plus za każde uczące się dziecko ma być bodajże 300 plus :P

4

Szkoda tylko, że kobiety mają dostać tę emeryturę. Oboje rodziców powinno mieć taki przywilej :P

7

Wyleczy ta imprezka na koniec sezonu, a nie czekaj kurła, trzy mecze zostały to sam wyzdrowieje. Ech, kiedyś to były czasy, grało się nawet jak ustać na nogach się nie mogło :D

0

Golf jest fajny, gdybym miał tylko okazję spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu to bym nie odmówił :P

1

Tylko czteropak? Ja nie chcę wiedzieć ile wczoraj wychlałem, a jakoś chęci do pracy nie nabrałem :D

0

Neymar urodził się kilka lat za wcześnie i za wcześnie też chciał być liderem drużyny. Szkoda, że nie został.

1

To chociaż w weekend masz trochę wytchnienia :P A plany? Mi upały właśnie przeszkodziły w ich realizacji, miałem trochę roboty do zrobienia, ale na taki skwar to mi się nie chce :D

2

Czasami ktoś zwróci uwagę nie z pretensjami, ale z poczuciem humoru, a odebrane jest jakby się czepiał nie wiadomo czego :P
a więc :D

0

Znałem też dwóch Tadeuszów, którzy jakoś w czasach wojennych lub kilka lat po wojnie się urodzili i jak mogli to chlali równo. To nie może być przypadek, tylko niestety nie ma ich już na tym świecie. Jeden zmarł w tym roku, a drugi kilka lat temu. A razem chlali więcej niż młodzi :D

0

Nie wiem, wczoraj go widziałem jak gdzieś szedł.

4

Żadnego, wszystkimi gardzę :D

1

Modlitwy, alkoholu i kobietom nigdy nie odmawiam, a że piłem z dwoma kobietami to już ewidentnie musiałem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?