1

Ci "koledzy" zawsze byli we wszystkim lepsi, a jak dostałem taki dysk od "Beyblade" tylko, że większy, cięży i metalowy to stwierdzili, że nie wolno oszukiwać :D Z innymi to prawda, że można było robić obojętnie co i tak było super. Ok, jakaś tam nostalgia jest, ale teraz można robić co się chce, a nie o 19:00 jak w moim przypadku "koniec zabawy, kąpać się i spać", a obowiązki? Zależy jaką kto ma pracę, ale w czasie wolnym można sobie ulżyć, rower, spacer. Za dzieciaka chciałem zostać chirurgiem, teraz to głupie się wydaje. Pamiętam wiele sytuacji z dzieciństwa, np. jak chciałem coś zrobić dobrze, ale mi się nie udało i to zepsułem to od razu kara, teraz jak widzę, że dziecko chciało coś dobrego zrobić, ale mu się nie udało to nie krzyczę czy coś tylko staram się rozweselić, bo zazwyczaj ma smutną minkę :P. Dużo tu pisać, ale do czasów dzieciństwa nigdy bym nie wrócił, chociaż wtedy byłem zdrowy jak koń, a teraz sami lekarze nie wiedzą co mi dolega. :)

1

No tak, ale jak koledzy mieli figurki Goku albo jakieś inne zabawki, a ja nie to trochę przykro było, a jak już człowiek dostał piłkę to wytrzymała kilka dni.

7

A ja się cieszę, że jestem pełnoletni. Teraz mam pieniądze i na moje potrzeby mi wystarcza. A jak chodziłem do szkoły to nie miałem nic, bo rodziców nie było stać na kieszonkowe, nawet głupie 10 złotych to było za dużo. Nie chciałbym wracać do tamtych czasów.

2

Nie wiem, nie jadłem.

13

Teraz Chorwacji. Oby Ruskie i Francuskie nie wygrały :P

0

Cytował Grosickiego :P

4

Nie, Brazylia ma to wygrać.

2

No to się myliłem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Dobrze jakby tak się stało.

2

Odwrotnie skopiowałeś :P

0

Na razie jest czarno-biały :P

1

Ja weekend mam od wczoraj.

0

No kurde, jakby tak było zawsze to tych trypletów byłoby zapewne o kilka więcej.

2

Oni jeszcze by zabrali :P

4

Dobry sen, ja dziś po nocce spałem niecałe dwie godziny i spać nie mogę. Śniła mi się robota...

0

Zielińskiego albo Bednarka, ale już odpadli, z pozostałych w grze, Neymara.

0

Transfery z Sevilli przynoszą szczęście, dwa tryplety, które były zdobyte przez Barcę były w sezonach, w który ta kupiła gracza ze stolicy Andaluzji.

0

Ja miałem za 50 złotych przez pół roku i dodatkowo abonament na telefon, teraz będę płacił za całość około 110 złotych.

1

A o mistrza walczą prawie zawsze do ostatniej kolejki.

8

Nic.

0

A ja trójkę kilka razy zacząłem, a Arcanie kilka razy skończyłem.

0

Fajnie (wiadomo co)

0

Mi to się o wiele, wiele bardziej podobało od trójki.

0

Gothic 4 już był, teraz co najwyżej mogą trwać prace nad piątką.

1

"Życie ludzie jest najświętszą wartością", ale z drugiej strony czy nie porwano kogoś dla wspomnianego handlu organami? Ciężki temat do rozważania.

9

Dobrze, że masz świadomość tego, że się możesz mylić :P

4

Teraz powinni zrobić jakąś misję, w której trzeba będzie zabić jakąś grupkę gender :D

1

Byle nie Rosja i Francja.

1

Yyyyyyy... nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?