0

Lepiej tak jak jest niż mialby być upały. A lato jest i będzie trwać aż do drugiej połowy września.

7

1

Jest nas więcej! :)

11

No to urlop, czas, start!

1

To przy dobrych wiatrach z premią, na ogół jest gorzej, tutaj to trzeba tyłek kierownikom lizać, żeby w miarę porządne pieniądze zarabiać, stanowisko i staż pracy nie mają znaczenia tak naprawdę.

1

No i odniosłem się do wypowiedzi użytkownika @masq

1

A właśnie, że zarabiają, nawet z premią przy dobrych wiatrach wychodzi około 1700 złotych na rękę.

0

Jaki film polecacie z youtuba na wieczór w pracy, chyba, że są jakieś strony, na których będzie bez problemu na telefonie z androidem działać :D. Mogą być stare i nowe filmy :P Ostatni dzień przed urlopem, a jak będę miał taką robotę jak wczoraj i przedwczoraj to coś by się tam obejrzało :D

8

Ja mam kierowniczkę tylko po technikum, a ludzie po studniach pracują na produkcji...

0

A dziś nie ma...

0

Od jutra wracają upały...

1

HEHE to skrót od czego? :)

0

A idzie kupić coś dobrego za około 2000 złotych i przynajmniej 55 cali? Android niekonieczny, ale 4k byłoby miło :)

4

Bo najlepszy byłby taki lekki deszczyk wieczorem lub w nocy, a nie, że cały czas leje...

0

Ja mam na 15:00 a od czwartej już nie śpię :P

1

Ja nie widziałem i dobrze, bo wstawienie tutaj takich cytatów moim zdaniem jest bez sensu.

0

Kamasutra :P

2

Byle do środy i urlop.

2

Polska jest jedną z najlepszych ekip w skokach narciarskich, żużlu, siatkówce.

1

Następnym razem nie kibicuj Polsce :P

0

A po co mam się denerwować? Murzyny wygrają, lepiej zająć się czymś przyjemnym.

0

Brak słów... wyłączam to, szkoda nerwów...

0

;(

0

Mam nadzieję, że tego trofeum nie zdobędzie (przynajmiej w tym sezonie, bo jakby grał przeciwko Niemcom czy Ruskim to byłbym za trójkolorowymi)

1

Srebrny.

0

Blisko doszłem, daleko doszedłem?

8

Spokojnie, mecz trwa 120 minut...

0

Kurła

0

Prowadzi własny sklep :P

0

Bo ja Francji jako naród nie lubię, a Chorwacja jest mi obojętna, więc kibicuję dziś Chorwatom!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?