tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepiej tak jak jest niż mialby być upały. A lato jest i będzie trwać aż do drugiej połowy września.
7
Gothic :P
https://jbzdy.pl/obr/778939/niemcy
1
Jest nas więcej! :)
11
No to urlop, czas, start!
1
To przy dobrych wiatrach z premią, na ogół jest gorzej, tutaj to trzeba tyłek kierownikom lizać, żeby w miarę porządne pieniądze zarabiać, stanowisko i staż pracy nie mają znaczenia tak naprawdę.
1
No i odniosłem się do wypowiedzi użytkownika @masq
1
A właśnie, że zarabiają, nawet z premią przy dobrych wiatrach wychodzi około 1700 złotych na rękę.
0
Jaki film polecacie z youtuba na wieczór w pracy, chyba, że są jakieś strony, na których będzie bez problemu na telefonie z androidem działać :D. Mogą być stare i nowe filmy :P Ostatni dzień przed urlopem, a jak będę miał taką robotę jak wczoraj i przedwczoraj to coś by się tam obejrzało :D
8
Ja mam kierowniczkę tylko po technikum, a ludzie po studniach pracują na produkcji...
0
A dziś nie ma...
0
Od jutra wracają upały...
1
HEHE to skrót od czego? :)
0
A idzie kupić coś dobrego za około 2000 złotych i przynajmniej 55 cali? Android niekonieczny, ale 4k byłoby miło :)
4
Bo najlepszy byłby taki lekki deszczyk wieczorem lub w nocy, a nie, że cały czas leje...
0
Ja mam na 15:00 a od czwartej już nie śpię :P
1
Ja nie widziałem i dobrze, bo wstawienie tutaj takich cytatów moim zdaniem jest bez sensu.
0
Kamasutra :P
2
Byle do środy i urlop.
2
Polska jest jedną z najlepszych ekip w skokach narciarskich, żużlu, siatkówce.
1
Następnym razem nie kibicuj Polsce :P
0
A po co mam się denerwować? Murzyny wygrają, lepiej zająć się czymś przyjemnym.
0
Brak słów... wyłączam to, szkoda nerwów...
0
;(
0
Mam nadzieję, że tego trofeum nie zdobędzie (przynajmiej w tym sezonie, bo jakby grał przeciwko Niemcom czy Ruskim to byłbym za trójkolorowymi)
1
Srebrny.
0
Blisko doszłem, daleko doszedłem?
8
Spokojnie, mecz trwa 120 minut...
0
Kurła
0
Prowadzi własny sklep :P
0
Bo ja Francji jako naród nie lubię, a Chorwacja jest mi obojętna, więc kibicuję dziś Chorwatom!