8

Spokojnie, mecz trwa 120 minut...

0

Kurła

0

Prowadzi własny sklep :P

0

Bo ja Francji jako naród nie lubię, a Chorwacja jest mi obojętna, więc kibicuję dziś Chorwatom!

0

Chorwacja.
Kawa czy herbata?

25

Urzekła mnie twoja historia.

8

Nigdy świnią nie była, ale za to Legia Warszawa starą (...)jest :P

1

Odniosłem się do dwóch pierwszych zdań :P

1

Jak mi zapłacą godziwe pieniądze to mogę pokibicować :P

0

Superpuchar Polski dziś jest. Do boju Areczka!

2

I jeszcze jutro Chorwacja i weekend udany.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie :) tzn, ja nie korzystam, nie wiem jak inni :P

3

Masz slaby gust co do piwa chyba, że innego w sklepie nie było :P

1

A potem czerniaki czy jakieś inne choróbska.

0

Teraz będą pokazywać przystojnych mężczyzn i brzydkie kobiety :P

2

Dlatego ja na telefonie zawsze używam wersji dla komputerów ;)

8

Kolega z Podlasia? :P

15

To nic, Francuzów można kupować :P

0

Może jeszcze Brożek, Suarez byłby idealnym zmiennikiem :)

0

I Verratti'ego :P

0

Żyjesz z nią w dobrych stosunkach?

0

Płukanie zatok, ja stosowałem preparat o nazwie FixSin

3

Już za 4 lata Polska będzie wracać z Mistrzostw Świata! (O ile oczywiście się zakwalifikuje :D)

0

Podaj obojętnie jaki, np. początek taki jak ty masz, a potem 123456 :D

0

A ja Tadzia "zawodowca" Norka

2

Idealny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Te dwie (powinny być trzy) kropki mówią same za siebie :P

0

Są tu (jeszcze) gracze fify 17 chętni na meczyk na komputerze? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?