0

Nazwałbym, ale dostałbym bana za rasizm, nietolerancję i Tracz wie co jeszcze :P

0

Co do Twojego komentarza, fajny avatar :P

0

Przeczytaj pytanie jeszcze raz: "Jaki jest wasz ulubiony piłkarz nie mający nic wspólnego z Barcą?"

0

Mam nadzieję, że ktoś inny zdobędzie to "wyróżnienie" nawet może być ktoś taki, którego nicku nie znam :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

A ja kilka minut po 14 narobiłem lekkich szkód na stanowisku pracy, jutro pewnie rozmowa z kierowniczką mnie czeka, bo niedawno jeden kolega zrobił dokładnie to samo :D

0

Wróciłeś po roku i prawdopodobnie będziesz miał około tygodnia, dwóch przerwy :P

2

Tak samo jak inni wielcy nie sięgnęli po Puchar Mistrzostw Świata.

5

Dziwnie piszesz "złodziej" :D

0

Na yt jest


Już po transmisji :D

0

Też, ale istnieje również kilka podobnych :P

13

Przychodzi murzyn do pracy w kopalni i tyle go widzieli :P

1

Nie cała, ale znam podobne piosenki o pewnej drużynie ze stolicy, które można non stop śpiewać.

1

Toż to tylko gra jest, uśmierciłem Ciri w Wiedźminie to i można to przeboleć :P

2

Wbrew powszechnej opinii Contratiempo mi się nie podobało, ale jak to mówią, nie wszystko każdemu się podoba, czy jakoś tak.

0

Chyba, że tak :)

0

Ale skąd gra ma wiedzieć jak potoczył się jego rozwój? Czy chodziłem na treningi, bo dzięki nim szybciej się rozwijał itp?

0

Pytanie odnoście kariery Alexa Huntera. Jak będzie wyglądała jego kariera jeśli w Fifie 17 grałem tę karierę, 18 nie kupiłem i nawet nie piraciłem, a 19 bym sobie kupił i chciałbym grać karierę Hunterem? :P

0

Wiedźmin, Outcast: Opętanie

5

Za niecałe pół godziny weekend, ale trzeba będzie iść spać, więc różnie może być z tą długością weekendu może być :)

1

"Bedzie", "jesli", "jakies", "ozywczy", "duzo", "patrzac", "skacza", "gardel", "czlowiek". Mi te słowa są obce.

1

A piątek to weekend, więc nie ma co zamulać i walnąć browarka :P

4

Każdy dzień jest dobry na browarka, dwa ewentualnie piętnaście :P

0

Ja zasnę za jakieś trzy godziny ;)

2

W piątek rano początek weekendu ;)

1

Yyyy ja nie wierzę sam
Dusza ma stanęła jak u piekieł bram
Co robić mam gdy jestem sam
A kasy brak.

0

W kwalifikacjach do tegorocznego mundialu.

6

Akurat o piłce to ja najmniej się wypowiadam. Żeby ta Twoja historia była jakaś spektakularna albo chociaż ciekawa, takie codzienne sprawy chyba lepiej zachować dla siebie i nie zaśmiecać forum. Równie dobrze ktoś może napisać, że był na dwójeczce, ale dzień wcześniej zjadł bardo ostrego kebaba czy pizze i za drugim razem bardziej piekło niż za pierwszym, kogo by to interesowało?

9

Acha

0

Ja mam na 23, a wstałem o 12, z tym, że jedna nocka już za mną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?