tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nazwałbym, ale dostałbym bana za rasizm, nietolerancję i Tracz wie co jeszcze :P
0
Co do Twojego komentarza, fajny avatar :P
0
Przeczytaj pytanie jeszcze raz: "Jaki jest wasz ulubiony piłkarz nie mający nic wspólnego z Barcą?"
0
Mam nadzieję, że ktoś inny zdobędzie to "wyróżnienie" nawet może być ktoś taki, którego nicku nie znam :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
A ja kilka minut po 14 narobiłem lekkich szkód na stanowisku pracy, jutro pewnie rozmowa z kierowniczką mnie czeka, bo niedawno jeden kolega zrobił dokładnie to samo :D
0
Wróciłeś po roku i prawdopodobnie będziesz miał około tygodnia, dwóch przerwy :P
2
Tak samo jak inni wielcy nie sięgnęli po Puchar Mistrzostw Świata.
5
Dziwnie piszesz "złodziej" :D
0
Na yt jest
Już po transmisji :D
0
Też, ale istnieje również kilka podobnych :P
13
Przychodzi murzyn do pracy w kopalni i tyle go widzieli :P
1
Nie cała, ale znam podobne piosenki o pewnej drużynie ze stolicy, które można non stop śpiewać.
1
Toż to tylko gra jest, uśmierciłem Ciri w Wiedźminie to i można to przeboleć :P
2
Wbrew powszechnej opinii Contratiempo mi się nie podobało, ale jak to mówią, nie wszystko każdemu się podoba, czy jakoś tak.
0
Chyba, że tak :)
0
Ale skąd gra ma wiedzieć jak potoczył się jego rozwój? Czy chodziłem na treningi, bo dzięki nim szybciej się rozwijał itp?
0
Pytanie odnoście kariery Alexa Huntera. Jak będzie wyglądała jego kariera jeśli w Fifie 17 grałem tę karierę, 18 nie kupiłem i nawet nie piraciłem, a 19 bym sobie kupił i chciałbym grać karierę Hunterem? :P
0
Wiedźmin, Outcast: Opętanie
5
Za niecałe pół godziny weekend, ale trzeba będzie iść spać, więc różnie może być z tą długością weekendu może być :)
1
"Bedzie", "jesli", "jakies", "ozywczy", "duzo", "patrzac", "skacza", "gardel", "czlowiek". Mi te słowa są obce.
1
A piątek to weekend, więc nie ma co zamulać i walnąć browarka :P
4
Każdy dzień jest dobry na browarka, dwa ewentualnie piętnaście :P
0
Ja zasnę za jakieś trzy godziny ;)
2
W piątek rano początek weekendu ;)
1
Yyyy ja nie wierzę sam
Dusza ma stanęła jak u piekieł bram
Co robić mam gdy jestem sam
A kasy brak.
0
W kwalifikacjach do tegorocznego mundialu.
6
Akurat o piłce to ja najmniej się wypowiadam. Żeby ta Twoja historia była jakaś spektakularna albo chociaż ciekawa, takie codzienne sprawy chyba lepiej zachować dla siebie i nie zaśmiecać forum. Równie dobrze ktoś może napisać, że był na dwójeczce, ale dzień wcześniej zjadł bardo ostrego kebaba czy pizze i za drugim razem bardziej piekło niż za pierwszym, kogo by to interesowało?
9
Acha
0
Ja mam na 23, a wstałem o 12, z tym, że jedna nocka już za mną.