0

Z kolei ja nie znam grupy Bathory :)

0

Sabaton na Woodstocku w 2012 roku.

1

Prąd wyłączą i nie będziesz wcale oglądać :P

2

Aż tak z nim źle chyba nie jest, żeby nieboszczyka pobić :P

0

E, to muszę się oduczyć i nauczyć jeszcze raz :P

14

Hat-trick Suareza

0

CD projekt Red tworzy już kolejne arcydzieło, ciekawe czy wyjdzie im ta gra lepiej niż wspomniany Wiedźmin 3i RDR 2.

0

Ja widziałem PS4 Pro wraz z RDR 2 za 1930.

12

Wszystko oprócz pada :P

0

Gladiator. Jestem Tadzikus Norkimus Kanalizmus, brygadzista kanałów wolskich, kierownik wodociągów, generał mediów polskich, lojalny sługa prawdziwego szefa, Jana Marszałka. Wierny ojciec i mąż, ostoja rodziny.

0

Ale nie tak bardzo jak ja, bo ja biere najbardziej ze wszystkich :)

0

Z tych filmów w kinie widziałem tylko Katyń i Kler. Pierwsze trzy miejsca na płycie bądź kasecie. Reszty wcale nie oglądałem ;)

1

Odjąć zero minut, nie milionów ;)

3

Taśmę klejącą żeby usta zakleić ;)

2

I tak bym się nawalił, bo drugie zmiany mam wtedy.

0

W Kiepskich też :P

11

Ciężko powiedzieć, obie mi się podobają :)

2

Wygrała ta osoba, która miała wygrać? :P

4

Ty lepiej powiedz kiedy startują nowe przygody z twoim najlepszym kumplem Michaelem :P

0

Ja może wyjdę z domu, ale pójdę prosto do sklepu, bo do 17 otwarte :P

2

Nie.

1

Mi na szczęście strona mobilna się nie pojawia. Spróbuj może usunąć ciasteczka.

2

Do tej pory było gorąco, teraz zrobi się znacznie przyjemniej.

0

o 23:00 dopiero :P

2

Jakbyś nie przeczytał poprzednich odpowiedzi to i eleven, i Canal+ będą transmitować ten mecz :)

0

Ja mam ochotę, ale nawet tej fify nie kupiłem :P

15

Skoro nie widzisz sensu tam iść to nawet z domu nie wychodź :)

1

To dużą tę butelkę od syropu musiałby wziąć ;)

6

To długo bytuje na tym świecie ;)

33

Do homoseksualistów nic nie mam... nawet szacunku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?