tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U mnie do południa jest jeden sklep otwarty, a popołudniu inny.
6
Janusz o poranku
https://kwejk.pl/obrazek/3274917/janusz-o-poranku.html
0
Kto ci broni?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Ja się przyznaję, jestem homofobem i nie widzę nic w tym złego :P
0
Mi to bez różnicy czy z rodzynkami czy bez, sernik to sernik :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pytanko na temat polecania zapłaty w Cyfrowym Polsacie. Jeśli usługa została aktywowana dnia 04.10.2018 to muszę kasę jeszcze w tym miesiącu wysłać czy już bank sam się rozliczy od tego miesiąca? Płatność mam do 20.10. Faktura już niby jest. Ktoś coś wie z tego portalu na ten temat? :P
0
Jaskra jako blondyna nie wyobrażam sobie :P
0
No to będziemy mieć czarną Fringillę :P
0
Obsada Wiedźmina
https://kwejk.pl/obrazek/3273445/znamy-obsade-wiedzmina-ostateczna-wersja.html
1
Myślę, że zarobki Marka Zuckerberga w zupełności by mi starczyły, ale to tak wczasy raz na rok, a reszta roku trochę lepiej niż przeciętny Kowalski :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Peszko :P
Muzyka z Benny Hilla by się przydała :D
1
On wie lepiej co zrobił :P
1
I co z tym dzieckiem będziesz robił?
0
Taktyczny
0
Graj w coś przez internet, po pewnym czasie sam się wyłączy :P
0
Zatrzymała się już?
0
A mi wcale reklamy nie wyskakują, a adblocka mam wyłączonego na tej stronie, bo komentarzy nie można dodawać gdy jest on włączony, a na telefonie korzystam z wersji dla komputerów i też nie mam reklam :P
0
Ja jak korzystam z telefonu to tylko z wersji dla komputerów, wersje mobilne zawsze mnie odpychały.
0
W tygodniu się pracuje :P
0
Tak, tylko, że to jest jedyna okazja, żeby w kinie go obejrzeć, bo kierowcy już nie będę miał, bo wątpię, żeby drugi raz na to jechał, chyba, że poczekam około roku jak już w internecie będzie dostępny, o ile polityka o prawach autorskich pozwoli :P
0
Mam propozycję, żeby pojechać na "Kler", ale koliduje to z meczem :P
3
O Stochu to ja już na początku roku pisałem jako o sportowcu roku to mnie co poniektórzy wyśmiali, bo Robert czasami na mundialu mógł dojść do ćwierćfinału...
0
Mróz? Gdzie on jest? Chętnie się tam wybiorę. Sam na nockę jechałem w spodenkach za kolana, bo zwyczajnie ciepło jest.
0
Za niedługo kładą się spać.
0
Jeszcze jedna noc.
1
Mi pad od ps4 zupełnie w dłoniach nie leży :)
0
Tak.