0

Pytanie do fanów Dragon Ball. Warto oglądać Db Heroes? Jakieś opinie, byle bez spojlerów :D

0

Doniu.

1

Fajnie.

0

Dla fanów Ich Troje, koncert na żywo

2

Cytując klasyka: " no nie, no po prostu no nie. Boże czy Ty to widzisz?"

1

Na żądanie to już limit wykorzystałem ;)

0

Ma się przejąć z tego powodu?

1

Ja nie grałem, bo nie mam ps4, ale jakbym miał to bym grał, ani jednej negatywnej opinii nie wiedziałem.

3

Nowy zegar wprowadzili? :P

0

Wolnego to już się nabrałem tyle, że nie wiem nawet czy by mi dali :)

0

No właśnie, słońce od rana świeci, na drugiej zmianie znowu nie będzie czym oddychać.

0

No właśnie, ja w robocie na telefonie oglądałem i się zastanawiałem co to jest ;)

0

Akurat gra Żebrowskiego mi się podobała w tym serialu :P

A tu jeszcze jeden Wiedźmak
https://i.wpimg.pl/623x415/e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/3c2d56b3e37a0a35b89d3d0021577ea076c0db71.jpg

0

Nie bardzo :)

2

A ja swojej pracy nie lubię, ale przynajmniej coś z niej mam.

1

Ja, jak pewnie wiele innych osób.

0

Do czego ten laptop ma w zasadzie służyć?

1

Mój brat teraz pyka i mu wszystko śmiga :P

1

Ciekawostka, gdy Mascherano strzelał gola w danym to Barcelona zawsze wygrywała.

1

"Jak urodzi mi się syn, nazwę go Geralt." Jest to cytat NPC-ów po uwolnieniu wiosek zajętych przez bandytów lub potwory (te ze pytajnikami na mini-mapce)

0

Niektórzy w tym wieku nawet ojcami nie są :P

0

Białe na blond może przefarbować, ale to już za darmo powinna to zrobić :P

0

The Walking Dead i Fear The Walking Dead :)

3

Codziennie ktoś narzeka na reklamy, a ja mam może jedną raz na ruski rok.

10

Może dokładkę?

0

Bez czytania dowcipu dałem Ci zielonego :P

7

Ja zdecydowanie wolę nocki niż pierwszą zmianę.

0

Iść do domu i płakać :P
Edit, przerabiałem to :P

0

Budki z kebabem i bary z browarem :P

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?