tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie znam cen, ale któraś z części Wiedźmina
14
I to jest pogoda, lepiej się trochę grubiej ubrać niż męczyć się w samych gaciach :)
0
Ja z kolei zawsze powtarzam, że lepiej jest się trochę grubiej ubrać niż latać w samych gaciach i tak się męczyć, a 20 stopni to jest takie akurat, nawet trochę mniej mogłoby być :) zimą czasami na krótki rękaw na dwór wychodzę.
0
Twoją to bym wysłał po lody dla ochłody ;D
2
Kiedyś się słuchało RMF FM, ale przyszedł nowy dyrektorek i stwierdził, że muzyka rozprasza i może dojść do wypadku. Napisałbym co sądzę na jego temat, ale jestem po banie :D
0
Ja się jej boję.
4
Kogo? :P
15
Tak gorąco, że nawet po piwo nie chcę mi się iść
0
To chodzisz do pracy a nie do roboty :D
0
W robocie się nie siedzi :)
8
Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem tu reklamę ;)
0
Nie powiem, że dziś jest sobota, bo to nieprawda.
2
Malcom*
0
Real Madryt, a co! :P
1
Ja też lubię, ale ze względów zdrowotnych nie jadam :P
0
A co, może chciałbyś być prześladowany we własnym kraju?
0
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Komentarz usunięty
2
Do widzenia.
2
w Lublinie
0
Panie kolego, o tej godzinie to już dawno na nogach się powinno być :P
0
Obejrzałem dziś ten film, stanowczo go odradzam.
0
Niestety chodzi, za cholerę nie mogę jej znaleźć.
3
*kres somsiada :P
0
Ja jestem abonentem CP i myślę, że więcej zapłacę :P
80
Przecież to żart był.
0
Ja na wakacjach np. chcę odpocząć, a nie się męczyć przez te kilka dni, ale co kto woli :P
0
Ja nawet na plaży staram się unikać słońca jak mogę :P