0

Nie znam cen, ale któraś z części Wiedźmina

14

I to jest pogoda, lepiej się trochę grubiej ubrać niż męczyć się w samych gaciach :)

0

Ja z kolei zawsze powtarzam, że lepiej jest się trochę grubiej ubrać niż latać w samych gaciach i tak się męczyć, a 20 stopni to jest takie akurat, nawet trochę mniej mogłoby być :) zimą czasami na krótki rękaw na dwór wychodzę.

0

Twoją to bym wysłał po lody dla ochłody ;D

2

Kiedyś się słuchało RMF FM, ale przyszedł nowy dyrektorek i stwierdził, że muzyka rozprasza i może dojść do wypadku. Napisałbym co sądzę na jego temat, ale jestem po banie :D

0

Ja się jej boję.

4

Kogo? :P

15

Tak gorąco, że nawet po piwo nie chcę mi się iść

0

To chodzisz do pracy a nie do roboty :D

0

W robocie się nie siedzi :)

8

Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem tu reklamę ;)

0

Nie powiem, że dziś jest sobota, bo to nieprawda.

2

Malcom*

0

Real Madryt, a co! :P

1

Ja też lubię, ale ze względów zdrowotnych nie jadam :P

0

A co, może chciałbyś być prześladowany we własnym kraju?

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

Komentarz usunięty

2

Do widzenia.

2

w Lublinie

0

Panie kolego, o tej godzinie to już dawno na nogach się powinno być :P

0

Obejrzałem dziś ten film, stanowczo go odradzam.

0

Niestety chodzi, za cholerę nie mogę jej znaleźć.

3

*kres somsiada :P

0

Ja jestem abonentem CP i myślę, że więcej zapłacę :P

80

Przecież to żart był.

0

Ja na wakacjach np. chcę odpocząć, a nie się męczyć przez te kilka dni, ale co kto woli :P

0

Ja nawet na plaży staram się unikać słońca jak mogę :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?