tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja właśnie położyłem się spać, a więc dobranoc ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Włączyłem sobie Wiedźmina 3 po bardzo długim czasie, a tu koń wybrał się do Passiflory :P I nie jest podpisany jako "Płotka" tylko "koń" i jeszcze jak podchodzę do niego to mnie atakuje :D
https://zapodaj.net/1684351b57406.png.html
39
E, to ja żyję chyba w średniowieczu :P
0
Ale repertuar niezbyt ciekawy.
1
Spodek odleciał!
Hymn Polski!
3
Jesteśmy Mistrzami!
0
W lutym to w Polsce masz gwarancję pogody ;)
2
A ja jako wieloletni pracownik fabryki produkującej panele podłogowe (nie mylić z awatarem i nickiem) polecam kupować je w marketach, są tańsze i ładniejsze :P
1
Mój cały komputer kilka lat temu był tańszy niż ta karta, a więc jeśli dobierzesz odpowiedni procesor i pamięć RAM to wszystko bez problemu powinno działać i to przez kilka najbliższych lat.
0
Inea, czasami zawodzi, ale ogólnie jest bardzo dobrze :P
0
Chyba i coś tak mi nie pykło, bo byłem pewny, że są o 15:30, ale na żadnym kanale nie ma transmisji :D
Jednak są, ale to po internetach trzeba szukać, dla zainteresowanych
0
Ja chcę, ale nie mam ani fify 19, ani xboxa one :P
0
Skoki za chwilę...
0
Teraz jest przyjemnie, całe szczęście, że upały są za nami :)
0
Jeden z lepszych weekendów w Pucharze Świata, szkoda.
1
Messi 90+4
1
Tylko, że ja miałem robiony rezonans głowy. Badanie robili w jednym szpitalu, zdjęcia wysłali do innego, tam zinterpretowali i wyniki wysłali tam gdzie miałem rezonans robiony i tak uja z tego wiedzą co wyszło, a łeb jak bolał tak boli i nie wiadomo od czego :P a przez ten pobyt w szpitalu obejrzałem sobie show w wykonaniu Kamila Stocha na Igrzyskach olimpijskich w Pjongczang :P
1
Pochlejesz, pojesz, potańczysz i jeśli prezentu parze młodej nie kupujesz to masz imprezkę za darmo :D
0
Ja za wynikami rezonansu czekałem 5 dni :)
0
Gdybym lubił to pewnie bym się napił, ale nienawidzę tego napoju ;)
0
Ja cały czas korzystam z wersji dla komputerów na telefonie, według mnie jest o wiele lepiej niż na mobilnej.
1
A o 23:00 koniec roboty ;)
0
Nie widziałem jeszcze lodówki, w której wieje :)
2
Ja na telefonie tylko i wyłącznie korzystam z wersji dla komputerów. Dla mnie jest o wiele lepsza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
The Walking Dead, Fear The Walking Dead, Kiss Me First
0
Trener też do końca nie wie, może chciałby żeby zagrał cały mecz, ale (tfu!) kontuzja i cały misterny plan idzie się je... gonić :P
1
Posta zasada, nie obstawiać :)
0
Za nieprzepisowy kombinezon, jak zwykle zresztą bywa w tej dyscyplinie sportowej :P