0

Ja właśnie położyłem się spać, a więc dobranoc ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Włączyłem sobie Wiedźmina 3 po bardzo długim czasie, a tu koń wybrał się do Passiflory :P I nie jest podpisany jako "Płotka" tylko "koń" i jeszcze jak podchodzę do niego to mnie atakuje :D
https://zapodaj.net/1684351b57406.png.html

39

E, to ja żyję chyba w średniowieczu :P

0

Ale repertuar niezbyt ciekawy.

1

Spodek odleciał!
Hymn Polski!

3

Jesteśmy Mistrzami!

0

W lutym to w Polsce masz gwarancję pogody ;)

2

A ja jako wieloletni pracownik fabryki produkującej panele podłogowe (nie mylić z awatarem i nickiem) polecam kupować je w marketach, są tańsze i ładniejsze :P

1

Mój cały komputer kilka lat temu był tańszy niż ta karta, a więc jeśli dobierzesz odpowiedni procesor i pamięć RAM to wszystko bez problemu powinno działać i to przez kilka najbliższych lat.

0

Inea, czasami zawodzi, ale ogólnie jest bardzo dobrze :P

0

Chyba i coś tak mi nie pykło, bo byłem pewny, że są o 15:30, ale na żadnym kanale nie ma transmisji :D
Jednak są, ale to po internetach trzeba szukać, dla zainteresowanych

0

Ja chcę, ale nie mam ani fify 19, ani xboxa one :P

0

Skoki za chwilę...

0

Teraz jest przyjemnie, całe szczęście, że upały są za nami :)

0

Jeden z lepszych weekendów w Pucharze Świata, szkoda.

1

Messi 90+4

1

Tylko, że ja miałem robiony rezonans głowy. Badanie robili w jednym szpitalu, zdjęcia wysłali do innego, tam zinterpretowali i wyniki wysłali tam gdzie miałem rezonans robiony i tak uja z tego wiedzą co wyszło, a łeb jak bolał tak boli i nie wiadomo od czego :P a przez ten pobyt w szpitalu obejrzałem sobie show w wykonaniu Kamila Stocha na Igrzyskach olimpijskich w Pjongczang :P

1

Pochlejesz, pojesz, potańczysz i jeśli prezentu parze młodej nie kupujesz to masz imprezkę za darmo :D

0

Ja za wynikami rezonansu czekałem 5 dni :)

0

Gdybym lubił to pewnie bym się napił, ale nienawidzę tego napoju ;)

0

Ja cały czas korzystam z wersji dla komputerów na telefonie, według mnie jest o wiele lepiej niż na mobilnej.

1

A o 23:00 koniec roboty ;)

0

Nie widziałem jeszcze lodówki, w której wieje :)

2

Ja na telefonie tylko i wyłącznie korzystam z wersji dla komputerów. Dla mnie jest o wiele lepsza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

The Walking Dead, Fear The Walking Dead, Kiss Me First

0

Trener też do końca nie wie, może chciałby żeby zagrał cały mecz, ale (tfu!) kontuzja i cały misterny plan idzie się je... gonić :P

1

Posta zasada, nie obstawiać :)

0

Za nieprzepisowy kombinezon, jak zwykle zresztą bywa w tej dyscyplinie sportowej :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?