tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ideolo :P
0
Ja samego Wiedźmina 3 przeszedłem około 10 razy, nie licząc dwóch pierwszych części.
2
Skoro nie grałeś to nie możesz powiedzieć, która z gier lepsza. Mi osobiście Wiedźmin póki co najbardziej ze wszystkich ogranych przeze mnie gier najbardziej się podobał. Za to nienawidzę CS'a czy innego fortnite.
0
Wydaję mi się, że będziesz pierwszy ;)
0
A Niemcy może zasługują?
1
Cała gra :P
1
Ja śnieg to tylko w telewizji widziałem, wczoraj przy skokach narciarskich :P
0
Ja mam 13 na godzinę i niecałe dwa tysiące wychodzą, nawet z premią :)
0
A może ona siebie sama utrzymuje i nie potrzebuje sponsora? Nie wszystkim dziewczynom się podoba jak ktoś za nie płaci, itp. itd.
7
Że to niepotrzebny spam...
2
Gothic 2.
0
Moralniaka? Można mieć o wiele dłużej...
0
A ja cię zgłosiłem za prowokacje...
1
To oglądaj na Eurosporcie :P
0
Bo to 126 miał w momencie jak ruszał z belki, w czasie jak dojechał do progu wiatr mógł się zmienić.
1
W sumie piłka nożna też, bo wygrywa ten któremu piłka lepiej się odbije :P
1
Widok jak na kineskopowych telewizorach :)
0
Jak pracujesz w klimatyzowanym pomieszczeniu to pewnie tak, ale zauważ też, że gdy są upały, to jest też bardzo sucho, co przekłada się na ceny żywności...
1
A ja lata, dziękuję Bogu, że upały się skończyły, umrzeć w tym roku szło, a każde kolejne lato ma być coraz cieplejsze...
1
Ciekawe co ten przygłup, który rzucił tym bananem sobie wtedy pomyślał :)
0
Dotychczas w najgorszych :)
0
I Alba.
0
Ja ;)
4
Pierwsza litera angielskiego alfabetu
Kabaret, Milionerzy
1
Ok, trochę wczorajszy jestem, ja bym swojemu bratu za takie coś dał po mordzie, ale pewnie i tak by mi nie ulżyło.
1
Gladiatus.
0
Nie chcę być niemiły, ale skoro jest byłą żoną to cię nie zdradziła.
0
Pozdrowienia od Emhyra var Emreisa :)
0
Triss, Wiedźmy z Krzywuchowych Bagie... Moczarów. Imprezka :P
https://kwejk.pl/obrazek/3293711/zawsze-sie-tak-konczy.html
1
The Walking Dead.