2

Ideolo :P

0

Ja samego Wiedźmina 3 przeszedłem około 10 razy, nie licząc dwóch pierwszych części.

2

Skoro nie grałeś to nie możesz powiedzieć, która z gier lepsza. Mi osobiście Wiedźmin póki co najbardziej ze wszystkich ogranych przeze mnie gier najbardziej się podobał. Za to nienawidzę CS'a czy innego fortnite.

0

Wydaję mi się, że będziesz pierwszy ;)

0

A Niemcy może zasługują?

1

Cała gra :P

1

Ja śnieg to tylko w telewizji widziałem, wczoraj przy skokach narciarskich :P

0

Ja mam 13 na godzinę i niecałe dwa tysiące wychodzą, nawet z premią :)

0

A może ona siebie sama utrzymuje i nie potrzebuje sponsora? Nie wszystkim dziewczynom się podoba jak ktoś za nie płaci, itp. itd.

7

Że to niepotrzebny spam...

2

Gothic 2.

0

Moralniaka? Można mieć o wiele dłużej...

0

A ja cię zgłosiłem za prowokacje...

1

To oglądaj na Eurosporcie :P

0

Bo to 126 miał w momencie jak ruszał z belki, w czasie jak dojechał do progu wiatr mógł się zmienić.

1

W sumie piłka nożna też, bo wygrywa ten któremu piłka lepiej się odbije :P

1

Widok jak na kineskopowych telewizorach :)

0

Jak pracujesz w klimatyzowanym pomieszczeniu to pewnie tak, ale zauważ też, że gdy są upały, to jest też bardzo sucho, co przekłada się na ceny żywności...

1

A ja lata, dziękuję Bogu, że upały się skończyły, umrzeć w tym roku szło, a każde kolejne lato ma być coraz cieplejsze...

1

Ciekawe co ten przygłup, który rzucił tym bananem sobie wtedy pomyślał :)

0

Dotychczas w najgorszych :)

0

I Alba.

0

Ja ;)

4

Pierwsza litera angielskiego alfabetu
Kabaret, Milionerzy

1

Ok, trochę wczorajszy jestem, ja bym swojemu bratu za takie coś dał po mordzie, ale pewnie i tak by mi nie ulżyło.

1

Gladiatus.

0

Nie chcę być niemiły, ale skoro jest byłą żoną to cię nie zdradziła.

0

Pozdrowienia od Emhyra var Emreisa :)

0

Triss, Wiedźmy z Krzywuchowych Bagie... Moczarów. Imprezka :P
https://kwejk.pl/obrazek/3293711/zawsze-sie-tak-konczy.html

1

The Walking Dead.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?