0

Japończyk się nie liczy, on póki co skacze w innej lidze :P

0

O jasny gwint!

0

Nigdy w życiu nie powiedziałem, że mam dosyć zimy, wolę trochę grubiej się ubrać niż chodzić w samych gaciach i tak się męczyć z powodu upału :)

0

Goku :P

4

Ja wolę śnieg i mróz niż upały, całe lato, od marca do połowy września czekałem za taką pogodą :)

1

Zrzut to jest obrazek, Tobie pewnie chodzi o coś w rodzaju streamowania z telefonu na telewizor, ale z tym to już nie do mnie, ale wiem, że istnieją jakieś programy, które umożliwiają takie działanie :) Można też po kablu to zrobić, ale jak wspomniałem. To już nie do mnie :)

3

Zrzut ekranu robi się bez dźwięku.

5

A tak skromnie, prywatną wyspę na Malediwach :)

0

Śliniaczek z postacią z jakieś bajki, body, poduszka, albo zapas pampersów :P

0

HellWood albo T.E.L.I.

2

Wydaje mi się, że po 18 powinieneś zostać przyjęty na pogotowiu, ale ręki nie dam sobie uciąć :)

2

Od kilku chwil weekend, ale trzeba będzie chyba iść spać jeszcze :P

1

Taktyczny.

1

Nie, Polska ;) jeden z użytkowników miał rację, że nocka tylko, że nie w kanałach ;)

15

Hazard może zdarzyć się wszędzie :P

2

A ja piwko na kolację i idę spać ;)

2

Proszę napisać temu panu wiadomość prywatną, bo tu może nie zauważyć.

1

W jakimś stopniu każdy ogarnia ;)

4

Rowerem pewnie uciekał ;)

1

Podlizuje się ;)

0

Dokładnie tak, żadnych zaświadczeń nie potrzebowałem.

1

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale ja po podpisaniu umowy umowy musiałem przyjechać następnego dnia żeby kartą złotówkę zapłacić ;)

0

Potrzaskał się czy nadal działa? ;)

0

Tak.

3

Bo nie masz konta premium :P

2

A mnie każdego dnia wysakuje komunikat, że igonruje tego użytkownika i jeśli chcę przeczytać to co napisał muszę kliknąć jakiś tam przycisk

1

Godzina i 24 minut. Nie lepiej było napisać 1.5 godziny?

1

Lepiej jak mrozi niż mają być dwudziesto-kilko stopniowe upały...

0

Szkoda, mam wiele do zaoferowania.

0

Nie i nie, liczę na zwycięstwo gospodarzy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?