tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Japończyk się nie liczy, on póki co skacze w innej lidze :P
0
O jasny gwint!
0
Nigdy w życiu nie powiedziałem, że mam dosyć zimy, wolę trochę grubiej się ubrać niż chodzić w samych gaciach i tak się męczyć z powodu upału :)
0
Goku :P
4
Ja wolę śnieg i mróz niż upały, całe lato, od marca do połowy września czekałem za taką pogodą :)
1
Zrzut to jest obrazek, Tobie pewnie chodzi o coś w rodzaju streamowania z telefonu na telewizor, ale z tym to już nie do mnie, ale wiem, że istnieją jakieś programy, które umożliwiają takie działanie :) Można też po kablu to zrobić, ale jak wspomniałem. To już nie do mnie :)
3
Zrzut ekranu robi się bez dźwięku.
5
A tak skromnie, prywatną wyspę na Malediwach :)
0
Śliniaczek z postacią z jakieś bajki, body, poduszka, albo zapas pampersów :P
0
HellWood albo T.E.L.I.
2
Wydaje mi się, że po 18 powinieneś zostać przyjęty na pogotowiu, ale ręki nie dam sobie uciąć :)
2
Od kilku chwil weekend, ale trzeba będzie chyba iść spać jeszcze :P
1
Taktyczny.
1
Nie, Polska ;) jeden z użytkowników miał rację, że nocka tylko, że nie w kanałach ;)
15
Hazard może zdarzyć się wszędzie :P
2
A ja piwko na kolację i idę spać ;)
2
Proszę napisać temu panu wiadomość prywatną, bo tu może nie zauważyć.
1
W jakimś stopniu każdy ogarnia ;)
4
Rowerem pewnie uciekał ;)
1
Podlizuje się ;)
0
Dokładnie tak, żadnych zaświadczeń nie potrzebowałem.
1
Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale ja po podpisaniu umowy umowy musiałem przyjechać następnego dnia żeby kartą złotówkę zapłacić ;)
0
Potrzaskał się czy nadal działa? ;)
0
Tak.
3
Bo nie masz konta premium :P
2
A mnie każdego dnia wysakuje komunikat, że igonruje tego użytkownika i jeśli chcę przeczytać to co napisał muszę kliknąć jakiś tam przycisk
1
Godzina i 24 minut. Nie lepiej było napisać 1.5 godziny?
1
Lepiej jak mrozi niż mają być dwudziesto-kilko stopniowe upały...
0
Szkoda, mam wiele do zaoferowania.
0
Nie i nie, liczę na zwycięstwo gospodarzy :)