0

Czyli w której części ciała? :P

0

O ósmej rano będzie dobranoc ;) środek dnia teraz mam :P

0

O ósmej rano dopiero ;)

5

Ciekawe czy Barcy nie będziesz przeżywał...

2

Jakie oczy zrobił ten chłopak na końcu filmiku ;)

0

Udowodnij, że ty to ty. Na konferencji bądź w jakimś wywiadzie, powiedz coś po polsku. Gdyby się dziennikarze pytali to powiedz, że FCBarca.com prosiła ;)

0

I najlepiej wygranych.

2

Ja czekam za 23, bo weekend ;)

0

Bo nie może grać w pierwszej drużynie skoro w drugiej ma karę, czy jakoś tak ;)

2

Ja nawet planuję chorobowe, żeby tylko skoki obejrzeć ;)

0

Piernik i wiatrak mają tyle samo liter.

0

To samo co piernik do wiatraka.

1

No i jest pięknie

0

Ja.

0

Skoki ciekawsze.

1

Oglądać skoki i spóźnić się na mecz

0

Nie ma mnie teraz przy komputerze, a więc nie poszukam nic lepszego, ale czasami zdarza się na YT oglądać i nie przycinana, poszukaj może innej transmisji.

0

Na YouTube też?

0

Wejdź na stronę sport.tvp.pl, albo zobacz czy jest aplikacja sport TVP.
Na YT też często są streamy, zobacz może coś będzie.

2

A ja na wygraną Stocha albo Kubackiego.

1

Dwóch Polaków na czele, podobnie jak wczoraj... :D

0

Może Maciejowi uda się wejść do drugiej serii.

2

Ostatniej nocy miałem sen, w którym prawie wszyscy zawodnicy skakali w pobliżu linii sędziowskiej, a Kobayashi doleciał do miejsca, w którym czeka lider drugiej serii, które stało na wprost zeskoku ;)

1

Dziś Kubacki albo Stoch wygra.

0

A ja nie.

1

Hunter - Arges

9

Chyba tak.

15

C. Ronaldo.

0

Tak samo jak Real przed Barcą ;)

0

Czas na czitera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?