tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli w której części ciała? :P
0
O ósmej rano będzie dobranoc ;) środek dnia teraz mam :P
0
O ósmej rano dopiero ;)
5
Ciekawe czy Barcy nie będziesz przeżywał...
2
Jakie oczy zrobił ten chłopak na końcu filmiku ;)
0
Udowodnij, że ty to ty. Na konferencji bądź w jakimś wywiadzie, powiedz coś po polsku. Gdyby się dziennikarze pytali to powiedz, że FCBarca.com prosiła ;)
0
I najlepiej wygranych.
2
Ja czekam za 23, bo weekend ;)
0
Bo nie może grać w pierwszej drużynie skoro w drugiej ma karę, czy jakoś tak ;)
2
Ja nawet planuję chorobowe, żeby tylko skoki obejrzeć ;)
0
Piernik i wiatrak mają tyle samo liter.
0
To samo co piernik do wiatraka.
1
No i jest pięknie
0
Ja.
0
Skoki ciekawsze.
1
Oglądać skoki i spóźnić się na mecz
0
Nie ma mnie teraz przy komputerze, a więc nie poszukam nic lepszego, ale czasami zdarza się na YT oglądać i nie przycinana, poszukaj może innej transmisji.
0
Na YouTube też?
0
Wejdź na stronę sport.tvp.pl, albo zobacz czy jest aplikacja sport TVP.
Na YT też często są streamy, zobacz może coś będzie.
2
A ja na wygraną Stocha albo Kubackiego.
1
Dwóch Polaków na czele, podobnie jak wczoraj... :D
0
Może Maciejowi uda się wejść do drugiej serii.
2
Ostatniej nocy miałem sen, w którym prawie wszyscy zawodnicy skakali w pobliżu linii sędziowskiej, a Kobayashi doleciał do miejsca, w którym czeka lider drugiej serii, które stało na wprost zeskoku ;)
1
Dziś Kubacki albo Stoch wygra.
0
A ja nie.
1
Hunter - Arges
9
Chyba tak.
15
C. Ronaldo.
0
Tak samo jak Real przed Barcą ;)
0
Czas na czitera