0

Rozumiem, że te które wymieniłeś w odpowiedzi do @Lis1709 są twoimi ulubionymi?

0

Jak się nazywa strona poświęcona mate, z której korzystasz?

0

A gdzie to kupujesz? Na alledrogo, na jakieś specjalnej stronie poświęconej yerbie czy w jakimś sklepie stacjonarnym? :P

3

Fajnie, że jesteś wśród nas, tęskniłem!

3

Ja też, ile można jeść tego rosołu? :P

0

Pyry :P

0

Sernik to sernik, z rodzynkami czy bez to już obojętnie i tak jest smaczny :P

58

Co ci w rodzynkach przeszkadza?

0

Szwagier dostał tego w wieku 25 lat.

5

Gdzie on poleciał?

18

Ten wąs niejedną skocznią trząsł.

1

Redmi 6A

0

Zajc jak odpalił.

0

Ciekawe jak skoczy Ryoyu, strach się bać czy raczej na spokojnie? :P

0

Póki co rzeź Polaków :P

0

A po skokach drzemka :P

1

Oni wszystko mogą.

0

Herosły możesz wyrzucić do kosza na śmieci.
W Wiedźmina zagram nawet na łożu śmierci.

2

A ja wymienię też kilka lepszych.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Wiedźmin

SpiderMan

Red Dead Redeption 2

God of War 4

0

Gdyby nie jedynka to pewnie trójki bym nie przeszedł :)

1

W sumie to jest bardziej opowieść o Ciri niż Geralcie :P

0

Star Wars się nawet nie umywa do produkcji CDProject Red

7

Wiedźmina znam na pamięć i przeszedłem w prawie każdy możliwy sposób go przeszedłem i tak nadal mnie zaskakuje :P

1

Queen

5

Która gra twoim zdaniem jest najlepszą grą jaka dotąd wyszła i dlaczego jest to Wiedźmin 3: Dziki Gon?

2

Przecież to nie Geralt :P

0

Tak wygląda sytuacja przed kwalifikacjami w Sapporo...


0

Najlepsza gra jaka dotąd wyszła.

0

Mi w kolejności odpowiadały kolejno Spiderman, RDR 2, God od War, nie wiem w co teraz grać. Czekam za Far Cry, ale to na kompa, bo konsolę mam do ex'ów. Grałem jeszcze w Ucharted 4 kres złodzieja i to dałbym 4 miejsce w tym zestawieniu. Może polecić ktoś jakąś gierkę? Horizon zero dawn jest na poziomie zbliżonym do powyższych gier? Jakie gry są jeszcze warte ogrania na PS4?

1

Obi, tak to robi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?