1

Gościu od BHP u mnie w robocie kilka lat temu powiedział, że kupił żonie gaśnice na dzień kobiet ;)

0

A, chyba, że o to chodzi ;)

1

Piracki pewnie tak, do oryginalnego i tak będziesz potrzebował dwa klucze.

1

Nie potrzebuję żadnych zakładów :P

0

Ja to robię regularnie

34

Koniec treningu

0

Czy ten pan i pani

1

Mi się ciężko wódkę pije w aucie, jak siedzę z przodu, a z tyłu polewają :P

3

Tak skacze mistrz świata!

0

Przez te koleiny to pewnie z niejednej flaszki się ulało :P

0

A jakby był o głowę wyższy od Ciebie i umiałby się bić jak Bruce Lee? :P

0

Taniec jak każdy inny :P

2

Żeby tylko nie miała powodu do płaczu :P

3

16:00 Skoki narciarskie, konkurs mieszany.

0

Ọkpụkpọ kacha mma n'ụwa bụ Mark Selby.

0

To jest N I E M O Ż L I W E!

0

Tia, ja za pół godziny zaczynam robotę.

0

Data rejestracji



Brak informacji


A ja nie wiem kiedy założyłem tutaj konto :P

1

Dziś i tak o 15 zaczynam robotę, więc nici z oglądania skoków i pewnie meczu, ale dzięki za informacje ;)

0

Będzie transmisja miksta w TVP albo Eurosporcie?

0

Ja już w tym roku słuchałem na krótkie spodenki i krótki rękaw po dworze, więc pewnie na dworze też by wtedy wyschło, ale mi się do wiosny, a tym bardziej do lata nie spieszy ;)

0

https://fili.cc/film/creed-ii-2018/18490

Proszę bardzo. Nie oglądałem tego, ale sądząc po komentarzach to napisy ciulowe :P

0

Wersja kinowa może być?

0

Kiedyś w sudio przed jakimiś zawodami o Stochu mówiono, że nie wskoczy na poziom Małysza, bo Adam przebojem się wbił do czołówki, a Kamil małymi kroczkami dochodził do swojej najlepszej dyspozycji. Wróżono mu okolice pierwszej dziesiątki, nic więcej. Kubacki i Żyła też mieli być co najwyżej solidnymi zawodnikami, a są w czołówce. Tak więc różne rzeczy mogą się przytrafić. Schlierenzauer wygrywał za młodu wszystko jak leciało, a teraz co? Cień zawodnika.

0

Wolny i Pilch mają potencjał, może jeszcze ktoś do nich dołączy.

1

?

8

A ja nie wiem co ludzie mają do tej piosenki. Jest jak każda inna :P

0


Jakby ktoś chciał obejrzeć drugą połowę :P

1

Wrzuć nagranie na YouTube :P

0

Może on chce tylko pieniążki za darmo brać i dlatego nie gra :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?