tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gościu od BHP u mnie w robocie kilka lat temu powiedział, że kupił żonie gaśnice na dzień kobiet ;)
0
A, chyba, że o to chodzi ;)
1
Piracki pewnie tak, do oryginalnego i tak będziesz potrzebował dwa klucze.
1
Nie potrzebuję żadnych zakładów :P
0
Ja to robię regularnie
34
Koniec treningu
0
Czy ten pan i pani
1
Mi się ciężko wódkę pije w aucie, jak siedzę z przodu, a z tyłu polewają :P
3
Tak skacze mistrz świata!
0
Przez te koleiny to pewnie z niejednej flaszki się ulało :P
0
A jakby był o głowę wyższy od Ciebie i umiałby się bić jak Bruce Lee? :P
0
Taniec jak każdy inny :P
2
Żeby tylko nie miała powodu do płaczu :P
3
16:00 Skoki narciarskie, konkurs mieszany.
0
Ọkpụkpọ kacha mma n'ụwa bụ Mark Selby.
0
To jest N I E M O Ż L I W E!
0
Tia, ja za pół godziny zaczynam robotę.
0
Data rejestracji
Brak informacji
A ja nie wiem kiedy założyłem tutaj konto :P
1
Dziś i tak o 15 zaczynam robotę, więc nici z oglądania skoków i pewnie meczu, ale dzięki za informacje ;)
0
Będzie transmisja miksta w TVP albo Eurosporcie?
0
Ja już w tym roku słuchałem na krótkie spodenki i krótki rękaw po dworze, więc pewnie na dworze też by wtedy wyschło, ale mi się do wiosny, a tym bardziej do lata nie spieszy ;)
0
https://fili.cc/film/creed-ii-2018/18490
Proszę bardzo. Nie oglądałem tego, ale sądząc po komentarzach to napisy ciulowe :P
0
Wersja kinowa może być?
0
Kiedyś w sudio przed jakimiś zawodami o Stochu mówiono, że nie wskoczy na poziom Małysza, bo Adam przebojem się wbił do czołówki, a Kamil małymi kroczkami dochodził do swojej najlepszej dyspozycji. Wróżono mu okolice pierwszej dziesiątki, nic więcej. Kubacki i Żyła też mieli być co najwyżej solidnymi zawodnikami, a są w czołówce. Tak więc różne rzeczy mogą się przytrafić. Schlierenzauer wygrywał za młodu wszystko jak leciało, a teraz co? Cień zawodnika.
0
Wolny i Pilch mają potencjał, może jeszcze ktoś do nich dołączy.
1
?
8
A ja nie wiem co ludzie mają do tej piosenki. Jest jak każda inna :P
0
Jakby ktoś chciał obejrzeć drugą połowę :P
1
Wrzuć nagranie na YouTube :P
0
Może on chce tylko pieniążki za darmo brać i dlatego nie gra :P