tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkolił, przecież on miał wtedy około 200 lat :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kubacki wtedy też skakał bardzo dobrze, być może w równych warunkach Dawid też zdobyłby złoto, pierwsza seria też była parodią. Ciekawa walka byłaby między Dawidem a Ryoyu :P
1
Tworzenie własnych postaci osobiście mi się nie podoba, wolę grać jakimś badassem, bądź kimś kto się nim dopiero stanie :P
W sumie jaka gra by to nie była, z całą pewnością ją kupię :P
Już zbieram pieniążki na komputer, żeby zagrać w Cyberpunka na full detalach :P
4
Piotr, as przestworzy!
No dobra, Japończyk lepszy :P
0
O, w Fortuniadę też pykam, reszty nie miałem okazji sprawdzić :P
1
Odnośnie niezapowiedzianej gry od CD Projekt Red. Większość fanów serii Wiedźmin oczekuje gry w tym właśnie świecie, ja również. Chciałbym zagrać młodym Vesemirem i zobaczyć jak Geralt stał się Wiedźminem. Jakie są wasze oczekiwania odnośnie tejże gry?
0
Komentarz odnośnie policji czy tych nastolatków? :P
0
Quizowanie, Ski Jump Challenge, Spider-Man, Volleyball Challenge, Jaka to piosenka?, wszelkiego rodzaju Milionerzy, The Walking Dead od Telltale Games.
4
Ta ostatnia niedziela w Pucharze Świata. Polacy świetnie w serii próbnej!
https://www.skijumping.pl/wiadomosci/26297/PS-w-Planicy-D-Prevc-gora-w-serii-probnej-Zyla-drugi-Stoch-czwarty/
Polskie podium na zakończenie sezonu? Zobaczymy!
0
Ja nawet w przyszłym tygodniu po nocach nie będę spał ;)
0
Dzień dobry :P
0
Fox Sports 4 Netherlands , Sport TV 5 Portugal
3
Pioter!
3
Brawo Żyła!
3
Jakub lotnik
0
Nie na wszystkim można się znać :)
0
On dopłaca za możliwość komentowania :P
2
Jak się przypatrzeć to na trybunach się znajdą :P
5
Najlepszy weekend w Pucharze Świata. Świetna atmosfera, słoneczna pogoda, dalekie loty. Czego chcieć więcej?
6
Już wolę tę zupkę chińską :P
0
Bądź pozdrowiony!
82
I Wojewódzki się na to zgodził? :P
2
Proszę o więcej :P
0
Polecam ten filmik :P
2
Oni będą mu kazali zapłacić co najwyżej 50000 na UEFA ;)
0
Ze swojej strony polecam jogurt naturalny Jana ;)
3
Jak sama nazwa wskazuje, kara musi boleć. Ile twoim zadaniem powinien mieć do zapłacenia, żeby w ogóle to odczuł? ;)
3
I nawet nie znamy :P
1
Wystarczyło, że się ogolił :P