tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba teraz porównać prawa kobiet tam i u nas :P
0
Aż Spejson się przypomniał, ale nie pamiętam z którego odcinka. Jechał wtedy maluchem i zaczął kogoś wyzywać, a okazało się, że to policja :P
0
Co to za czcionka?
0
Poczekaj jeszcze troszkę a ustrzeli hat-tricka z wolnych :P
1
Zwiastun premiery | GOTHIC II Dzieje Khorinis | Życie na Vaduz
0
Kiedyś, kiedyś grałem w gladiatusa :P
0
I niedowierzanie
0
I prawdopodobnie jeszcze jutro ;)
0
Serca z kamienia mają lepszą i mroczniejszą fabułę, Krew i wino zaś jest większym dodatkiem i sam koniec to ukłon dla wszystkich graczy, którzy oddali się tej serii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Newell’s Old Boys :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Serca z Kamienia. Krew i wino zostaw sobie na deser :)
Kurła, troszkę Ci zazdroszczę, że nie znasz fabuły i będziesz się ją po raz pierwszy i mam nadzieję nie ostatni raz napawał :)
1
Niby dość długo ten utwór jest w internetach, ale Rammsteina po rusku słyszę pierwszy raz :P
0
Ja problemy ze snem mam zawsze jak muszę z trzeciej zmiany przestawić się na pierwszą, już tydzień minął, a ja się jeszcze nie przestawiłem :P
4
Tadeusz Sznuk jako Quarhodron :P
0
Jakub Puchacki
2
I jeszcze ta niepewność czy sobota wolna czy do roboty ;)
0
Wczoraj wcale meczu nie oglądem, a ten z PSG owszem przestałem oglądać przy wyniku 3:1, ale powodem było to, że na nockę musiałem jechać. Miałem zamiar dzwonić po urlop, ale skąd tyle go brać ;)
0
Mogła też do tego zmusić godzina meczu, niektórzy muszą wcześnie rano wstać do pracy.
2
Druga połówka wymięka zawsze przy "a teraz idziemy na jednego" ;)
0
Mi by się przydał taki przelew 50k złotych :P
8
O Legii i kurczaku :P
0
My tu żarty, żarciki, a notatnik doczekał się nowej wersji.
1
Ja rok młodszy ;)
0
Kurde, dużo nas jest ;) Najlepszego, ile to wiosen dzisiaj kończycie ;)
0
To jest najważniejszy dzień roku. Urodzin codziennie się nie ma ;)
0
Najdalej w czwartek oglądałem kilka odcinków Blok Ekipy i wtedy jeszcze były
0
Chodzi mi o to, że stare odcinki wrzucili :P
1
Co się stało ze SPInkafilmstudio?