0

Trzeba teraz porównać prawa kobiet tam i u nas :P

0

Aż Spejson się przypomniał, ale nie pamiętam z którego odcinka. Jechał wtedy maluchem i zaczął kogoś wyzywać, a okazało się, że to policja :P

0

Co to za czcionka?

0

Poczekaj jeszcze troszkę a ustrzeli hat-tricka z wolnych :P

1

Zwiastun premiery | GOTHIC II Dzieje Khorinis | Życie na Vaduz

0

Kiedyś, kiedyś grałem w gladiatusa :P

0

I niedowierzanie

0

I prawdopodobnie jeszcze jutro ;)

0

Serca z kamienia mają lepszą i mroczniejszą fabułę, Krew i wino zaś jest większym dodatkiem i sam koniec to ukłon dla wszystkich graczy, którzy oddali się tej serii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Newell’s Old Boys :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Serca z Kamienia. Krew i wino zostaw sobie na deser :)
Kurła, troszkę Ci zazdroszczę, że nie znasz fabuły i będziesz się ją po raz pierwszy i mam nadzieję nie ostatni raz napawał :)

1

Niby dość długo ten utwór jest w internetach, ale Rammsteina po rusku słyszę pierwszy raz :P

0

Ja problemy ze snem mam zawsze jak muszę z trzeciej zmiany przestawić się na pierwszą, już tydzień minął, a ja się jeszcze nie przestawiłem :P

4

Tadeusz Sznuk jako Quarhodron :P

0

Jakub Puchacki

2

I jeszcze ta niepewność czy sobota wolna czy do roboty ;)

0

Wczoraj wcale meczu nie oglądem, a ten z PSG owszem przestałem oglądać przy wyniku 3:1, ale powodem było to, że na nockę musiałem jechać. Miałem zamiar dzwonić po urlop, ale skąd tyle go brać ;)

0

Mogła też do tego zmusić godzina meczu, niektórzy muszą wcześnie rano wstać do pracy.

2

Druga połówka wymięka zawsze przy "a teraz idziemy na jednego" ;)

0

Mi by się przydał taki przelew 50k złotych :P

8

O Legii i kurczaku :P

0

My tu żarty, żarciki, a notatnik doczekał się nowej wersji.

1

Ja rok młodszy ;)

0

Kurde, dużo nas jest ;) Najlepszego, ile to wiosen dzisiaj kończycie ;)

0

To jest najważniejszy dzień roku. Urodzin codziennie się nie ma ;)

0

Najdalej w czwartek oglądałem kilka odcinków Blok Ekipy i wtedy jeszcze były

0

Chodzi mi o to, że stare odcinki wrzucili :P

1

Co się stało ze SPInkafilmstudio?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?