tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ona na razie nie przyjmuje, bo raka u niej wykryto.
3
Jeśli masz taką dentystkę jak "moja" to się na niej skupisz a nie na bólu :P
1
Wielu ludzi mówiło różne rzeczy, a jak potem postąpili to dwie różne sprawy :)
1
Trzecia godzina i znowu to samo... Lokatorzy spać nie dają.
1
W programie rzecz jasna ;)
1
Ja jak ostatnio brałem to kierownik się pytał co to za impreza jest :P
0
Jedna drużyna była 23 razy w odcinku.
1
Piramidy przetrwały tysiące lat, a polskie drogi mają problem z jedną zimą :P
0
Bluetooth w laptopie masz włączony? :P
0
Jaki tablet do yt i najprostszych gier polecacie? Chrześniaczka mnie znowu naciągnęła... :P Ona ma 5 lat :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kurła, a ja herbatkę z prądem popijam :P
0
Wszystko zależy od tego w jakim stanie nietrzeźwości by się wtedy było :P
0
Palanka - Amerika, dziecięcy cover Rammsteina :P
0
Skazany na pora... na śmierć rzecz jasna :)
0
W DMC wiele lat temu zacząłem grać, ale nigdy nie przeszedłem. Poszczególne części są fabularnie połączone ze sobą? Nie umiałem kiedyś grać, więc dlatego tego nie przeszedłem :D
1
Jak dobrze, że najpierw zapytałem się o opinie, a nie kupiłem tego :D Strzelanki za wyjątkiem kilku tytułów średnio mi podchodzą :D
0
Część z Was na pewno gra bądź grała już w Metro Exodus. Przymierzam się do kupna tej gry. Jak ją oceniacie?
1
Ja oglądam, ale spoilerów się nie boję, bo jestem na początku drugiego sezonu :D
3
Jesteś za stary.
0
Ja od 18 roku pragnę mieć gładziutką główkę :P
1
Co tam się dzieje, bo nie oglądam?
0
Za jakiś czas będą tak o współczesnych utworach pisać :P
0
I mój ulubiony kawałek, ale za moich czasów już go nie puszczano
The Animals - The House of the Rising Sun
Edit, powstał w tym samym roku, w którym urodził się mój ojciec :P
0
Co do takich klimatów
0
To było w naszych a nie twoich czasach w podstawówce.
W sumie ten kawałek jest ponadczasowy :)
0
Tej, ale jak mogłem o tym zapomnieć?
t.A.T.u. Nas Ne Dagoniat
0
Tego też nie może zabraknąć
5
Bum - Kanikuly
24
Danzela i O-zone można jeszcze do tego grona zaliczyć :P