0

Ona na razie nie przyjmuje, bo raka u niej wykryto.

3

Jeśli masz taką dentystkę jak "moja" to się na niej skupisz a nie na bólu :P

1

Wielu ludzi mówiło różne rzeczy, a jak potem postąpili to dwie różne sprawy :)

1

Trzecia godzina i znowu to samo... Lokatorzy spać nie dają.

1

W programie rzecz jasna ;)

1

Ja jak ostatnio brałem to kierownik się pytał co to za impreza jest :P

0

Jedna drużyna była 23 razy w odcinku.

1

Piramidy przetrwały tysiące lat, a polskie drogi mają problem z jedną zimą :P

0

Bluetooth w laptopie masz włączony? :P

0

Jaki tablet do yt i najprostszych gier polecacie? Chrześniaczka mnie znowu naciągnęła... :P Ona ma 5 lat :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kurła, a ja herbatkę z prądem popijam :P

0

Wszystko zależy od tego w jakim stanie nietrzeźwości by się wtedy było :P

0

Palanka - Amerika, dziecięcy cover Rammsteina :P

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:

0

Skazany na pora... na śmierć rzecz jasna :)

0

W DMC wiele lat temu zacząłem grać, ale nigdy nie przeszedłem. Poszczególne części są fabularnie połączone ze sobą? Nie umiałem kiedyś grać, więc dlatego tego nie przeszedłem :D

1

Jak dobrze, że najpierw zapytałem się o opinie, a nie kupiłem tego :D Strzelanki za wyjątkiem kilku tytułów średnio mi podchodzą :D

0

Część z Was na pewno gra bądź grała już w Metro Exodus. Przymierzam się do kupna tej gry. Jak ją oceniacie?

1

Ja oglądam, ale spoilerów się nie boję, bo jestem na początku drugiego sezonu :D

3

Jesteś za stary.

0

Ja od 18 roku pragnę mieć gładziutką główkę :P

1

Co tam się dzieje, bo nie oglądam?

0

Za jakiś czas będą tak o współczesnych utworach pisać :P

0

I mój ulubiony kawałek, ale za moich czasów już go nie puszczano

The Animals - The House of the Rising Sun

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:

Edit, powstał w tym samym roku, w którym urodził się mój ojciec :P

0

Co do takich klimatów

0

To było w naszych a nie twoich czasach w podstawówce.
W sumie ten kawałek jest ponadczasowy :)

0

Tej, ale jak mogłem o tym zapomnieć?
t.A.T.u. Nas Ne Dagoniat

0

Tego też nie może zabraknąć

5

Bum - Kanikuly

24

Danzela i O-zone można jeszcze do tego grona zaliczyć :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?