19

Ja z kolei nie wiem co takiego jest w rapie, każdy ma swoje upodobania :P

2

Zarywać trzeba do każdej

1

barBarian :P

1

Spojler, GOT


Geralt w Grze o Tron :P
https://kwejk.pl/obrazek/3374411/gwincik.html

0

Czyli @Avada Kedavra miał rację :P

4

A właśnie miałem się pytać kto to jest, uprzedziłeś pytanie :D

0

Dziurze.

2

Danzel - Pump It Up
t.A.T.u. - Nas Ne Dagoniat
O-Zone - Dragostea din tei
Peja - Głucha noc
Jeden Osiem L- Jak Zapomnieć
Wiele tego było, ale teraz nie pamiętam :P

0

Jak to w prawie każdym serialu :P

0

Tia, masz rację.

0

Za to piłka nożna jest taka ciekawa.

0

Wielu ludzi sądzi to samo o piłce nożnej. C

0

Sceny z polskich seriali, które najbardziej utkwiły Wam w pamięci to...?
Moje to

- smutne
- śmieszne

0

Prima aprilis był trzy tygodnie temu :P

2

Rudzi nie mają duszy. Ani razu dementor nie zaatakował Rona aby wyssać jego dusze :P

1

Akurat kolarstwo jest bardzo interesujące.

48

Ona już wiedziała :P

1

Teraz będą dwa remisy i seria będzie kontynuowana :P

0

Jak zamarznie to z garnka nie wyleci, chociaż wtedy można całym garnkiem rzucić :P

0

Kto z Was wierzy w cud?

62

A ja w śmingusie dyngusie najbardziej nie lubię czekać aż woda się zagotuje.

2

To na zdrowie :P

0

Ale to mnie nie wciągnęło taj jak np. TWD :P czy PB :D

0

A ja nie wiem, ja mam prawie na odwrót :P Czeka mnie siódmy odcinek drugiego sezonu :P

0

Kurcze pieczone, że też człowiek na mecze się nie wybiera

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:
trzeba będzie się kiedyś przemóc i skorzystać :P

9

Twoim szefem jest alfons? :P

0

Też bym coś takiego kupił, ale mam obawy przed noszeniem do roboty :P

0

Daj suba kanałowi FC Barcelona :P trzeba przyznać, że kamera jest beznadziejnie usytuowana :P

3

Na yt jest



target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:

Pierwszy link po hiszpańsku, drugi po niemiecku

1

Maj. Kwitną bzy. Chłopak przytula dziewczynę i pyta:
- Lubisz bez?
- Lubię, ale się boję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?