tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Ja z kolei nie wiem co takiego jest w rapie, każdy ma swoje upodobania :P
2
Zarywać trzeba do każdej
1
barBarian :P
1
Spojler, GOT
Geralt w Grze o Tron :P
https://kwejk.pl/obrazek/3374411/gwincik.html
0
Czyli @Avada Kedavra miał rację :P
4
A właśnie miałem się pytać kto to jest, uprzedziłeś pytanie :D
0
Dziurze.
2
Danzel - Pump It Up
t.A.T.u. - Nas Ne Dagoniat
O-Zone - Dragostea din tei
Peja - Głucha noc
Jeden Osiem L- Jak Zapomnieć
Wiele tego było, ale teraz nie pamiętam :P
0
Jak to w prawie każdym serialu :P
0
Tia, masz rację.
0
Za to piłka nożna jest taka ciekawa.
0
Wielu ludzi sądzi to samo o piłce nożnej. C
0
Sceny z polskich seriali, które najbardziej utkwiły Wam w pamięci to...?
Moje to
0
Prima aprilis był trzy tygodnie temu :P
2
Rudzi nie mają duszy. Ani razu dementor nie zaatakował Rona aby wyssać jego dusze :P
1
Akurat kolarstwo jest bardzo interesujące.
48
Ona już wiedziała :P
1
Teraz będą dwa remisy i seria będzie kontynuowana :P
0
Jak zamarznie to z garnka nie wyleci, chociaż wtedy można całym garnkiem rzucić :P
0
Kto z Was wierzy w cud?
62
A ja w śmingusie dyngusie najbardziej nie lubię czekać aż woda się zagotuje.
2
To na zdrowie :P
0
Ale to mnie nie wciągnęło taj jak np. TWD :P czy PB :D
0
A ja nie wiem, ja mam prawie na odwrót :P Czeka mnie siódmy odcinek drugiego sezonu :P
0
Kurcze pieczone, że też człowiek na mecze się nie wybiera
9
Twoim szefem jest alfons? :P
0
Też bym coś takiego kupił, ale mam obawy przed noszeniem do roboty :P
0
Daj suba kanałowi FC Barcelona :P trzeba przyznać, że kamera jest beznadziejnie usytuowana :P
3
Na yt jest
Pierwszy link po hiszpańsku, drugi po niemiecku
1
Maj. Kwitną bzy. Chłopak przytula dziewczynę i pyta:
- Lubisz bez?
- Lubię, ale się boję.