tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odesseiron ło panie, to akurat wybitnie mi nie smakowało ;)
1
@Odesseiron mleka to ja nigdy nie jadłem ;p@Socjopata teraz nasmażysz tej kiełbasy i do końca roku będziesz miał co jeść :P
0
@Socjopata proszę moderację o niebanowanie ;)
4
@Colon "Tadzik! Na górę!"
1
@Socjopata ja mam Xiaomi, na aparat nie narzekam, bo jaki by nie był to w telefonie i tak jest on mi najmniej potrzebny ;)
0
@Barca_Big_Moment szok i niedowierzanie ;)
0
@koksik2700 jak najlepszy piłkarz w historii piłki kopanej może nie być najlepszy w historii w klubie, w którym gra? ;)
3
@cracker prawie jak Geralt z Rivii :)
1
@sebasek99 chyba ty ;)
0
@Odesseiron jeśli kupi Huawei to odejdź od niej ;)
0
@ctid Już niedługo nic na nim nie znajdziesz :P
4
Pewnie, ja mam bujną wyobraźnię ;)
1
Ja osobiście polecam Imprezę na Ibizie :P
https://pobierak.jeja.pl/images/0/2/7/74658_impreza-na-ibizie.jpg
0
Nie, w Polsce, jak jest 20+ stopni Celsjusza to mi już jest gorąco.
3
Syrena Neymara :P
11
Zazdroszczę Ci, u mnie od rana upał i słońce.
0
Miała być polska stacja, Eleven nie jest nasz ;)
0
Która jest niepotrzebna (przynajmniej mi), bo na telefonie i tak korzystam z wersji na komputer ;)
14
To ocnezurowałeś...
1
Nie wiem czy fejk czy nie, ale oglądałbym :P
1
https://kwejk.pl/obrazek/3386171/tru-surwajwor.html
Kto czeka? :P
0
La liga w tym sezonie mi szwankowała, bo canal+ nie ma :P
0
Inea, internet mam od nich i telewizję w pakiecie bym sobie dobrał.
2
Ło panie, to już lepiej innego operatora dobrać, a dekoder niech sobie leży :P
1
Wraz z końcem roku kończy mi się umowa z tfu! Cyfrowym Polsatem, ale chciałbym już teraz z tego dziadostwa zrezygnować. Jaka kara grozi za wcześniejsze rozwiązanie umowy, bo albo jestem ślepy, albo nie ma tego w umowie? :P
0
Po tak długim wolnym nie ma co się przemęczać, urwij się wcześniej z roboty i idź do domu :P
1
Niech ta liga się już skończy, bo jeszcze Lech i Legia coś strzelą...
0
Na TVP 2 i sport.tvp.pl jest
0
Jak weźmie cię ochota na słodkie to zamiast tego weź gumę miętową, smak na słodkie powinien przejść :P
0
Faktycznie, coś popieprzyli :P