0

@Odesseiron ło panie, to akurat wybitnie mi nie smakowało ;)

1

@Odesseiron mleka to ja nigdy nie jadłem ;p@Socjopata teraz nasmażysz  tej kiełbasy i do końca roku będziesz miał co jeść :P

0

@Socjopata proszę moderację o niebanowanie ;)


4

@Colon "Tadzik! Na górę!"

1

@Socjopata ja mam Xiaomi, na aparat nie narzekam, bo jaki by nie był to w telefonie i tak jest on mi najmniej potrzebny ;)

0

@Barca_Big_Moment szok i niedowierzanie ;)

0

@koksik2700 jak najlepszy piłkarz w historii piłki kopanej może nie być najlepszy w historii w klubie, w którym gra? ;)

3

@cracker prawie jak Geralt z Rivii :)

1

@sebasek99 chyba ty ;)

0

@Odesseiron jeśli kupi Huawei to odejdź od niej ;)

0

@ctid Już niedługo nic na nim nie znajdziesz :P

4

Pewnie, ja mam bujną wyobraźnię ;)

1

Ja osobiście polecam Imprezę na Ibizie :P
https://pobierak.jeja.pl/images/0/2/7/74658_impreza-na-ibizie.jpg

0

Nie, w Polsce, jak jest 20+ stopni Celsjusza to mi już jest gorąco.

3

Syrena Neymara :P

11

Zazdroszczę Ci, u mnie od rana upał i słońce.

0

Miała być polska stacja, Eleven nie jest nasz ;)

0

Która jest niepotrzebna (przynajmniej mi), bo na telefonie i tak korzystam z wersji na komputer ;)

14

To ocnezurowałeś...

1

Nie wiem czy fejk czy nie, ale oglądałbym :P

1

0

La liga w tym sezonie mi szwankowała, bo canal+ nie ma :P

0

Inea, internet mam od nich i telewizję w pakiecie bym sobie dobrał.

2

Ło panie, to już lepiej innego operatora dobrać, a dekoder niech sobie leży :P

1

Wraz z końcem roku kończy mi się umowa z tfu! Cyfrowym Polsatem, ale chciałbym już teraz z tego dziadostwa zrezygnować. Jaka kara grozi za wcześniejsze rozwiązanie umowy, bo albo jestem ślepy, albo nie ma tego w umowie? :P

0

Po tak długim wolnym nie ma co się przemęczać, urwij się wcześniej z roboty i idź do domu :P

1

Niech ta liga się już skończy, bo jeszcze Lech i Legia coś strzelą...

0

Na TVP 2 i sport.tvp.pl jest

0

Jak weźmie cię ochota na słodkie to zamiast tego weź gumę miętową, smak na słodkie powinien przejść :P

0

Faktycznie, coś popieprzyli :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?