2

Chciałeś wpaść na kawę?

1

Na komunię? Jak najbardziej, w najnowsze gry chyba raczej nie będzie grała?

1

Ło panie, trzeba iść spać po trzeciej zmianie.

1

Czasami podrywam skończonych kretynów, bo takie były zalecenia z ambony.

1

I Verratti.

0

26

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

To ten cham, który wyeliminował Ajax :P
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/suchar_na_dzis/164059

1

Dlaczego uważasz, że zawali najważniejszy mecz?

0

Dobrze by było ;)

3

Nie, jestem za Liverpoolem, jeszcze zanim ta edycja LM się zaczęła to powiedziałem, że jeśli Barca odpadnie to będę za The Reds.

0

Dobrze napisałeś, PRAWIE tak jak wczoraj ;)

0

Kurcze, wszystkie zdjęcia za wyjątkiem tego jednego, na którym najbardziej mi zależało to odzyskało ;/

1

Dzięki wielkie :)

0

Przez przypadek skasowałem kilka zdjęć w telefonie z androidem. Da się je jakoś odzyskać? Xiaomi mi mix 2.

3

Flaszka już opróżniona czy kończysz? ;)

2

Ja, bo w robocie jestem ;)

0

I są też księżniczki i królowe :P

1

Ten kto nigdy nie pracował ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja mam wolne, a wstałem o 7 ;)

5

Tak przynajmniej dwa promile ;)

2

I nawet w hd ;)

1

Ano tak, majówka ;)

1

Zrobione :P

1

Od 23 weekend :P Szybko ten tydzień zleciał, wczoraj był poniedziałek, a dziś już jest piątek :P

0

Konferencja prasowa, krótkie "dziękuję" i koniec ;)

0

Albo przy Kevinie :P

0

Na kurniku poszukaj sobie jakąś gierkę :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?